IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #801  
Стар 28th February 2016, 14:12
aneliaaa aneliaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 12
По подразбиране

Hotmamma благодаря ти.чуствам се добре,не е толкова страшно.От упойката излезнах добре.цената на импланта ми е 6300,изследвания.вече съм си в къщи и доста неща правя самичка.
Отговори с цитат
  #802  
Стар 28th February 2016, 23:52
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Честитоо ,aneliaaa!!!
А промоционалните импланти на Арион не ти ли допаднаха?
Пеев предложи ли ти ги?
Отговори с цитат
  #803  
Стар 29th February 2016, 18:12
aneliaaa aneliaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 12
По подразбиране

Предложими имплантите на Арион,но реших да не са тези.По твърди са.Една приятелка на 10.03. Ще ходи на операция при доктор Пеев и ще е с такива.като цяло с цената на импланта 6300,изследвания,сутиени,лек рства,кремчета,път,преглед и до момента стигнах почти 8000.има си допълнителните разходи.
Отговори с цитат
  #804  
Стар 2nd March 2016, 20:57
jenny_benny jenny_benny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, момичета и аз съм от пациентите на д-р Пеев и съм много доволна от резултата засега, единственото, което ме притеснява е разстоянието между гърдите, моята операция беше на 04.02, тъй че съм прясна все още и предполагам, че ще продължат да се променят
Отговори с цитат
  #805  
Стар 7th March 2016, 16:18
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Честито jenny_benny! Знам, че след 6 месеца започват да заемат окончателна форма, така че има време. Ти кога ги видя за първи път и как ти се сториха, успя ли докторът да оправдае очакванията ти?
Отговори с цитат
  #806  
Стар 7th March 2016, 22:34
jenny_benny jenny_benny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Видях ги на третия ден след като се прибрах в къщи, в болницата нямах сили в началото не бях очарована, понеже приличаха на два големи камъка и бяха доста твърди, но знаех, че няма да останат така, сега след месец изглеждат много по-добре, но има какво още да се желае. За д-р Пеев мога само хубави думи да кажа, още на първата консултация ми направи добро впечатление, много внимателен и земен човек.
Отговори с цитат
  #807  
Стар 8th March 2016, 14:32
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Честит празник,дамиии !
Бъдете винаги приказни и уникални!
Отговори с цитат
  #808  
Стар 16th March 2016, 22:25
aneliaaa aneliaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 12
По подразбиране

Момичета на 10 ден ходих на преглед.след още 7 дена махнах и лепенките...Но от два дена забелязвам разлика между двете гърди едната е по надолу,а другата по нагоре и малко по голяма ми се вижда...така ли е било при вас? Ще се побъркам докато дойде 28 за консултация!
Отговори с цитат
  #809  
Стар 19th March 2016, 15:50
Vasi888 Vasi888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aneliaaa Виж мнението
Момичета на 10 ден ходих на преглед.след още 7 дена махнах и лепенките...Но от два дена забелязвам разлика между двете гърди едната е по надолу,а другата по нагоре и малко по голяма ми се вижда...така ли е било при вас? Ще се побъркам докато дойде 28 за консултация!
Едно към едно с моите терзания преди месец. Операцията ми беше на 05.02. и след 10 дена забелязах същото. Спокойно! Просто отоците спадат неравномерно на двете гърди и се създава това визуално впечатление, че са различни. Докато достигнат крайния си резултат, ще се променят и накрая ще са супер. Просто търпение и без шашкане. При всички е така.
Отговори с цитат
  #810  
Стар 20th March 2016, 09:37
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vasi888 Виж мнението
Едно към едно с моите терзания преди месец. Операцията ми беше на 05.02. и след 10 дена забелязах същото. Спокойно! Просто отоците спадат неравномерно на двете гърди и се създава това визуално впечатление, че са различни. Докато достигнат крайния си резултат, ще се променят и накрая ще са супер. Просто търпение и без шашкане. При всички е така.
Абсолютно!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:12.