IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1571  
Стар 9th June 2015, 14:41
kiki85 kiki85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 27
По подразбиране

Някой знае ли къде доктора провежда консултациите? Доколкото знам работи в Софиямед, но тази болница има два блока. Та мисълта ми е в кой блок се намира доктора?
Отговори с цитат
  #1572  
Стар 9th June 2015, 23:51
Sarita Sarita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 18
По подразбиране

Здравей, kiki85. Скоро и аз бях на консултация. Докторът работи и провежда консултации в Софиямед, 3-ти етаж УНГ. Болницата е огромна, попитай на регистратура, за да те упътят. Успех!

Последно редактирано от Sarita : 10th June 2015 на 01:39
Отговори с цитат
  #1573  
Стар 11th June 2015, 12:52
kiki85 kiki85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 27
По подразбиране

Sarita благодаря. При теб как мина консултацията? Скоро и аз мисля да отида да видя какво ще ми каже.
Отговори с цитат
  #1574  
Стар 11th June 2015, 23:35
Sarita Sarita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 18
По подразбиране

Консултацията мина добре, останах приятно изненадана от отношението на доктора, малко си пада шегаджия. Тъй като обмислям ринопластика ми обясни подробно какво трябва да се коригира по носа ми, а трябва от всичко по малко. Останах изненадана, че трябва да се работи и по носната преграда.
Все още съм в процес на обмисляне, много искам промяната и в същото време умирам от страх при мисълта за операция...
kiki85, ти какво искаш да коригираш?
ПС: съветвам те да си вземеш направление от личния лекар, защото аз платих 50лв. за консултацията .
Отговори с цитат
  #1575  
Стар 12th June 2015, 14:09
kiki85 kiki85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 27
По подразбиране

Да с направление ще мина, така съм решила. Аз имам затруднено дишане и първо това искам да оправя. За естетическата част махане на гърбица, носът ми клони на една страна... така че и това. Ще трябва да се и прибере към лицето, няма как. За ноздрите не знам как ще е. Според мен като се скъси носът ще изглеждат големички ... но това доктор трябва да прецени. Абе общо взето при мен е страшна работа... голяма съм карикатура
Отговори с цитат
  #1576  
Стар 12th June 2015, 23:58
Sarita Sarita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 18
По подразбиране

Сходно с моя нос - леко клони на ляво, носната преграда, дължината, ноздрите и гърбицата са за оправяне, страшна работа . Докторът каза, че предвижда около 2ч30.
Да разкажеш как е минала консултацията при теб . Ще се радвам и други да се включат в темата с впечатления от работата на доктора .
Отговори с цитат
  #1577  
Стар 30th June 2015, 20:49
Sarita Sarita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 18
По подразбиране

kiki85, видя ли се с доктора, какво стана
Отговори с цитат
  #1578  
Стар 30th July 2015, 09:00
Gigi7777 Gigi7777 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 2
По подразбиране

Трети ден след корекцията на нослето ми при Йорданов! Нямам синини,а само съм подпухнала леко,болка нямам,знам че е рано,но виждам ефекта- нямам гърбицата нослето ми е малко и много правилно оформено!
Много съм щастлива,че избрах Йорданов.Голям професионалист е и наистина си разбира от работата!Препоръчвам го и мисля,че за момента в София той прави най-добрите нослета.
Отговори с цитат
  #1579  
Стар 30th July 2015, 13:14
kiki85 kiki85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 27
По подразбиране

Gigi7777 трети ден след операцията как успя да го видиш под лонгетата
Отговори с цитат
  #1580  
Стар 30th July 2015, 13:38
kiki85 kiki85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 27
По подразбиране

Sarita направих консултация, че даже и се оперирах. Още е рано и не смея да изразявам мнение за крайния резултат. Със сигурност мога да кажа, че от предишния ми нос е по-добре, но ..... този определено няма да е идеален. Операцията беше два пъти по-дълга от очакваното (около 4 часа). Самото преживяване за мен беше кошмарно. Радвам се, че вече мина. А доктора едва ли не го описа като детска игра. На първия ден изследвания, на втория операция и на третия си заминавам. Ами не не си заминах на третия , останах там 5 дена. Може би причината е в това, че организма ми не се е справил със възстановяването и е индивидуално. Излизането от упойката беше кошмарно (пак индивидуално предполагам). За болката я има, но е много малка преживява се с един течен аналгин. Както казах в началото не съм очарована от резултата, но ако трябва пак да мина през това не благодаря и така ще си карам. за хората,които работят в отделение унг към софиямед (от санитарите, сестрите до докторите) мога само да кажа, че са чудесни и много внимателни. За д-р Йорданов ше кажа, че към мен беше много сдържан в разговорите и сякаш ги избягваше. Както и на предварителните консултации, така и на последващите отговаряше на въпросите ми кратко и понякога леко шеговито. Разприказвах се, затова успех на всички и не се афектирайте от думите ми (при всеки е различно).
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:04.