IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th August 2006, 19:47
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране Малки слабости

Напоследък се замислям колко много малки слабости имаме ние жените. Не вярвам да съществува жена, която да няма такива. Моите са малко, но за сметка на това доста ме влудяват. И ако някой все още се чуди за какво по дяволите говоря, ще ви кажа. Говоря за слабости относно материалните придобивки. Моята най-голяма слабост са обувките и чантите. Умирам за тях и видя ли някое готино моделче, волята ми се изпарява и докато се усетя вече се прибирам с нов чифт обувчици,(или някое готино малко чанте) които в повечето случаи или не обувам, или ги слагам веднъж и потъват в забрава из кутиите(а чантичките ми събират прах в килера),и накрая все с едни и същи си ходя Не съм броила колко чифта са, но не са никак малко. Най-интересното е, че аз не нося обувки на ток(просто с ток вървя като спъната,изтръпват ми краката..абе с две думи токчетата ме ''убиват"), но те са ми най-голямата слабост. Особено онези малки, сладки и нежни сандалки с множество каишчици и висок ток, които изглеждат толкова секси на женския крак... И независимо от това, че никога не ги обувам, броят им се увеличава с доста голяма скорост
Споделете вашите малки слабости, ще ми бъде интересно да разбера има ли и други луди гъби като мен
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th August 2006, 21:07
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Аз имам любима марка дрехи DIESEL , въртя , суча и все натам ме тегли... Прибирам се правя мили очички на мъжа ми и... се връщам в магазина.....
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th August 2006, 21:48
go6o go6o не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 72
По подразбиране

Поне жена ми е така
Винаги казва "ама аз няма какво да облека"
А примерно има едни гардероб дрехи
Женски му работи
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th August 2006, 22:05
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

аз бях казала в една друга тема, че съм луда на тема гримове и дрънкулки!!! имам цял шкаф само с козметика, все се заглеждам по някой гланц или сенки. случвало се е да ме издърпват от магазин, защото щях да забърша един супер сладък нюанс сенки за 20 кинта пък сами разбирате, че сенките хич не са евтини за ученичка като мен
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th August 2006, 22:57
Bai BoRKo Bai BoRKo не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 691
По подразбиране

Мене пък Пума много ме кефи нз. що и ретро стила на Адидас там с листото сещате се
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st August 2006, 08:52
Astela Astela не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 359
По подразбиране

Отново се присъединявам към любителките на чанти и обувки.Аз също като Olivia имам няколко чифта,които не съм обувала дори,но пък им се радвам само като ги гледам.Иначе умирам за високи токове.Обожавам ги и се чувствам страхотно,когато сам на висок ток.А за ботуши няма да говоря-те просто са ми мания.Друга слабост са ми часовниците и бижутата,най-вече златните и тези с камъни,както и големите,тежки или пък по семпли гердани.И да не подмина и парфюмите.Луда съм по ароматите.Обожавам кожата ми да ухае.
__________________
Ти си бурята в сърцето ми,
която преобърна целият ми
свят,когато ме прегърна ти!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st August 2006, 09:10
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

И аз да не остана по назад....обувки, обувки и пак обувки вече нямам къде да ги държа на тема парфюми съм също луда и обожавам перли
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st August 2006, 09:36
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Ей значи не съм само аз... Това, че си падам по обувки, чанти, бижута, козметики, не е лошо само по себе си, но става така, че купувам нещо и после изобщо не го нося или ползвам... Миналата година си купих страшно готин потник и познайте - това лято съм го носила само веднъж. Просто си нося нещата, които са ми удобни и любими, а на новите най-често само им се радвам в къщи колкото и идиотски да звучи... За козметика и гримове се получава нещо подобно и вече съм се заканила на себе си, че няма да купувам неща, които не са ми наложителни и които знам, че ще ползвам със сигурност. Все пак имат срок на годност, а обувките не (или поне не толкова кратък)... