IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1821  
Стар 4th April 2014, 23:02
Аватара на marvelous
marvelous marvelous не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 49
По подразбиране

Lily.anа златнаааа си! Благодаря!
Хубаво е да си знаем правата,че съм си патила от това,че не съм

П.п днес след поста си щях да търся,но ми излезе работа!

Последно редактирано от marvelous : 4th April 2014 на 23:06
Отговори с цитат
  #1822  
Стар 5th April 2014, 08:29
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от de_ni_ Виж мнението
atina, това усещане за малене е нещо обичайно особенно, когато са облечени сисите..под блузка или яке не се забелязват особенно, даже стоят все едно са обичаен, нормален размер, а уж има силиконче из тях.Не позволявай това да ти помрачи удоволствието от новата придобика.Казвам ти го съвсем сърдечно - моите са по 520 кубика във всяка гърда и това усещане за малеене под дрехите и при мен го има. Висока съм 170см и съм 52кг. Но пък с бански и на голо здраво изпъкват, така че, много да им се радваш....а и идва топличко лятооооооо!
Първата година ми беше много криво от това малеене и незабележимост на циците под дрехи. Особено като се сравнявах с приятелки, които са с по-малък кубик от моя, а гърдите им изглеждат по-големи. Към днешна дата съм се примирила някак си, че ще имам цици само когато съм с деколте, някои по специфични дрехи или по бански.
Много бях нахъсана да ги сменям с по-големи, но го отложих във времето за след като родя. А и тези в момента са ми толкова удобни, че не ми се ще да се вкарвам във филми и да си развалям рахата.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1823  
Стар 5th April 2014, 10:01
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

^5 Лиде!
Отговори с цитат
  #1824  
Стар 5th April 2014, 13:30
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от de_ni_ Виж мнението
... моите са по 520 кубика във всяка гърда и това усещане за малеене под дрехите и при мен го има. Висока съм 170см и съм 52кг.
Леле, Дени ... къде ги побра, трябва да ти видя параметрите на имплантите ... не, признавам си, чета и забравям ...

Цитирай:
Първоначално написано от de_ni_ Виж мнението
Но пък с бански и на голо здраво изпъкват, така че, много да им се радваш....а и идва топличко лятооооооо!
А, а - точно! Искам си лятото вече!
Отговори с цитат
  #1825  
Стар 5th April 2014, 14:37
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

de-ni, тези кубици направо ме комплексират, на фона моите 375... Наистина ми малеят под затворените блузки, но пък и не мога да си представя, че би могло да се побере по голям р-р, до такава степен ми е опъната кожата. Никой от родителите ми не знае за оп., но никой от тях до този момент не е и разбрал, е лятото няма начин да не разберат, но за сега ...изглеждам така както преди със подплътените сутиени, но съм без.
lidiya сравняването с приятелките е наистина така, реално един р-р стои коренно различно на две различни фигури, всичко е от значение, височина, кг, гръден кош, р-р на основата на гърдите...
Момичета почвам да ходя на фитнес 3 пъти в седмицата, за да си стегна дупето и бедрата за лятото!!
Отговори с цитат
  #1826  
Стар 5th April 2014, 17:22
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз знам, че не ви интересува толкова как изглеждате в очите на мъжете, а по важно е вие как се възприемате, но все пак ще си кажа моето мнение, а който иска може да не го чете.

Ние всички знаем, че когато става въпрос за шоколади и големина цици, то женската лакомия няма равна на себе си.

Инак конкретно за това дали изпъкват гърдите през дебелите дрехи зимата или не, няма никакво значение, никой няма да се впечатли ако якето е малко по издуто горе, в това може да сте сигурни. Даже така ще чакате с още по голямо нетърпения да дойде лятото и кефа ще ви е много по голям

Само ще кажа следното и това разбира се си е лично мнение, но то ще бъде споделено с много други мъже, които разбират от женска красота, защото има и такива мъже, който ако има големи цици били те и мекици, тогава жената ако ще да има шкембе и виснал задник, то зя тях гледката си е супер. Може и да не ви се вярва, но има и такива мъже (болни цицомани) !

