IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1631  
Стар 15th September 2016, 10:34
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от caramelo Виж мнението
Здравейте,
Днес е осмият ден от операцията ми при Др.Йорданов и Др.Яначков в Софиямед.Беше ми направено Септо-Ринопластика от която съм много,много доволна.
Първо искам да кажа ,че носът ми е чупен поне 10на пъти,като първия път е бил в най ранна възраст и през целият си живот съм дишала само през едната ноздра и съм мислила ,че нямам проблем с това.Ноо с годините започнах да имам различни здравословни проблеми като се започне със синузит,постоянно главоболие ,лош дъх и се стигне до проблеми със сърцето поради недостига на кислород.Трябваше ми време да осъзная ,че трябва да се оперирам и това е единственото решение на проблемите ми .Първо мислих да правя само септопластика,но в последствие реших ,че е време да се по разкрася малко.
След операцията нямах болки ,просто дискомфорт и много повръщах .На третия ден синините по очите ми ги нямаше,започнах да дишам нормално и от двете ноздри.Днес вече нямам оттоци по лицето, само носът ми е надут.Вчера махнаха шините и лепенките,с които бях облепена.
Доверих се на Др.Йорданов и не съжалявам.Получих много добро човешко отношение ,професионализъм и внимание .
Малко по късно ще кача снимки преди и след .Успех на всички !
Честито пожелавам ти бързо възстановяване и с нетърпение ще чакам да видя снимките И слава богу че все още останаха съвестни и добри лекари в тази скапана държава,макар и са малко...
Отговори с цитат
  #1632  
Стар 15th September 2016, 10:41
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от caramelo Виж мнението
Здравейте,
Днес е осмият ден от операцията ми при Др.Йорданов и Др.Яначков в Софиямед.Беше ми направено Септо-Ринопластика от която съм много,много доволна.
Първо искам да кажа ,че носът ми е чупен поне 10на пъти,като първия път е бил в най ранна възраст и през целият си живот съм дишала само през едната ноздра и съм мислила ,че нямам проблем с това.Ноо с годините започнах да имам различни здравословни проблеми като се започне със синузит,постоянно главоболие ,лош дъх и се стигне до проблеми със сърцето поради недостига на кислород.Трябваше ми време да осъзная ,че трябва да се оперирам и това е единственото решение на проблемите ми .Първо мислих да правя само септопластика,но в последствие реших ,че е време да се по разкрася малко.
След операцията нямах болки ,просто дискомфорт и много повръщах .На третия ден синините по очите ми ги нямаше,започнах да дишам нормално и от двете ноздри.Днес вече нямам оттоци по лицето, само носът ми е надут.Вчера махнаха шините и лепенките,с които бях облепена.
Доверих се на Др.Йорданов и не съжалявам.Получих много добро човешко отношение ,професионализъм и внимание .
Малко по късно ще кача снимки преди и след .Успех на всички !
Искам да попитам, ако удобно разбира се за цената на операция,може и на лични да ми пишеш ако тук не удобно да се коментира
Отговори с цитат
  #1633  
Стар 15th September 2016, 15:57
caramelo caramelo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2016
Мнения: 9
По подразбиране

.

Последно редактирано от caramelo : 29th December 2016 на 18:09
Отговори с цитат
  #1634  
Стар 15th September 2016, 15:59
caramelo caramelo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2016
Мнения: 9
По подразбиране

...

Последно редактирано от caramelo : 7th January 2017 на 12:35
Отговори с цитат
  #1635  
Стар 15th September 2016, 23:22
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от caramelo Виж мнението
http://caramelo.snimka.bg/tuning/pino.926334


Надявам се снимката да се види..за първи път ми е!Качвам само в профил,защото в анфас съм още много подута и ще мине доста време докато се види крайния резултат.
Много добре ти е нослето, добра работа на доктора
Отговори с цитат
  #1636  
Стар 1st October 2016, 15:22
evi07 evi07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 26
По подразбиране

Нека някой сподели актуална цена на операцията, моля! Много хора ги вълнува.
Отговори с цитат
  #1637  
Стар 2nd October 2016, 01:12
chochom7 chochom7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2016
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evi07 Виж мнението
Нека някой сподели актуална цена на операцията, моля! Много хора ги вълнува.
Аз правих комбинирана септорино и ринопластика и ми излезе около 3000 лв/мисля, че това е максимума/, но като цяло цените зависят от вида на операцията,избор на екип и т.н.
Определено препоръчвам Д-р Йорданов и екипът му.
Остават ми около два месеца до пълното възстановяване/все още носът ми се променя../,но съм изключително доволен от отношението и резултата до момента.
Отговори с цитат
  #1638  
Стар 2nd October 2016, 14:11
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chochom7 Виж мнението
Аз правих комбинирана септорино и ринопластика и ми излезе около 3000 лв/мисля, че това е максимума/, но като цяло цените зависят от вида на операцията,избор на екип и т.н.
Определено препоръчвам Д-р Йорданов и екипът му.
Остават ми около два месеца до пълното възстановяване/все още носът ми се променя../,но съм изключително доволен от отношението и резултата до момента.
Най сетне поне един човек да сподели цените
Благодаря ти много
Отговори с цитат
  #1639  
Стар 3rd October 2016, 11:47
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chochom7 Виж мнението
Аз правих комбинирана септорино и ринопластика и ми излезе около 3000 лв/мисля, че това е максимума/, но като цяло цените зависят от вида на операцията,избор на екип и т.н.
Определено препоръчвам Д-р Йорданов и екипът му.
Остават ми около два месеца до пълното възстановяване/все още носът ми се променя../,но съм изключително доволен от отношението и резултата до момента.
chochom7- може ли да пратиш по една снимка преди и след операция на лични burgas75@email.bg ако удобно разбира се.
Ще съм ти много благодарна.
Отговори с цитат
  #1640  
Стар 4th October 2016, 16:33
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Linax Виж мнението
A знаете ли какви методи използва докторът? Прави ли ултразвукова ринопластика?
Да,от една година вече https://www.24chasa.bg/zdrave/article/5090116
Доктор Йорданов и професор Бенчев били при Е.Илхан в Турция да споделят опит и знания
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:50.