IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2171  
Стар 2nd July 2014, 22:34
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране


Ахахахахаха! Лилянке, пак ме разсмя!
Много е зор с това кихане, нистина. Кихаш - ревеш, кихаш - ревеш. А аз съм от хората, които като се разкихат и няма спиране! И сега ме боли като се сетя!

Тити, яд ме е, че не съм видяла поста ти за болежките по-рано. Дексофен и Трамадол са две много различни лекарства. Второто си се води опойващо вещество и се продава само със зелена рецепта. Спада към тежката артилерия така да се каже. След операции го вливат венозно в комбинация с Лидол. Инчето е спец в тази област, може да разясни по-подробно.

Пуф, не знам как си ги представяш тези цицо-ласки, ама аз за себе си мога да кажа, че ако в онзи ми период се беше появил мераклия да ми гали и целува циците, щях да му счупя ръцете и да му избия зъбите. Целият свят ми беше крив!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #2172  
Стар 3rd July 2014, 01:00
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Пуфиславе бегай у секса.... Илианчето има нужда от ласки.... бРъзо!!!
Ко ? ба !
Аз съм влюбен и в момента други жени не могат да ме изкушат, ако искаш може да се пробваш да видиш, че няма да те огрее !
Аз едно време като ти предлагах щастие ти ме отхвърли, но сега и да ми се молиш няма, вече съм зает, съжалявам, дано успееш да си намериш своето щастие, всичко добро, успех
Сега друга ще е щастливката която ще я заведа на Бора Бора, а пък ти се радвай на циганските курорти като Слънчев Бряг !

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението

Пуф, не знам как си ги представяш тези цицо-ласки, ама аз за себе си мога да кажа, че ако в онзи ми период се беше появил мераклия да ми гали и целува циците, щях да му счупя ръцете и да му избия зъбите. Целият свят ми беше крив! [/I]
Ауу много бойно това Лиде, но то това ще е някаква инстинктивна реакция, което е разбираемо. Много е важен подхода и не са много мъжете, които знаят какво да правят в такива случаи !

Тези неща трябва да се правят с много финес и чувство, не може просто да ги награбиш и да ги мачкаш и целуваш, все пак говорим за оперирани гърди. В началото трябва да им се говори като на живи същества, да бъдат спокойни, да усетят любовта и добрите намерения на мъжа !

Чак след това може да се премине към следващият етап, да започнат да се галят нежно и с любов
Сега тези две прекрасни полулъкълба ще започнат да се отпускат, ще се почувстват добре, зрънчовците леко ще настръхнат от екстаз, тялото ще потрепне стенейки от удоволствие.

Време е езикът и устните да се включат и няма нужда да казвам, че всичко трябва да се прави с много любов, с много чувство и усет и задължително да има баланс и на двете гърди по равно.

Всяка цицка заслужава да получи щастие, дори и собствен рожден ден -
https://yy1.staticflickr.com/129/352...e10014f47f.jpg