Ще и ви кажа, че съм виждал жени които са ми е спирала дъха и то без да имат дори средно големи гърди и това е защото циците са само едно допълнения към женската красота и сексапил. Жена която има стройни крака, секси дупе, плосък корем, красиво лице и дори с много малки прасковки, може да накара мъжете да изплезят език . Ако обаче една жена има най-яките цици, но в тялото хич не е добре, тогава само някой цицоман може да се впечатли.

Силикона дава красота и сексапил в това няма спор, но най-много може да спечелите от фитнеса. Не знам дали подобно на цицоманите има и дупемани, но женските дупета са ми най-мощният афродизиак.
Сигурен съм, че и на вас жените ще ви спадне "градуса", ако видите някой мъж с увиснал задник и корем и точно обратно ще почувствате, ако тези части са добре оформени, а и въобще цялото тяло. За женското тяло през погледа на мъжките очи обаче, това важи още повече !


Последно редактирано от Pufpaf : 5th April 2014 на 17:35
Отговори с цитат
  #1827  
Стар 5th April 2014, 18:41
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от atina Виж мнението
de-ni, тези кубици направо ме комплексират, на фона моите 375... Наистина ми малеят под затворените блузки, но пък и не мога да си представя, че би могло да се побере по голям р-р, до такава степен ми е опъната кожата. Никой от родителите ми не знае за оп., но никой от тях до този момент не е и разбрал, е лятото няма начин да не разберат, но за сега ...изглеждам така както преди със подплътените сутиени, но съм без.
lidiya сравняването с приятелките е наистина така, реално един р-р стои коренно различно на две различни фигури, всичко е от значение, височина, кг, гръден кош, р-р на основата на гърдите...
Момичета почвам да ходя на фитнес 3 пъти в седмицата, за да си стегна дупето и бедрата за лятото!!
Това с малеенето ни е проблем на всичките в един момент . Аз не исках големи и като отидох при док. му казах да не са големи, а точно толкова както са със сутиена с подплънки. Това и получих. После се залакомих естествено и почувствах едно неудовлетворение. Но сега съм в мир със себе си вече. „
А иначе, Пуф, определено не ме интересува мъжкото мнение за визията ми. Ако ме интересуваше щях да сложа големи и да ги демонстрирам. Всички мъже ме харесват повече като отпера голям задник и бричове, но мен тези неща ме влудяват и веднага предприемам мерки за премахването им.
Отговори с цитат
  #1828  
Стар 5th April 2014, 19:16
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Разбира се, че на жените не им пука как изглеждат в мъжките очи, и аз точно това казвам, инак щеше ли да има като тези лелки по долу, а да не говоря колко млади момичета гордо носят палските си и дори смело се обличат с дрехи по тялото и това го виждам всеки ден ! Аз за дупетата то е ясно, едни харесва големи дупета тип афроамерикански, а други малки секси барабанчета, но дали големи или малки е важно да са стегнати и с хубава форма, докато плоските и увисналите са в дъното на класацията !


Отговори с цитат
  #1829  
Стар 5th April 2014, 21:21
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

То въпроса не е в това дали ни забелязват мъжете. Аз вече съм бракувана та не ми беше това целта на операцията. Просто след всичко през което се минава при една такава хирургична намеса, после е супер разочароващо да облечеш тениска и разликата с преди да е почти нулева. Мен такава депресия ме беше треснала, че думи нямам. Ама ми мина.

Иначе две мнения няма, че е важно да поддържаме телата си, а не да се уповаваме на едните цици.
Аз и до ден днешен не разбирам, какво харесват в пърдешката на Ким Кардашиян например, ама.....
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1830  
Стар 6th April 2014, 08:08
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Atina, Lide, спрете да се филмирате, 10-11см разлика в гръдната обиколка си е доооооста, как така да не си личи с дрехи!

И за да Ви поразсмея: онзи ден набутах една камара салфетки в един спортен сутиен, толкова, че да докарам + 8-10см обиколка и изглеждаше не бюст, а балкон

Последно редактирано от Guinet : 6th April 2014 на 08:13
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:54.