IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2821  
Стар 1st April 2015, 13:23
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Това е много индивидуално.
Аз откачих от болки, докато братовчедка ми например на следващия ден от операцията си караше колата, взимаше си детето от градина, ставаше и лягаше сама, единственото което беше като неразположение при нея е една цялостна отпадналост и лека мускулна треска в областта на гърдите.
Отговори с цитат
  #2822  
Стар 1st April 2015, 13:50
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Мерси за отговорите! Ясно ми е вече, че дискомфорта е голям, важното е да не се налага да връзвам някой да седи до мен постоянно.
Отговори с цитат
  #2823  
Стар 1st April 2015, 17:08
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз бях сама след операцията.... детето при мама. Никой не ми е помагал. Само първата вечер хрупнах един хап за всеки случай.

Тите.... при теб операцията е доста по-сложна и много болезнена, това има значение.

Трудно ще тие е да си измиеш косата... иначе не е болка за умиране. Може би и психологичният момент играе роля.... като си сам искаш не искаш се оправяш. И още нещо.... не се обездвижвай, ако само лежиш ще те боли повече.
Отговори с цитат
  #2824  
Стар 1st April 2015, 19:24
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Да, Лиле, наистина е така, обаче тук се натъкнах на една жена, която правила само мамопластика и с такива болки била, че писа че се чудила как е жива след всичко, верно 10 дни я е боляло, не като при мен 30, ама пак е било зверско.

Както и да е де...момичето да не се притеснява, важното е да не вдига тежко и да не се налага да тича след мъници, другото ще го преживее
Отговори с цитат
  #2825  
Стар 1st April 2015, 22:50
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Докато се усетите ще е минало и заминало..... аз днес правя 4 години
Честит ви празник, Лилянке!!! Все така да те слушат и радват!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #2826  
Стар 2nd April 2015, 08:12
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Лиде
Отговори с цитат
  #2827  
Стар 2nd April 2015, 08:59
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Оф, ма аз чак сега видях,че сте имали годишнина... разсеяла съм се ))) ами да си се носите и радвате още много време
Вярно,че за болките е относително, аз съм с много висок праг на болка, и бях сигурна, че няма да ме боли. Арниката смятам, че също много ми помогна- започнах я седмица преди операцията. Също така засилих тренировките на гръдния мускул, ама около 2 мес.преди операцията. Пък и все си казвах, че като имаме право да се друсаме, няма нищо лошо. аз пиех нощем аулин за 2-3 дни, и то не заради гърдите,а заради болките в гърба от спането в една поза.
Отговори с цитат
  #2828  
Стар 2nd April 2015, 09:13
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Каква е логиката да засилиш тренировките на гръдния мускул да попитам
Отговори с цитат
  #2829  
Стар 2nd April 2015, 11:51
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

здравейте
Дано да сте прави за болката..аз имам и ринопластика и секцио и даже не мога да кажа въобще, че съм имала болка..но ще кажа как ми е било след операцията /на 21ви/
притеснява ме следното..аз искам малки и повдигнати гърди..моите са доста увиснали и Стоянов ми препоръча 370 да сложа за да може да ги повдигне..много много ме притеснява да не станат големи
опитах се да заредя снимки на някои от вас и вече са изтрити..

моля за мнение
Отговори с цитат
  #2830  
Стар 2nd April 2015, 13:13
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Колкото по-трениран е един мускул, толкова по-бързо се възстановява при рязане. Но не съм сигурна дали това става ,ако не си го тренирал и започанеш тепърва. Като цяло съм сумирала такова мнение от треньори. А и ако съдим от моите операции, както и на няколко други спортистки. Ест. е недоказуемо реално, защото организми всякакви.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:04.