IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th January 2011, 03:49
Мама на двама Мама на двама не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пафос
Мнения: 22
По подразбиране

Петенце, пиеш ли достатъчно течности? Някъде четох, че за да спадне оттока по-бързо след такава операция трябва да се пият минимум 2л. вода. Ами след операцията реално корема не трябва ли да е по-малък? И малко може би тъп въпрос-кога може да се носят отново дънки??
Дано имам нет след операцията да споделя как е при мен.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17th January 2011, 08:27
petq23 petq23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 16
По подразбиране ottok

zdravei,za te4nostite neznam no v bolnicata sled operaciqta mi kazaxa vazmojno nai malko voda da piq,no samo za momenta sled operaciqtai vaji li neznam,zabravix da pitam posle.A za korema da ti kaja nqma golqma razlika predi i sled,edinstveno predi beshe golqm i tresqshte sega e ogromen i stegnat tip bremennost 5-6 mesec,napravo se sduxax qko
Uj normalno bilo da ima ottok do 1 mesec otshumqval no vobshte ne mi se vqrva,utre sam pri Dinev za maxane na koncite shte mu kaja i na nego 4e ako ostane v tova sastoqnie korema mi si iskam parite obratno
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th January 2011, 08:33
petq23 petq23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 16
По подразбиране

A otnosno dunkite,nqma nishto obshto s intervenciqta,az non stop sam s danki,problemat e dali shte ti stavat 4e s tiq ottoci ..... az nosq vazmojno nai shirokite si danki,uspex ti jelaq,vsi4ko da mine dobre i me draj v te4enie kak e minalo
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11th February 2011, 18:22
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

петя, не искам да те плаша, но аз си направих абдоминална преди 3 години при д-р Динев и корема ми още не е спаднал напълно. Той явно шие коремните мускули по този начин. аз сериозно се замислям да отида на преглед при друг хирург, за да видя може ли това да се оправи, защото освен подутия корем имам и ужасяващ белег. абе с една дума - съжалявам, че се оперирах и че се оперирах при него
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th February 2011, 21:47
petq23 petq23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 16
По подразбиране

здравейте ,ето вече минаха 2 мецеца от моята абдоминална пластика при Динев.В началото бях писала че сам доволна,но явно далбоко сам се лъгала.Доволна по скоро съм от белега,но за корема и дума да не става.Имам доста сланинки които са си на мястото,паласките също
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОттокследАбдоминопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:34.