IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1321  
Стар 19th January 2014, 09:54
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

fluffy,доколкото си спомням след имплантирането,на теб ти предстои и повдигане.Направи ли го?Може би за това белезите и имплантите не са на място.Може би ще коригират това в предстоящата опереация.
Иначе гледайки снимки на момичета много рядко виждам напълно симетрични гърди.Ако можеш прати ми снимки.Имаш ми мейла
Отговори с цитат
  #1322  
Стар 19th January 2014, 15:42
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanqmihailova Виж мнението
ще ги сменям при пр.Анастасов. Сега съм с анатомични 305,но основата им е много широка,колкото на 500 при кръглите.Понеже аз съм дребничка и с малка подгръдна,тази основа ми идва широка.От там започнаха проблемите и сега ще слагам кръгли 280, на които основата им и с два см. по тясна
Мило, щом сега ще си с по-тясна основа, значи ще трябва много пазене после. Кога се обърна имплантът, има ли причина според док (нали е и мой доктор), има ли болка, неудобства? Пожелавам ти успех!

Последно редактирано от ina.ina : 19th January 2014 на 15:54
Отговори с цитат
  #1323  
Стар 19th January 2014, 15:47
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lara Croft Виж мнението
...желанието ми определено е мнооого голямо, понеже винаги съм се кефела на мацки с хубав бюст направо го гледам като мъж
То май всички тук сме така.
Иначе май няма оперирани при Георгиев, които да пишат в момента (т.е. скоро). А относно хората, които те подкрепят - даже са много.
Отговори с цитат
  #1324  
Стар 19th January 2014, 17:22
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Natali_nat не съм те забравила, ще ти пусна снимки на мейла. Просто съм се увъртяла от бачкане, тичане нагоре-надолу покрай децата и не мога да стигна до компа, но ще ти изпратя, както съм ти обещала.
Повдигането все още предстои - тия дни съм при дки да определим дата и тогава мисля да го попитам за позицията на импланта - ако трябва да го коригираме при повдигането.
Отговори с цитат
  #1325  
Стар 19th January 2014, 17:22
Lara Croft Lara Croft не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 9
По подразбиране

Да, в крайна сметка аз като съм решила със или без подрепа пак ще го направя...просто искам да направя най-добрия избор на лекар, но наистина е много объркващо...има мнения за и против всеки един от лекарите
Отговори с цитат
  #1326  
Стар 19th January 2014, 17:37
Аватара на vanqmihailova
vanqmihailova vanqmihailova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 56
По подразбиране

ina ina,само формата на гърдата се променя при обръщането на импланта.аз изобщо не се пазех след операцията,веднага започнах да шофирам и да работя,вдигах малкия.ИНаче твоитеми харесат много,като големина.И аз сега ще слагам 280,само се чудя за профила(ултра висок) дали няма да се очертава,макар че аз имам собствена жлеза.Твоят профил какъв е?
Отговори с цитат
  #1327  
Стар 19th January 2014, 18:04
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Флъфи, възможно е да напипваш (виждаш) ръбовете на единия имплант ако си имала асиметрия (по-голямата жлеза покрива импланта изцяло, докато по-малката не). Относно белезите и аз съм в чуденка защо така са се "вдигнали".... ако пък има и повдигане като следваща процедура какво ще се случи с първите белези????
Отговори с цитат
  #1328  
Стар 19th January 2014, 18:14
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Лара, ако говориш за ЕМИЛ Георгиев мисля, че не си чела достатъчно. Мнения за този "хирург" има тонове във форума и то 90% НЕГАТИВНИ. Операции с местна упойка.... в ГАРАЖ (наречен клиника) .... не само мамопластика, но и ринопластика. Той е и един от двамата най-много съдени "лекари" барабар със лайното сердев. Не те съветвам да припарваш до този самозванец, защото не само ще трябва да правиш реоперация, но може и много поразии да ти причини (трудно поправими)


Момичетата, които ме познават тук знаят, че избягвам да препоръчвам или плюя хирурзи, но в този случай би било грехота да си мълчим!!!!!

емилчо е причинил много много страдания на незнаен брой момичета и би трябвало да лежи в затвора!
Отговори с цитат
  #1329  
Стар 19th January 2014, 18:53
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Тук съм съгласна с lily.ana.
Всичко което можеш да прочетеш за Е. Георгиев в този форум е негативно.
Моят съвет е да се насочиш към друг лекар.
Не че не правят грешки, но поне са сведени до минимум. 100 % гаранция никога нямаш, но все пак .... има достатъчно отзиви от доволни пациентки на други хирурзи.
Отговори с цитат
  #1330  
Стар 19th January 2014, 19:10
Lara Croft Lara Croft не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 9
По подразбиране

Леле наистина ужасно ми прозвуча коментара...много благодаря за съвета! Благодаря, че ви има
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:45.