IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1471  
Стар 28th January 2014, 19:00
Boracay Boracay не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 14
По подразбиране

По кое време ви изписаха на следващия ден, след операцията?
Отговори с цитат
  #1472  
Стар 29th January 2014, 13:56
sashe7o sashe7o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Ехее, запушване ще имате до 2-3 месеца, при всеки различно де. Поне аз имах до 3-тия месец. Който иска, мога да му предложа едни капки. Не помагат от раз, но след едно флаконче има малко подобрение. Поне мен ме спасяват всеки път.

Иначе за Boracay - доста интересни въпроси питаш. Изписват те на следващия ден, точно време не може никой да ти каже. Когато доктора е свободен и се разберете, идва промива те там с една машина и те пуска да си ходиш.
Отговори с цитат
  #1473  
Стар 30th January 2014, 11:02
Denita Denita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, можете ли да ми кажете телефон на Йорданов, и линк към клиниката ако има в която прави операциите?
Отговори с цитат
  #1474  
Стар 30th January 2014, 11:21
Boracay Boracay не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 14
По подразбиране

http://www.driordanov.com/
Тук има тел. и имейл, чрез които можете да се свържете с него.
Отговори с цитат
  #1475  
Стар 31st January 2014, 18:51
opasna_27 opasna_27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 9
По подразбиране

днес ми свалиха гипса, но...... носа е страшно надут, немога да се покажа навън, даве от едната страна е повече на върха...., един дебел малък нос кога ще спадне поне малко от малко този оток, че да мога да изляза навън.............. след седмица дали ще се усети?
Отговори с цитат
  #1476  
Стар 1st February 2014, 10:37
sashe7o sashe7o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 11
По подразбиране

opasna_27, при всеки е различно. Най-вероятно до седмица, две, ще ти спадне малко носа, за да може да излизаш от вас. Но иначе отоци ще имаш доста време.
Отговори с цитат
  #1477  
Стар 5th February 2014, 09:38
natalita natalita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 3
По подразбиране питане

Здравейте момичета,

Аз вчера бях на консултация при д-р Йорданов, проблемът при мен е че имам често запушване, а от там и проблеми с дишането. Преди време във ВМА ми гориха лигавицата с електроди, която според тамошния доктор била разраснала, но нямах подобрение и след тази манипулация. Вчера доктора ми каза , че съм с изкривена носна преграда и трябва да се направи задължително септопластика. Аз се замислих дали пък да не си направя направо 2 в 1 (септо- и ринопластика), т.к. имам малка гърбица и леко изкривяване на носа от падане. Т.к. доктора ми каза, че цената ще е 2300 лева за двете, интересуваме каква част от операцията се покрива от ЗК ако някой е запознат (т.к. той каза че тя поемала част, но не разясни нищо), все пак при мен септопластиката си е задължителна? Колко още допълнително ще струват изследванията преди самата операция? И не на последно място предполагам, че този вид ринопластика се прави по отворения метод (или бъркам?) и дали остават някакви белези след нея ако е така?
Благодаря ви предварително за отговорите....
Отговори с цитат
  #1478  
Стар 5th February 2014, 11:03
sashe7o sashe7o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 11
По подразбиране

natalita, забрави да споменеш и "момчета"

Защо са ти горили лигавицата? Иползвала си прекалено често капки за нос ли?
Част за септопластиката се покрива от Здравната Каса, поне при мен беше така. Риното, ти си го плащаш.
Изследванията са включени в цената за ринопластиката, поне при мен беше така.
Операцията се прави по затворения метод и не оставя никакви външни видими белези.
Надявам се съм помогнал, някой ако има да добави нещо, което съм изпуснал
Отговори с цитат
  #1479  
Стар 5th February 2014, 11:23
natalita natalita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 3
По подразбиране

Извинявайте и момчета

Не съм си капала много капки, макар и да съм имала затруднения с дишане съм ги избягвала. Според д-р Златанов от ВМА съм имала хипертрофирала лигавица, която ми затруднява дишането и води до отделяне на повече секрет, та и затова я гори. Но според Йорданов не е от там проблема, а от факта, че имам крива носна преграда. Но знам ли и аз вече....какъв ми е проблема, факт е че вече от години зимата имам големи проблеми със секрета и дишането, оправям се само лятото за кратко.
Ти sashe нямаше ли проблеми с дишането преди операцията, щом си имал крива носна преграда и ако да сега по-лесно ли дишаш (след операцията)?

Последно редактирано от natalita : 5th February 2014 на 11:36
Отговори с цитат
  #1480  
Стар 5th February 2014, 11:55
sashe7o sashe7o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Да, имам все още проблеми с дишането дори и след оправена носна преграда Общо взето тази лгавица няма оправяне. Ходил съм при Джамбазов за пункция, не знам дали така се казваше точно. Той ми беше предписал едни капки на водна основа, които и до днес ползвам. По 2 пръсвания са на ден и ми се оправя дишането, до появата на пухчетата или до началото на зимата и следващия грип
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:41.