IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2221  
Стар 13th July 2014, 20:05
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Да

Последно редактирано от titi1 : 14th July 2014 на 21:09
Отговори с цитат
  #2222  
Стар 14th July 2014, 14:53
bobkaa bobkaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Момичета, изправена съм пред дилема. Миньонче съм - 157 см и 46кг, подгръдна 71 см. и съм решила да коригирам бюста си, че след 2 раждания и кърмения е позагубил форма. Не мога обаче да реша колко кубика да са имплантите. Докторката ме посъветва да са около 330сс, но можело и до 380сс, с ултра висок профил. По принцип съм чашка В и поради изключително снажния си ръст се притеснявам да не взема да прекаля с кубиците и да стана за резил на стари години. Какво ще ме посъветвате?
Отговори с цитат
  #2223  
Стар 25th July 2014, 20:38
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Мацки, колко време след операцията успяхте да сложите нормален сутиен.
Писна ми със спортния, не мога да сложа един нормален потник с него, а какво остава за рокличка или нещо по-така, то бабешка работа, като обинтована съм
Отговори с цитат
  #2224  
Стар 25th July 2014, 22:00
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Тите, пробвай сЮтен с меки чашки (ако има банели ги махаш) и си 6
Отговори с цитат
  #2225  
Стар 25th July 2014, 22:36
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Мацки, колко време след операцията успяхте да сложите нормален сутиен.
Писна ми със спортния, не мога да сложа един нормален потник с него, а какво остава за рокличка или нещо по-така, то бабешка работа, като обинтована съм
ти как си вече? има ли още болки?
Отговори с цитат
  #2226  
Стар 25th July 2014, 22:43
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Лиле, съвсем с меки няма да стане, едната гърда е по-малка и ще си личи ако сложа по мен нещо, варианта е с някакъв с лека подплънка, обаче тази по-малката буквално е като гюле, не помръдва мамка и, другата се отпусна, даже като я движа с ръка направо си се полюшва, онуй другото чудо като залепено и твърдо.

Шоки вече не боли, остана само онова стегнатото усещане, все едно са ми като в менгеме гърдите и другата екстра са крампите, които на моменти усилват доста.
И гърба ми е скован.
Температура нямам вече
Отговори с цитат
  #2227  
Стар 29th July 2014, 00:48
Аватара на Exceptionnelle
Exceptionnelle Exceptionnelle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Град: Gardens of Delight
Мнения: 3
Smile

През последните 2 седмици четох и препрочетох стотици мнения и теми в желанието си да взема наистина информирано решение и страшно се радвам, че ви открих! Моята операция ще е на 4.08. при д-р Заякова, повдигане и поставяне на импланти... И въпреки, че се чувствам уверена в цялостния избор ми е страхотна каша в главата... Никога не съм се подлагала на каквато и да било интервенция или операция и има куп дребни подробности, които все ми се струва, че ми убягват, но явно е нормално. Моят случай е (по мое мнение) доста сложен и ще съм много благодарна ако някой с подобен се отзове с всякакво инфо. Накратко - големи гърди, пълна чашка D, с 92731973197 степен на птоза, винаги са ми били такива, откакто си ми пораснаха Първоначалната ми идея беше да направя само повдигане, но след като отслабнах се поизпразниха, а и след повдигането ще малеят - та реших да добавя и силикон.. Никъде не успях да намеря снимки и по-подробна информация на такъв случай ( такова наличие на собствена гърда +силикон) Не се съмнявам в естетиката на Заякова, но ми е много трудно да си представя резултата...а и омразния вертикален разрез не ми мърда (( Ако има някой с повдигане, импланти и разрез "котва", моля, споделете Всичко ще е от полза за изтерзаната ми душичка в момента Сори, че е дългичко, но си умирах да споделя, а около мен малко хора знаят за операцията, а и не разбират материята.
Отговори с цитат
  #2228  
Стар 29th July 2014, 08:41
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране Въпроси към оперираните 3

bobkaa,аз съм 162/47 кг.с подгръдна 68 см.Бях с чашка А.Търсих естествена визия.Сложих 365 сс.Стоят добре.Според мен сложи 330 сс.
Отговори с цитат
  #2229  
Стар 31st July 2014, 13:29
bobkaa bobkaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Exceptionnelle Виж мнението
През последните 2 седмици четох и препрочетох стотици мнения и теми в желанието си да взема наистина информирано решение и страшно се радвам, че ви открих! Моята операция ще е на 4.08. при д-р Заякова, повдигане и поставяне на импланти... И въпреки, че се чувствам уверена в цялостния избор ми е страхотна каша в главата... Никога не съм се подлагала на каквато и да било интервенция или операция и има куп дребни подробности, които все ми се струва, че ми убягват, но явно е нормално. Моят случай е (по мое мнение) доста сложен и ще съм много благодарна ако някой с подобен се отзове с всякакво инфо. Накратко - големи гърди, пълна чашка D, с 92731973197 степен на птоза, винаги са ми били такива, откакто си ми пораснаха Първоначалната ми идея беше да направя само повдигане, но след като отслабнах се поизпразниха, а и след повдигането ще малеят - та реших да добавя и силикон.. Никъде не успях да намеря снимки и по-подробна информация на такъв случай ( такова наличие на собствена гърда +силикон) Не се съмнявам в естетиката на Заякова, но ми е много трудно да си представя резултата...а и омразния вертикален разрез не ми мърда (( Ако има някой с повдигане, импланти и разрез "котва", моля, споделете Всичко ще е от полза за изтерзаната ми душичка в момента Сори, че е дългичко, но си умирах да споделя, а около мен малко хора знаят за операцията, а и не разбират материята.
Не мога да ти пратя ЛС, ако ти успееш пиши ми. И аз ще съм при Заякова.
Отговори с цитат
  #2230  
Стар 31st July 2014, 21:20
Аватара на Exceptionnelle
Exceptionnelle Exceptionnelle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Град: Gardens of Delight
Мнения: 3
По подразбиране

Bobkaa, и аз не мога. Пише, че съм изключила опцията ЛС, а аз нищо не съм изключвала. И не се оправя отникъде.
Кога ще е твоята операция?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:13.