IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #381  
Стар 21st April 2013, 14:22
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Кери единият от пациентите беше мъж от Швейцария операцията му струваше 11000 евро но съчетана с лифтинг не можах да разбера колко от тях са за носа но като се има предвид че моя нос струваше 9400 евро мисля че неговия излиза по евтино. До колкото помня Бъни беше споменала че в Англия цените са горе долу същите като на Авшар и моя нос излезе горе долу колкото нейния в Англия.
Ами Авшар по цени задминава и западните Хирурга на Бъни, Charles East ми каза цена около 6500 паунда което е 7600евро. Но той мисля, че държи високи цени заради метода си на опериране А по какъв начин става плащането - кеш, кредитна карта, банков превод ?
Отговори с цитат
  #382  
Стар 21st April 2013, 21:55
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Значи явно аз бих рекорда по цена на ринопластика. Аз се чудих как ме обгрижваха хората ама то пък за тази цена нормално. Аз платих по банков път преведохме парите в една тяхна банка Гаранти банк се казва,от ДСК моя приятелка работи там и през нейната сметка не платихме високи такси нещо символично беше. Аз до колкото разбрах предпочитат този начин на плащане по банков път след като ми бяха дали на консултацията техен айбан преведохме парите 3 дни преди операцията. Нелка чакам с нетърпение всичко вече да минава и перфектен резултат. Пожелавам ти от сърце да изпиташ моите емоции най накрая. Кери на тебе Илхан даде ли ти някаква конкретна дата и какъв е този проблем с кожата ти Може да се посъветваш с дерматолог в ВМА аз бях много доволна направих една лазерна процедура там на белега и имаше добър ефект. Преди това 4 процедури в Хил клиник и нищо сащите мошеници като на всякъде Как ги нацелвам тия доктори дано този път е по различно
Отговори с цитат
  #383  
Стар 22nd April 2013, 21:42
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Ами кожата се зачервява на топло особено и той ме видя така и каза , че ако е такава и не я оправя няма да ме оперира. От топлото кръвоносните съдчета се разширяват повече . Оказа се че след операцията страшно много капилярчета са се появили бях на дерматолог и ми каза , че това може да се оправи с лазер , за който сега не му е времето. Това се прави принципно есен и зима, сега е опасно от пигментация на кожата. Въпреки всичко аз направих една процедура в събота - мисля че кожата е по-малко червена сега. Иначе имам дата за 29.07 , но както казах не е сигурно. Иначе за лазер и аз чух, че във ВМА имат най-добрата апаратура, все пак шефа на болницата е дерматолог
Отговори с цитат
  #384  
Стар 22nd April 2013, 23:11
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Рими, честито ново носле Станало е много добре
Като гледам нашите некадърници в най скоро време може да си правим операциите в Корея ...
Вижте само за каква пластична хирургия става дума ....
http://www.english.bkdy.co.kr/story/....asp?cate=face
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #385  
Стар 23rd April 2013, 21:00
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Днес се видях пак с Дилбер. И никак не ми е весело.

Док беше категоричен, че от моето дърво свирка няма да стане.

Т.е. носовете, които са му знакови на него, от моя старт няма да се получат. Даже ме предупреди, че ако си навия на пръста за малък и сладък нос, ще остана разочарована.

Общо взето това, което ми каза първия път.

Каза, че има 2 момичета от Бг - Катя и Елена Стефанова - техните носове щели да станат супер. Обаче след като видят моя можели да се откажат момичетата. Хич не ми стана смешно между другото. Обаче няма какво да направя - ДНК-то е по-силно от най-добрите намерения...

Док много ме кефи и като човек, имам му доверие и давам напред. Каза, че има по-голямо желание дори от мен носът ми да се получи добре, обаче пред природата и той е безсилен. Това била една от най-дебелите и тежки кожи, с които се е сблъсквал и не можело да реже много от носа, защото тази кожа нямало начин да се прибере после, няма къде да отиде.
Каза да не се съмнявам и за миг в избора ми на хирург, и че ще даде всичко от себе си и би се старал на макс. И да му се доверя, че това, което ще се получи ще е най-добрия вариант от моя нос. Просто няма да е това, по което въздишам.

Дилбер ми е изключително симпатичен и защото доста силно впечатление ми направи, че не е вторачен във финансовата част на работата си. Но с моя нос за първи от Бг , човека изтегли късата клечка. И сам го осъзнава. Чак ме е яд на носът ми, че ще изпоти доктора толкова, но все някой трябваше да изгори...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #386  
Стар 23rd April 2013, 21:26
Аватара на katia13
katia13 katia13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 49
По подразбиране

Нелка съжалявам , че така ти е казал.. , но пък щом е казал че ще даде най-доброто от себе си..значи е наясно че все пак ще стане по-добре от настоящия. Незнам това доколко те успокоява,но поне е откровен.

За нашите неразбрах защо да се откажем ако видим твоя .. нали е казал че ще го направи по-добре от сега.. какво няма д ани хареса в работата на док.. днес мисълта ми хич не върви като хората..
Отговори с цитат
  #387  
Стар 23rd April 2013, 21:33
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katia13 Виж мнението

За нашите неразбрах защо да се откажем ако видим твоя .. нали е казал че ще го направи по-добре от сега.. какво няма д ани хареса в работата на док.. днес мисълта ми хич не върви като хората..
Моята позната, което превеждаше, му каза уж на бъзик , че има доста желаещи от Бг за него и да се постараел на моя нос , че по моя щели да съдят за уменията му.

Обаче Дилбер беше абсолютно категоричен, че не трябва да се съди по моя нос за уменията му!
За това каза, че ако вие помислите, че носовете ви ще станат като моя, ще сте в грешка. Защото вашите ще станат много по-добре.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #388  
Стар 23rd April 2013, 21:43
Аватара на katia13
katia13 katia13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 49
По подразбиране

аха
аз твоя в клипа го гледах и ми се струва че яом е казал че щще стане по-добре трябва да е ок.
Отговори с цитат
  #389  
Стар 23rd April 2013, 21:45
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Абе Нелка,ако Дилбер не може,ела да го клъцна тоя твоя нос най-накрая !

Шегата настрана,ти знаеш моето мнение.И все пак - смятам,че ще стане по-добре от сега,иначе док. нямаше изобщо да се съгласи да те приеме и оперира.Сигурна съм.

И друго.... въпрос към всички форумци: Мислите ли,че тези цени са като за чуждестранни пациенти? В смисъл - дали за турците е по-евтино? Скоро се замислих по този въпрос.Тук в Бг-то си има цени за българи и за чужденци... м?
Отговори с цитат
  #390  
Стар 23rd April 2013, 21:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Да, клъцкането е най-лесно... ама пустата кожа... взела съм я от баща ми! На майка е като пергамент тънка.. ДНК бе хора!! Бог си казва тежката дума и тва е. Яд ме е, ама може би за пръв път в живота си се примирявам, че нама какво да направя и трябва да приема положението...

Със сигурност за чужденци е по-скъпо. Сещам се едно време как имаше по две менюта по заведенията в Сл браг - едно на англиски, друго на бг. И понякога, като ги объркат, като го разлистя ми присяда глътката...

Така че, по-добре да не знаем...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:08.