IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2801  
Стар 27th March 2015, 22:26
Аватара на tolini
tolini tolini не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 51
По подразбиране

Благодаря ти. Май не трябва да се взирам още,ще се постарая да не параноясвам . Макар,че в момента само за цици и форми мисля. Като си ги видях без сутиен ахнах,много красивички ми се видяха,но после като почнах да се взирам,да меря,да опипвам ....малеее полудях,все едно всичко негативно което съм прочела,го имам
Отговори с цитат
  #2802  
Стар 27th March 2015, 22:33
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Нема се пуашиш.... всички сме минали през това
Отговори с цитат
  #2803  
Стар 29th March 2015, 13:43
traqni traqni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 49
По подразбиране

Момичета...да попитам ако случайно ми дойде цикалът точно за операцията....какво правя...уж правих изчисления то взе че изпревари моля се да изчака като мине операцията.На някоя от вас случвало ли и се да бъде в цикъл по време на операцията?
Отговори с цитат
  #2804  
Стар 29th March 2015, 14:21
kimbarlly kimbarlly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 22
По подразбиране

Има едни хапчета за отлагане на цикъла, аз съм ги пила, когато цикъла ми е съвпадал с лятната почивка, в момента в който ги спреш и ти идва. Попитай все пак доктора дали е уместно да ги приемаш.
Отговори с цитат
  #2805  
Стар 29th March 2015, 15:49
traqni traqni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kimbarlly Виж мнението
Има едни хапчета за отлагане на цикъла, аз съм ги пила, когато цикъла ми е съвпадал с лятната почивка, в момента в който ги спреш и ти идва. Попитай все пак доктора дали е уместно да ги приемаш.
Благодаря ти мисля че няма да мога с хапчетата че той док.ме предупреди да не пия това и това...........
Е да и те сьщо са вариант....трябва наистина да се пита.Благодаря!
Отговори с цитат
  #2806  
Стар 29th March 2015, 19:27
Аватара на tolini
tolini tolini не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 51
По подразбиране

Мисля,че лявата гърда(която е изтръпнала) е леко почервеняла ?!?! Шести ден от операцията,дясната не е така,но лявата откъм деколтето е с мн опъната кожа и леко червена,като че ли?!?! Какво може да е,на изписването сестрата спомена нещо за зачервяване и ,че е лошо ...На някой случвало ли се е,какво може да е? Моля ви....
Отговори с цитат
  #2807  
Стар 29th March 2015, 20:31
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

леле
като чета от какво се шашкатееее
чак ми става смешно

нормално е да е червено, все пак преди броени дни са ти бърникали там, колкото и грозно да звучи. Нали нямаш висока температура? Ако е нещо страшно ще е много висока и няма да може да я свалиш с нищо.

Споко момичета, тва са бели кахъри
Отговори с цитат
  #2808  
Стар 29th March 2015, 20:41
Аватара на tolini
tolini tolini не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 51
По подразбиране

Мъничко се успокоих,но ще я наблюдавам. Благодаря ти titi1,дано по-бързо отмине тая параноя ,че ще полудея
Отговори с цитат
  #2809  
Стар 30th March 2015, 10:06
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

На мен ми бълбукаше дясната седмица и половина, при това усещах и импланта като мръднех, имаше и разлика (лека) във височината. Сега ако се загледам, ама много много се загледам, имам ралзика в зърната-едното като че ли е по-опънато. ма това само аз си го виждам май. Преди ми бяха напълно еднакви. Но всеки, който съм попитала, ми казва, че 2 еднакви гърди няма. Преподлагам, че е така. + това едната ми гърда не я чувствах около месец изобщо...другата си беше ок, като изключим бълбукането при нея пък, така че просто всяка спада и реагира по различен начин.
Нормално е да се шашкаш, човек си мисли разни неща, но аз все си повтарям, че в крайна сметка тази операция едва ли не вече е рутинна процедура и хората си знаят работата.

Относно страха преди операция- всичко зависи от това колко силно го искаш. Аз също бях казала само на 2 човека, единият беше против и никога не ме подкрепил. После при всяко мое неразоложение ми повтаряше, че аз съм си виновна и да не мрънкам, защото е можело и да не си го причинявам. + това при регистрирането ми тук, тъй като явно съм единствената оперирана под мишница, на въпросите ми получих отговор, че лекарят ми е eдва ли не некадърен и сигурно ще съм първата оперирана от него и дано имам късмета на начинаещия. беше много мило.
В крайна сметка просто спряях да чета, докато всичко мине, спомних си колко много го искам, повтарях си,че имам пълна вяра на хирурга, тъй като знам кой ми го е препоръчал, и спрях да слушам когото и да било. И така...повтаряй си само това, че ти искаш да се чувстваш добре, и че всичко ще бъде наред, а ако имаш съмнения в процедурата, говори с лекаря. Нека ти изясни всичко неясно. Моят много ми помогна при решението.

Знам, че при цикъл се отлага операцията. Но не съм сигурна дали навсякъде. При моят лекар със сигурност.

Последно редактирано от kanari : 30th March 2015 на 15:48
Отговори с цитат
  #2810  
Стар 30th March 2015, 10:46
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
По подразбиране

При Стоянов също отлагат операцията. Момичета радвайте се на пълното деколте, вие от страх не можете да се насладите Когато се видях три дни след операцията се самоФлюбих Всички снимки дето видях преди това на момичетата и избора на доктор ми даваха спокойствие. За минута не съм си помислила, че може да имам проблеми. kanari, спомням си коментарите преди твоята операция, но резултата е чудесен въпреки негативизма
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:29.