https://c2.staticflickr.com/6/5046/5...2de8ef73_z.jpg

Аз лично празнувам рожден ден на палавника ето с такава торта -

http://www.funnybook.gr/public/image...ma-poutsas.jpg

^^ Kажете ми не е ли това най-яката торта която сте виждали някога ?
Отговори с цитат
  #2173  
Стар 3rd July 2014, 13:37
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ти си живееш в некъв измислен свят и ФъоПще не четеш кво ти се пише.... що ме бъркаш мене в ласките.... аз те пратих да попипаш оназ другата девойка дето се изкОшава от нуди плажове
Отговори с цитат
  #2174  
Стар 3rd July 2014, 13:56
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Така де, аз за нея говорих, че сега не могат да ме изкушат други жени, но си спомних и за теб и моите мечти, които ти обаче уби !
Ама нищо не казваш за последната торта
Отговори с цитат
  #2175  
Стар 4th July 2014, 08:48
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Има ли някой ползвал Контратубекс за белезите и да е доволен?..аз него си взех, видя ми се много скъп Дерматикс Ултра (86лв), а среден вариант като цена не ми предложиха в аптеката..има ли смисъл изобщо да се мажа с него, някъде тук бях чела, че е за друг тип белези?!
Отговори с цитат
  #2176  
Стар 4th July 2014, 09:45
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз си купих контратубекс, но ми излезе обрив от него и го спрях.
Отговори с цитат
  #2177  
Стар 4th July 2014, 17:19
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Дерматикс Ултра аз мазах в началото, веднага след операцията. Белезите ми не са грозни, но може и да не е от крема, а да е до кожа, незнам ...
Отговори с цитат
  #2178  
Стар 4th July 2014, 19:33
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Момичета, предварително се извинявам, ако въпросът ми не е за тази тема, но видях, че повечето сте активни тук и имам отчаяна нужда от съвет. Предстои ми корекция на бюста есента и се колебая между двама хирурзи с коренно различен поглед над ситуацията. С начална степен на птоза съм след две кърмения, непълна чашка Б- 174 см, 57 кг, 75 подгръдна. На едното място (не слагам имена, за да не повлияят лични пристрастия искат да има повдигане и обиране на кожа около ареолата. Предложиха надмускулно първо или частично- dual plane, отказах и настоях за напълно подмускулно. Кубици не сме коментирали, но няма да са повече от 350-400, което по принцип ме устройва- чашка ц ми е ок. Слаба съм с малък задник и не искам в профил да съм непропорционална. Никога не съм имала големи гърди и не държа. Тук проблемът ми е, че правя адски грозни белези- цикатрикси и въпреки мазането все са червени и изпъкнали. Мисля че ще стане грозно с тия зърна и ще съжалявам, че съм ги пипала. Предупредиха ме и че ще изгубя чувствителност в зърната. Предложените импланти бяха на Мотива, кръгли. Можело и американските кръгли- анатомичните се въртели и не можело да спя настрани и по корем- а аз само така спя.
На другото място са категорично против надмускулно, искат да избегнат и dual plane. Докторът е и против Benelli lift- а с тия разрези около зърното- плисирала се кожата. В моя случая можело да се избегне. Докторът иска да ми сложи Макган или Натрел или там както се казват сега ) анатомични 495 кб , FX ако не се лъжа. Анатомичните и тоя кубик ще оберат и коригират лекото увисване и няма да имам видими белези. Каза че ако спя със сутиен няма как да се завъртят и че грапавите се страстват с тъканта и не е толкова лесно. Притесних се от кубика- не искам да са големи топки- харесват ми на други жени, но не са за мен просто. Увери ме че няма да ми стоят големи, защото са под мускула и аз съм висока и има къде. Мисля че основата на импланта е 13,5, после ще потърся другите данни. Вторият хирург беше по- обстоятелствен, отдели повече време и се аргументира- хареса ми общо взето. Ужасявам се обаче от големината! Сутиенът за след операцията е 75 Е. След операцията уж ще стана Д. Много ми е притеснено- има ли някой с подобен ръст и кубици- иска ми се без белези, но не искам големи и тежки импланти. Притеснявам се че ще увиснат и ще трябва скоро пак да ги сменям. Искам поне десетина- петнайсет години да изкарат. Много съжалявам за дългия пост и евентуалните грешки- от телефона пиша. Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2179  
Стар 4th July 2014, 20:28
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Момичета, предварително се извинявам, ако въпросът ми не е за тази тема, но видях, че повечето сте активни тук и имам отчаяна нужда от съвет. Предстои ми корекция на бюста есента и се колебая между двама хирурзи с коренно различен поглед над ситуацията. С начална степен на птоза съм след две кърмения, непълна чашка Б- 174 см, 57 кг, 75 подгръдна. На едното място (не слагам имена, за да не повлияят лични пристрастия искат да има повдигане и обиране на кожа около ареолата. Предложиха надмускулно първо или частично- dual plane, отказах и настоях за напълно подмускулно. Кубици не сме коментирали, но няма да са повече от 350-400, което по принцип ме устройва- чашка ц ми е ок. Слаба съм с малък задник и не искам в профил да съм непропорционална. Никога не съм имала големи гърди и не държа. Тук проблемът ми е, че правя адски грозни белези- цикатрикси и въпреки мазането все са червени и изпъкнали. Мисля че ще стане грозно с тия зърна и ще съжалявам, че съм ги пипала. Предупредиха ме и че ще изгубя чувствителност в зърната. Предложените импланти бяха на Мотива, кръгли. Можело и американските кръгли- анатомичните се въртели и не можело да спя настрани и по корем- а аз само така спя.
На другото място са категорично против надмускулно, искат да избегнат и dual plane. Докторът е и против Benelli lift- а с тия разрези около зърното- плисирала се кожата. В моя случая можело да се избегне. Докторът иска да ми сложи Макган или Натрел или там както се казват сега ) анатомични 495 кб , FX ако не се лъжа. Анатомичните и тоя кубик ще оберат и коригират лекото увисване и няма да имам видими белези. Каза че ако спя със сутиен няма как да се завъртят и че грапавите се страстват с тъканта и не е толкова лесно. Притесних се от кубика- не искам да са големи топки- харесват ми на други жени, но не са за мен просто. Увери ме че няма да ми стоят големи, защото са под мускула и аз съм висока и има къде. Мисля че основата на импланта е 13,5, после ще потърся другите данни. Вторият хирург беше по- обстоятелствен, отдели повече време и се аргументира- хареса ми общо взето. Ужасявам се обаче от големината! Сутиенът за след операцията е 75 Е. След операцията уж ще стана Д. Много ми е притеснено- има ли някой с подобен ръст и кубици- иска ми се без белези, но не искам големи и тежки импланти. Притеснявам се че ще увиснат и ще трябва скоро пак да ги сменям. Искам поне десетина- петнайсет години да изкарат. Много съжалявам за дългия пост и евентуалните грешки- от телефона пиша. Благодаря предварително!
Определено избери втория. Първия щом ти е предложил надмускулно е първата причина моментално да го отпишеш. Читав доктор надмускулно поставяне няма да препоръча.
Отговори с цитат
  #2180  
Стар 4th July 2014, 21:01
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Шоки, и аз много се учудих на предложението. Има много неясноти покрай първия лекар, но пък със сигурност знам, че е добър- имам вече една пластика там. А тези 495 за моите мерки как ви се струват? Ще ми излязат ли допълнителни стрии? Маже ли се с нещо преди операцията да се избегне? Аз по принцип правя стрии и въобще имам супер смотана кожа
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:53.