IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 14th April 2013, 22:19
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Трябва да търсиш хотел който да е близо до болницата в която ще те оперират Аз мисля че си резервирахме хотела през интернет не елошо да се позаинтересоваш за резервациите предварително защото наистина тука всички хотели са пълни Моя хотел излезе 620 евра за двойна стая за 8 нощувки има и по евтини хотели но моя мъж беше против да сме в по евтин защото сме две сами жени и се притесняваше
Отговори с цитат
  #252  
Стар 14th April 2013, 22:19
Melfi Melfi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elena.stefanova Виж мнението
Хора, кажете в кои хотели отсядате и какви са цените, аз търся трескаво двойна стая, въпреки че имам почти два месеца до операцията. Изглежда Юни е доста busy месец и всичко е заето или цените са.. Свят да ти се завие. Гледах сайта за квартири, който Keery спомена, но приятеля ми е с огромни предразсъдъци към спане в частни апартаменти и търсим вариянт апартамент на познат, на който да платим или хотел.
Най лесно става да разгледаш хотелите в booking.com, да си избереш хотел в зависимост от цената, която те устройва и да направиш резервация от този сайт. Аз така направих и нямаше проблем в хотела в Истанбул.Избери си хотел, които е в района на клиниката, в която отиваш.
Отговори с цитат
  #253  
Стар 14th April 2013, 22:34
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Аз търсих първо в района на клиниката, но имаше един - два, с цени над 1000 евро за седмица в двойна стая, затова промених тактиката - гледам да е близо до спирки, защото пред болницата има спирки и на метрото, и на градския транспорт и лесно ще се стига до нея.
Отговори с цитат
  #254  
Стар 15th April 2013, 18:01
Аватара на katia13
katia13 katia13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 49
По подразбиране

Здравейте, ей ме на пак на линия
Честито на оперираните за красивите нослета..

Искам да питам има ли някой телефона на д-р Дилбер .. ? И дали бихме могли д адоговорим консултация з аначалото на май..? Или часове з аконсултация се дават много напред?
Отговори с цитат
  #255  
Стар 15th April 2013, 21:17
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Катя, това е номера на др. Дилбер: +905326505502

Имай в предвид, че ти трябва турско говорящ , доктора и сестрата, която вдига телефона не говорят английски. Аз също ще ходя при него, на мен ще ми е първа операция и страшно се вълнувам моята е юни месец, но можеш да го питаш за по-ранна дата. Също ако имаш ти или Нелито информация кога и как става плащането, писах мейл в събота, но не ми отговориха.
Също можеш да го питаш за консултация и операция в един ден или в рамките на два дена, за да не ходиш два пъти.
Отговори с цитат
  #256  
Стар 16th April 2013, 19:29
Аватара на katia13
katia13 katia13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 49
По подразбиране

Благодаря Елена
Намерих турско говорящ за преводите .. писали с аму имейл за консултация и са искали телефон, дал им е на някаква жена /мобилен/ предполгам че е същия , който и ти си пуснала, но ще ги питам допълнително.. утре ще звънят ..дано има час за по-ранна консултация ,иначе и аз мислех консултация+операция да са заедно, но надали ще има толкова ранни часове за операция /нали искам по празниците да ида/ , въпреки че знаели се..може някой да се е отказал..освен да взема да питам поне , пък каквото кажат..
Отговори с цитат
  #257  
Стар 16th April 2013, 20:10
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Търся турско говорящ от София. За връзка с мен keranu at mail.ru. Почерпката е от мен
Иначе на този линк намерих малко инфо за Liv Hospital:
http://www.health-tourism.com/medica.../liv-hospital/
Отговори с цитат
  #258  
Стар 16th April 2013, 20:47
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elena.stefanova Виж мнението
Също ако имаш ти или Нелито информация кога и как става плащането, писах мейл в събота, но не ми отговориха.
Също можеш да го питаш за консултация и операция в един ден или в рамките на два дена, за да не ходиш два пъти.
Скоро ще знам със сигурност! Но до колкото разбрах се плаща там на място преди изследванията, които са предния ден. Питах дали трябва да се дава капаро - не. Банков път - по-добре не. До колкото знаем , в каквата валута са ви обявили цената, в тази валута е най-добре да платите. Иначе се оскъпява.

Ако операцията е първа, и Дилбер и Илхан могат да ви вземат направо консултация+операция в едно. Ако е ревизия, Дилбер предпочита да ви види първо.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #259  
Стар 16th April 2013, 20:48
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Търся турско говорящ от София. За връзка с мен keranu at mail.ru. Почерпката е от мен
Иначе на този линк намерих малко инфо за Liv Hospital:
http://www.health-tourism.com/medica.../liv-hospital/

Кийри, кой оперира в тази болница? Между другото на мен не ми се отваря линка.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #260  
Стар 16th April 2013, 21:05
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

И на мен не ми се отваря линк, Кийри ти при Илхан ли беше на консултация, вече се обърках..
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:25.