IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 6th January 2006, 21:25
deida deida не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 4
По подразбиране

dnny, много те моля,ще ми кажеш ли готе-долу за какви пари говорим.може на имейла ако не искаш да е публично,много ще съм благодарна,защото аз отдавна се интересувам,ама си мисля че са много скупи тези операции и все ме е страх да проверя ако може да ми кажеш и къде да се насоча
Отговори с цитат
  #12  
Стар 9th January 2006, 13:53
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране разбира се ,че ще те насоча :)

Цитирай:
Първоначално написано от deida
dnny, много те моля,ще ми кажеш ли готе-долу за какви пари говорим.може на имейла ако не искаш да е публично,много ще съм благодарна,защото аз отдавна се интересувам,ама си мисля че са много скупи тези операции и все ме е страх да проверя ако може да ми кажеш и къде да се насоча


парите са 400 лв за 1 кубик.аз имам само един,а устните ми бяха доста тънки.тоест за нормални,сладки ,устнички един ще ти е напълно достатъчен.сложи ми го професор Бояджиев.слага се с игла и спринцовка и в момента в който попадне в устната се втвардява лекичко.сега са меки и ваобше не се усеща,нито напипва.нямам никакви проблеми вече година и 2 месеца.клиниката има саит trivia-clinic.com.пиши ми ако имаш още въпроси.успех
Отговори с цитат
  #13  
Стар 9th January 2006, 13:57
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране Re: разбира се ,че ще те насоча :)

Цитирай:
dnny, много те моля,ще ми кажеш ли готе-долу за какви пари говорим.може на имейла ако не искаш да е публично,много ще съм благодарна,защото аз отдавна се интересувам,ама си мисля че са много скупи тези операции и все ме е страх да проверя ако може да ми кажеш и къде да се насоча


за другите операции,за силикона в гърдите ми взеха 2000 евро в клиника Тримонциум в Пловдив.А за носа ,който ще ми прави професор Бояджиев в петък 1000 евро.Гърдите си правих в Пловдив,защото тогава не познавах проф.Бояджиев.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 7th February 2006, 10:18
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране за dnny

Привет, кога си си правила бюст в Тримонциум? Как се чувстваш сега? Име на лекар? Не е зле като цена, ако се чустваш добре с тях, бих отишла. Знам за Бояджиев, всички го хвалите, ще отида и там.
За устните също, моите са хубави, но все ми се иска да са мъничко по-плътни и очертани. Какво си си сложила там? Силикон или хиалуронова?
Много ще ти бъда благодарна да кажеш повече
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #15  
Стар 7th February 2006, 10:41
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

dnny, да те питам и аз, какви протези ти сложиха в Пловдив, че нещо много евтино ми се вижда? гаранционна карта дадоха ли ти? колко кубика бяха? и кога си я правила?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 7th February 2006, 12:19
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

За бюста...със импланти на EUROSILIKONE съм.С парагел.От тези,които като ги разрежат уж не се разлива.Хирурга е Юрий Асемов.Доволна съм.За устните ,правени са при Бояджиев.400 лв.Най-хубавите устни прави той.Със силикон.Нямам никакви проблеми.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 7th February 2006, 12:20
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране още

Имам сертификати за протезите.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 7th February 2006, 15:36
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Влезте в сайтовете на Ментор, МакГан и Евросиликон за да видите цените на имплантантите.Най-скъпите възможни са до 750 Евро на двойка за тези, които са с доживотна гаранция.И при това само за висококохезивен гел. Представете си какви надценки си слагат наште прехвалени хирурзи.Преди да сложа моите съм разговаряла с всички по-известни хирурзи в България - Бояджиев,Ефремов,Георгиев, епавичарова и др.За едни и същи имплантанти ми искаха от 2000 до 3500 Евро.Така че, цената никога не е определяща, освен ако не е под 1500 .Всичко е въпрос на правилен подбор на размер, място на поставяне и вид на имплантанта.Познавам момичета, пациентки на всеки един от гореизброените хирурзи, които не са доволни, както и такива, които са много доволни.Мисля, че понякога е въпрос и на късмет,и най-вече на организъм.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 7th February 2006, 16:09
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ами да ти кажа мисля че ги купуват от посредници, тъй че те надуват цените. Бояджиев ми каза че протезите струват 1200 евро, пак са на EUROSILIKONE. но според мен цените са различни по-скоро от използваните упойки и консумативи, от легловата база...верно че малко вътрешно ми дойдоха тия 3200 евро, ама ко да се прави, реших че ще си поверя здравето на него и туй то. от други лекари много не съм се интересувала
абе квото и да е, май по-евтини операции няма, щом и от чужбина идват да си правят тука.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 7th February 2006, 16:59
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

момичета кои подплънки са най-хубави макган или евросиликон?Кой доктор да избера за бюст?Дайте съвет
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Големиустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:52.