IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1761  
Стар 27th March 2014, 23:40
Аватара на Alexa_xpg
Alexa_xpg Alexa_xpg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 12
По подразбиране

Аз пак малко късно се включвам ... Но относно мазането на белези, напоследък чета за масло от облепиха, помагало за бързото им заличаване. Даже мисля да си взема след операцията да пробвам )
Отговори с цитат
  #1762  
Стар 28th March 2014, 13:59
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Това масло от облепиха не го знам, но иначе съм се мазала с всичко познато на БГ пазара / без оФлюви/, че и от Германия ми донасяха мазила. Ползата е точно никаква при мен. Даже с времето ми погрозняха белезите.
Това не означава, че при вас ще е същото разбира се, мажете си се. Просто споделям с мен как е.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1763  
Стар 29th March 2014, 13:01
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Мани! На повечето им е нужно "лекарство за центриране на главния мозък" [/COLOR]
А, точно! Ох, и аз се пукнах от смях. Не половината, ама 1/3 от бисерите вече съм ги чувала. Имаме си един човек, дет му викаме "човека с бластерите". Една баба оня ден идва да и ("и" с ударение) дам друго лек-во вместо Пирамем, че някои от Пирамем-а полудявали. (пък то и без това самата нея я гони яка деменция; пази боже). Днес пък един чете, чете Невробекс-а и накрая изцепи: "А, то това е за нервни състояния на кожата. Аз нямам такива." и си излезе ... ужас, ужас. Даже не чакат да им обясниш; ако пък чакат не те слушат ... да се чудиш да се смееш ли, да плачеш ли ...
Ааа, не бяха писали: Аспирин проспект.

Последно редактирано от ina.ina : 29th March 2014 на 13:04
Отговори с цитат
  #1764  
Стар 29th March 2014, 19:19
Anichkka Anichkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Здравейте,момичета! И аз да се похваля,операцията мина вчера,още всичко е много подуто и болката не е за подценяване,но съм доволна от резултата!Ще кача скоро снимки. Само да ви питам на кой ден горе-долу започна да ви отшумява болката?
Отговори с цитат
  #1765  
Стар 29th March 2014, 22:49
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Инчеее! НапраУ трябва да ви плащат вредни по тези аптеки!
Внимавай когато продаваш спирт, че ако е от онзи обезчестяващия.... Голям сакатлък може да стане!

Anichkka, много е ивдивидуално това с болката, но да речем едно 10-тина дена ще си те понаболява. Една болка ще отшумява, друга ще се появява... Иска си време и търпение.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1766  
Стар 30th March 2014, 10:14
Аватара на migla
migla migla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Честито, Anichkka!
Аз също бих казала седмица, десет дни, но при всеки различно. Не пих обезболяващи, но наподобявах робокоп, особено в легнало положение. Съвета ми е на де акцентираш много на случилото се и да си се движиш плавно, иначе съвсем ще се сковеш.
Отговори с цитат
  #1767  
Стар 30th March 2014, 13:21
Anichkka Anichkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Аз буквално се дрогирам с лекарствта,много ми е нисък прагът на болка,гледам да върша и други неща да не съм само в легнало положение,тъй като изправянето ми е брутално болезнено,а и все пак са минали само 48 часа от операцията не мога да очаквам да скачам на въже....дано цялата болка си заслужава
Отговори с цитат
  #1768  
Стар 31st March 2014, 09:33
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Anichkka Виж мнението
Аз буквално се дрогирам с лекарствта,много ми е нисък прагът на болка,гледам да върша и други неща да не съм само в легнало положение,тъй като изправянето ми е брутално болезнено,а и все пак са минали само 48 часа от операцията не мога да очаквам да скачам на въже....дано цялата болка си заслужава
Честито, Аничка!
Определено си заслужава. И се забравя всичко - притесненията, тревогите, болката. С много здраве да си ги пъчиш по-нататък.
Отговори с цитат
  #1769  
Стар 31st March 2014, 19:51
Anichkka Anichkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Честито, Аничка!
Определено си заслужава. И се забравя всичко - притесненията, тревогите, болката. С много здраве да си ги пъчиш по-нататък.
Благодаря тии ..нямам търпение да стигна до момента с пъченето
Отговори с цитат
  #1770  
Стар 1st April 2014, 08:52
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ще дойде!
Като ти докривее - мисли за този хубав момент.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:31.