IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2321  
Стар 14th December 2014, 12:14
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

В долната част са по-травмирани, защото там има шевове. След 3-ти месец ще отмине това усещане на опъване.
Отговори с цитат
  #2322  
Стар 14th December 2014, 12:29
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

Благодаря . Аз изнамерих и други коментари назад в темата и се успокоих малко
Отговори с цитат
  #2323  
Стар 16th December 2014, 10:31
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
По подразбиране

Здравейте, днес ми е консултацията при Ильо Стоянов. Търсих доста снимки , но или са изтрити или са променени паролките. Много моля оперирани при него и при Людмил Пеев да ми пратят снимки на пощата. Колебая се между двамата. Бях и при още един доктор на консултация, но определено не беше моя хирург, тръгнах си разочарована.Нооо това е друга тема Резултатите в сайта на Стоянов много ми харесват, ама много. За Пеев от друга страна няма снмков материал/ благодаря на една красавица , която ми изпрати снимка /,бях на консултацияпри него, но ми се иска да погледна повече снимки на работата им и да мога да сравня.
Благодаря предварително! После ще връщам жеста, когато запълня деколтето де / януари дай боже/
rakovska_81@abv.bg
Отговори с цитат
  #2324  
Стар 16th December 2014, 10:57
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от G.Rakovska Виж мнението
Здравейте, днес ми е консултацията при Ильо Стоянов. Търсих доста снимки , но или са изтрити или са променени паролките. Много моля оперирани при него и при Людмил Пеев да ми пратят снимки на пощата. Колебая се между двамата. Бях и при още един доктор на консултация, но определено не беше моя хирург, тръгнах си разочарована.Нооо това е друга тема Резултатите в сайта на Стоянов много ми харесват, ама много. За Пеев от друга страна няма снмков материал/ благодаря на една красавица , която ми изпрати снимка /,бях на консултацияпри него, но ми се иска да погледна повече снимки на работата им и да мога да сравня.
Благодаря предварително! После ще връщам жеста, когато запълня деколтето де / януари дай боже/
rakovska_81@abv.bg
Изпратих ти снимки на имейла. Аз съм оперирана при Стоянов. Моите са от малките - 320 кубика, кръгли, нисък профил.
Отговори с цитат
  #2325  
Стар 16th December 2014, 11:08
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
По подразбиране

Мерси, видях ги! Много хубави и естествени гърди.
Отговори с цитат
  #2326  
Стар 16th December 2014, 15:30
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Шоки, здравей
Прочетох че си написала че си с нисък профил кръгли. На моята консултаци ИС ми каза че категорично не съм за кръгли защото ще стоят като две топки, а и повече от 280 кб не ми предложи. Исках да те попитам ти ли настоя за кръгли или той ти предложи?
Може ли да ми пратиш и на мен снимки моляяя!!!! На имейл chatte145@yahoo.fr
Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #2327  
Стар 16th December 2014, 16:29
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

G. Rakovska, изпратила съм ти снимки. Аз също се оперирах при Стоянов. С Natrelle съм, 410 сс, анатомични, среден профил. Снимките са месец и половина след операцията.
Lady million, на мен ИС ми каза същото за кръглите след като ме измери. Аз също исках кръгли, но сега съм доволна, че му се доверих.
Отговори с цитат
  #2328  
Стар 16th December 2014, 17:36
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
По подразбиране

Блгодаря ти за снимчиците! Аз сега се върнах от консултация, препоръчва 420 сс TRX кръгли Натрел/ако може някой да даде повече инфо за импланта какво е TRX/.За мен били най- подходящи защото най добре сраствали с тъканите.Понеже съм много бяла и светла и това тредполага по слаби съединителни тъкани /дано обясних/, но идва и НО-то.Птоза трета степен , обиране на кожата, намаляване на ареолите и вертикален белег. Сега остава и да реша при кого да се оперирам Стоянов или Пеев и цена нема да имам .
Отговори с цитат
  #2329  
Стар 16th December 2014, 21:42
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady million Виж мнението
Шоки, здравей
Прочетох че си написала че си с нисък профил кръгли. На моята консултаци ИС ми каза че категорично не съм за кръгли защото ще стоят като две топки, а и повече от 280 кб не ми предложи. Исках да те попитам ти ли настоя за кръгли или той ти предложи?
Може ли да ми пратиш и на мен снимки моляяя!!!! На имейл chatte145@yahoo.fr
Благодаря предварително.
Скъпа, какъв да бъда импланта зависи от самите гърди. казах на доктора, че съм харесала кръгли с нисък профил и той каза, че трябва да ми измери основата, за да види дали ще станат. Оказа се, че гърдите ми са с широса основа и стават. Ако си с тянса основа тогава е по-добре анатомични. Стоянов има много точно око и можеш да му се довериш. Сега ще ти изпратя снимки.
Отговори с цитат
  #2330  
Стар 16th December 2014, 21:45
Аватара на nikol_n
nikol_n nikol_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 46
По подразбиране

момичета , защо някой дами не носят спортен сутиен след операцията , какво по точно е предназначението му и какви може да са последствията ако не се носи такъв ?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:33.