IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #811  
Стар 21st March 2016, 23:21
aneliaaa aneliaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 12
По подразбиране

Vasi888 благодаря ти.всеки ден се гледам тъжно пред огледалото..при теб кога се оправиха?
Отговори с цитат
  #812  
Стар 22nd March 2016, 09:14
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aneliaaa Виж мнението
Vasi888 благодаря ти.всеки ден се гледам тъжно пред огледалото..при теб кога се оправиха?
Е, те там ти е грешката. Не се гледай в огледалото всеки ден. Ще се оправят само търпение се иска. Масажи правиш ли или не са ти препоръчани?
Отговори с цитат
  #813  
Стар 24th March 2016, 12:37
aneliaaa aneliaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 12
По подразбиране

За масажи нищо не ми е споменавал.мажа си ги с крема,който купих от там.
Vasi888 ще ми кажеш ли до кога носи ластичния сутиен?
Отговори с цитат
  #814  
Стар 24th March 2016, 23:18
Vasi888 Vasi888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aneliaaa Виж мнението
За масажи нищо не ми е споменавал.мажа си ги с крема,който купих от там.
Vasi888 ще ми кажеш ли до кога носи ластичния сутиен?
Медицинския го носих известно време, но си купих на Триумф спортния и общо взето той ми е по-удобен и също се препоръчва от доктора. След 6 седмици вече можеш да добавиш и сутиени БЕЗ банели, а след шестия месец- всякакъв вид сутиени. Лента след третия ден слагах само за през нощта, но отдавна съм я забравила и нея.
Иначе гърдите ми все още не са се уеднаквили напълно, но ден след ден "вървят" в тази посока. Аз съм месец и двадесет дена от операцията. Също като теб, постоянно се гледах и изучавах, честно казано се паникьосвах за какво ли не. Трябва да знаеш, че повечето неща са нормални, но пък затова е този форум да обменяме опит и да се успокояваме
Ти как си с болката? Мен много ме боля мускула по средата и беше силно обтегнат. Към края на първия месец всичко отшумя- и болка, и дискомфорт, и изобщо всичко си влиза в нормални релси и започваш повече да свикваш и да им се радваш.
Питай, каквото те интересува, на мен също момичетата с повече опит много ми помогнаха .
Отговори с цитат
  #815  
Стар 28th March 2016, 17:27
aneliaaa aneliaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 12
По подразбиране

Vasi888 Тази операция я исках повече от пет години.Причината поради,която я отлагах беше заради болката и ужасите които слушах от всеки подложил се на нея.В крайна сметка след второто раждане и никакви вече гърди,направих тази крачка.
Психически ли се бях нагласила за голяма болка незнам,но факт беше при мен,че грам нямах болка.Отказвах болкоуспокояващи и всички ме гледаха и едва ли не бяха учудени,постоянно питаха болили.наистина от болка не разбрах.съответно идва лудоста и лудите въпроси към доктор Пеев,защо не ме боля да не сте забравили нещо да направите ☺☺☺.сутиена от тях който купих го носих 4 дена,лента 5 дена,сега съм със спортен на триумф и от време на време слагам друг.аз съм на месец и три дена,спя на една страна вече,гърдите ми мога да кажа че на допир са почти вече като естесвените.само това пусто разминаване.днес трябваше да съм на консултация,но уви,малкия с шарка от вчера .
Отговори с цитат
  #816  
Стар 29th March 2016, 08:18
Vasi888 Vasi888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 29
По подразбиране

aneliaaa, ти си от късметлийките, които не ги е боляло, това е супер Аз също се бях подготвила за нещо страшно, но на фона на секциото- тази бледнее, наистина не е толкова зле, колкото го описват... Иначе за разминаването не се притеснявай- от тук нататък ще започнат все повече да се уеднаквяват, защото в момента спадат отоците и ще видиш как и ти ще си вече по-спокойна.
Бързо оздравяване на малкия и успех!
Отговори с цитат
  #817  
Стар 29th March 2016, 22:10
aneliaaa aneliaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 12
По подразбиране

Благодаря ти vasi888.
Отговори с цитат
  #818  
Стар 12th April 2016, 12:41
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Гледам,че в Skin Systems драстично са повишили цената на промо имплантите.
Кръгли от 4000 лв на 5500лв.
Анатомични от 5000 на 6500лв.
Доста голяма разлика,според мен.

Последно редактирано от Dayana B. : 12th April 2016 на 12:45
Отговори с цитат
  #819  
Стар 15th April 2016, 07:58
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Да и аз го забелязах миналия месец. Предполагам, че сега интересът ще стихне и клиентелата ще намалее. Ще видим като изтече тази промоция, следващата дали пак ще е на такава цена. Тъкмо бях изчислила, че октомври месец ще съм с нов бюст, объркаха ми плановете
Някоя оперирала се при д-р Пеев има ли желание да сподели снимки с резултатите?
Отговори с цитат
  #820  
Стар 15th April 2016, 17:48
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Веднъж като са увеличили цената,силно се съмнявам да я намалят
А дано,ама надали
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:46.