IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1591  
Стар 27th December 2015, 14:08
vrazmisyl vrazmisyl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, нов съм във форума и имам леко затруднено дишане през носа (заради крива носна преграда предполагам) + лека гърбица, които искам да оправя.

Йорданов справя ли се добре с тези неща?

Опитах да пратя лично съобщение на Pufpaf, но ми казва:
Вие изключихте получаване на лични съобщения. Няма да можете да получавате или пращате събщения, докато не включите отново опцията в профила ви.


Не можах да намеря как да ги включа - ако някой може да помогне и с това, ще съм благодарен.
Отговори с цитат
  #1592  
Стар 29th December 2015, 12:37
darla_85 darla_85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vrazmisyl;
Вие изключихте получаване на лични съобщения. Няма да можете да получавате или пращате събщения, докато не включите отново опцията в профила ви.
[/I]

Не можах да намеря как да ги включа - ако някой може да помогне и с това, ще съм благодарен.

Аз имах същия проблем. Виж тук: http://www.tialoto.bg/forum/showthre...B0%D0%BD%D0%B5.
Отговори с цитат
  #1593  
Стар 3rd January 2016, 12:40
Аватара на Bibimibi
Bibimibi Bibimibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 30
По подразбиране

При д-р Йорданов се оперирах преди 2 години и половина. Доволна съм от резултата При мен обаче има друг проблем. Непоносимост на организма към конец, който държи двата хрущяла фронтално. Затова имам някакво възпаление и подутина вследствие на натрупала съединителна тъкан. След 2 дена ще ходя при д-р Йорданов пак за да види от къде идва проблема и евентуално да смени конеца...ще видим.
Ако усещате някаква болка или видите оток след повече от 1 година след ринопластиката бядайте при доктора, защото аз чаках една камара време преди да се реша. Сега няма смисъл да пращам снимки, т.к. реалния резултат не се вижда заради подутината. След като се възстановя от това нещо което ще ми прави сега, се надявам да мога да пратя снимки на хубав здрав нос
Отговори с цитат
  #1594  
Стар 4th January 2016, 13:08
Vechernitsa Vechernitsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bibimibi Виж мнението
При д-р Йорданов се оперирах преди 2 години и половина. Доволна съм от резултата При мен обаче има друг проблем. Непоносимост на организма към конец, който държи двата хрущяла фронтално. Затова имам някакво възпаление и подутина вследствие на натрупала съединителна тъкан. След 2 дена ще ходя при д-р Йорданов пак за да види от къде идва проблема и евентуално да смени конеца...ще видим.
Ако усещате някаква болка или видите оток след повече от 1 година след ринопластиката бядайте при доктора, защото аз чаках една камара време преди да се реша. Сега няма смисъл да пращам снимки, т.к. реалния резултат не се вижда заради подутината. След като се възстановя от това нещо което ще ми прави сега, се надявам да мога да пратя снимки на хубав здрав нос
Аз се оперирах при Йорданов преди една година. Не знам какви конци ползва и как ги слагат, но и аз имах същия проблем. При мен го смени, но отново се вижда отдолу.

При мен каквото се видя на третия месец, това си остана.
Отговори с цитат
  #1595  
Стар 23rd February 2016, 00:06
catherine15 catherine15 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 4
По подразбиране

Оперирах се при Йорданов преди 2 месеца. В момента от дясната страна на носа до окото имам нещо като топче, което при допир ме наболява. Синини почти нямах след операцията, а по-голямата част от отока спадна бързо. Сега само това топче ме притеснява...
Отговори с цитат
  #1596  
Стар 13th March 2016, 19:47
kata77 kata77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 8
По подразбиране

MissAnonimna, май с теб се засякохме в болницата.
Иначе моята операция беше в сряда, доколкото разбрах е продължила около 4 часа. В 3 следобяд бях в съзнание, нямах проблеми със събуждането от упойката, мина по-леко от очакваното. Непосредствено след операцията се чувствах добре, на следващия ден вече се появиха отоци, които при мен бяха доста отчетливи понеже лицето ми е много слабо, но днес вече ми е четвърти ден и почти всичко спадна само носът ми още е доста удебелен. В момента съм с лепенка на носа и пластини вътре, от това, което засега виждам съм доста доволна от резултата, надявам се и занапред всичко да е наред. Носът ми има още доста да спада и да се оформя, но в профил и в момента много ми харесва. При мен също е отстранено доста, целта беше да се постигне симетрия с лицето.
На разположение съм за въпроси!
Отговори с цитат
  #1597  
Стар 13th March 2016, 23:10
evitta evitta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 4
По подразбиране

