IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 16th April 2013, 21:47
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Здравейте днес ми махнаха лепенките хора носа ми е перфектен толкова е съвършен че не мога да свикна с него повярвайте ми Незнам Авшар как работи но носа ми е във вида в който ми го направи на компютърната симулация все едно го е копирал не ми е подут нито е отекъл само имам малък оток между очите толкова е гладък отгоре че белега не си личи изобщо Утре пътувам за София и вечерта ще се опитам да ви покажа снимки А връхчето е толкова финно просто нямам думи бях свикнала с моя смачкан обезобразен нос сега не мога да се позная Пожелавам ви същото което се случи на мен и да сте много щастливи на края
Отговори с цитат
  #262  
Стар 16th April 2013, 21:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Рими, толкова се радвам за тееебббб!!! ))))))
Направо пожелавам го на всички това усещане! Да е жив и здрав хирурга, който е дал всичко от себе си!
Нямаме търпение за снимки!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #263  
Стар 16th April 2013, 21:55
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Нелка още утре ще се опитам да кача снимки Тук в хотела имаше още един човек с ринопластика който живее в Швейцария и е дошъл специално В Истанбул да си прави носа каза че тук са най добрите за сега
Отговори с цитат
  #264  
Стар 16th April 2013, 22:00
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Дано!!
За сега и нашата информация е таква.
Той при Авшар ли?

Аз си милсля вече, че ако и Дилбер не успее да се справи с моя изключително труден нос, да се пусна при Авшар след години...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #265  
Стар 16th April 2013, 22:14
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Рими, честито! Дано всички да споделяме такива хубави новини! Нели на теб от офиса на ДИлбер отоварят ли ти редовно? При мен е на някакви вълни - пишат, пишат, после с дни - нищо!! Това не ме отказва ни най-малко де, знам, че са заети с десетки хора, а на мен само това ми е в главата
Отговори с цитат
  #266  
Стар 16th April 2013, 22:25
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elena.stefanova Виж мнението
Рими, честито! Дано всички да споделяме такива хубави новини! Нели на теб от офиса на ДИлбер отоварят ли ти редовно? При мен е на някакви вълни - пишат, пишат, после с дни - нищо!! Това не ме отказва ни най-малко де, знам, че са заети с десетки хора, а на мен само това ми е в главата
Моята позната от Истанбул звъни вместо мен. Аз й звъня на нея, тя на офиса. Те си станаха първи дръжки с Дилбер, тя много го харесва, та се чуват редовно

По имейли ... Веднъж само му писах , не отговориха изобщо, писах и във ФБ, и там не отговориха.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #267  
Стар 16th April 2013, 22:55
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Значи съм късметлийка, че ми е писал във Фейсбук и веднъж седмично отговаря на мейлите ми )))
Отговори с цитат
  #268  
Стар 16th April 2013, 23:38
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

Здравейте, вчера бях на консултация при Др. Авшар.
Всичко изглеждаше прекрасно и аз ще съм една от пациентките му. Той ще ми прави рино, също така ще махне остатъците от неправилно сложен филър от БГ лекар и ми предложи инжекции с мазнина за бръчките и като цяло за освежаване на лицето. Ще се оперирам на 7 Май.
Отговори с цитат
  #269  
Стар 17th April 2013, 04:04
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Кийри, кой оперира в тази болница? Между другото на мен не ми се отваря линка.
Илхан оперира в тази болница. Вярно че по едно време не се отваряше , но сега го пробвах и работи
Отговори с цитат
  #270  
Стар 17th April 2013, 04:06
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Брей този Авшар , да взема и аз да направя една консултация с него И какви са цените му сега ?
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:31.