Момичета, радвам се, че имате положителни отзиви за доктора - аз нямам познати, които да са си правили ринопластика и само от ваши мнения се повлиях да си направя операция при него - записах си час за първа консултация в края на март. Моля да ми кажете как определяте точно формата на носа - вие си носите снимки на фотошоп или той ви прави на място снимки или рисува върху ваши снимки...не ми е ясно, а искам да съм подготвена максимално като отида и веднага да насрочим дата за операцията..
Отговори с цитат
  #1598  
Стар 14th March 2016, 13:23
kata77 kata77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от taririram Виж мнението
Kata77 привет. Аз веднага започвам с въпросите. Най- напред снимка - свалиха ли ти гипса, можеш ли да ми покажеш снимка на нослето преди и след? Освен това, как беше, беше ли те много страх? Аз си умирам от страх...Доктора и екипа му добре ли се държаха? По колко хора горед долу има за рино на седмица според теб? Интересно ми е дали доктора е правил много ринопластики.
Здравей, taririram, като цяло вече гипс не се слага единственото, което имаш на носа си са лепенки лекопласт, с които е"бинтован" отгоре и отстрани, аз все още съм с тях понеже не е минала една седмица от операцията, в сряда ще ходя да ми ги свалят и да ми махнат пластините, които са вътре в носа. Снимки след това няма проблем да ти изпратя, за да добиеш представа.
Иначе за страх, аз като цяло съм доста спокойна и не съм се притеснявала много, няма нищо страшно приспиват те и си се събуждаш направо в стаята, болка в носа няма, единственото, което усещам от вчера насам е леко придърпване около конците, но е нормално, защото започва да зараства. Иначе екипът в болницата е добър, обръщат внимание доста бързо, когато се нуждаеш от нещо, докторите са малко лаконични, но като си зададеш питанията си ти отговарят както трябва.
Поне по мои впечатления, средно се пада по една операция на ден, може би, доколкото успях да установя докторът гледа да си разпредели нещата и в никакъв случай не работи на конвейр, но определено има пациент.
Отговори с цитат
  #1599  
Стар 14th March 2016, 13:29
kata77 kata77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evitta Виж мнението
Момичета, радвам се, че имате положителни отзиви за доктора - аз нямам познати, които да са си правили ринопластика и само от ваши мнения се повлиях да си направя операция при него - записах си час за първа консултация в края на март. Моля да ми кажете как определяте точно формата на носа - вие си носите снимки на фотошоп или той ви прави на място снимки или рисува върху ваши снимки...не ми е ясно, а искам да съм подготвена максимално като отида и веднага да насрочим дата за операцията..
Аз лично не си носех нищо, отидох и това, което ми направи впечатление беше, че докторът поиска да чуе първо от мен какво смятам, че трябва да се коригира по носа ми и след това той изказа неговото мнение, обсъдихме нещата, обясни ми какво ще прави и как трябва да станат нещата според него и пита имам ли претенции за нещо. Основната му идея, доколкото успях да установя е да ти направи нос, какъвто ще ти ходи на лицето и ще спазва пропорциите му. Според мен можеш да си занесеш снимки, за да му покажеш какво точно искаш и очакваш и той вече ще каже кое е постижимо в случая и т.н.
Отговори с цитат
  #1600  
Стар 15th March 2016, 20:15
kata77 kata77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 8
По подразбиране

taririram, утре като минат нещата ще ти пусна снимки да можеш да добиеш представа. Носът ми е още доста отекъл и удебелен, но вероятно е нормално, поне по лицето вече отоците спаднаха изцяло.
За Бенчев не съм чувала отзиви, аз се колебаех между Йорданов, Джамбазов и Асенов, но в крайна сметка се спрях на Йорданов. Като цяло той си обръща внимание доста, на това външно как ще са нещата, но явно държи и на функционалността, понеже беше доста заинтересован дали дишам нормално или не преди операцията и дали ще трябва да се пипа и вътре по носа.
За придружителя, по принцип е хубаво да има някого с теб, след операцията аз бях сама в стая и щеше да ми е доста тягостно, ако си нямах придружител да ми прави компания, а и все пак не е лошо да има някой около теб след като се събудиш от упойката.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:04.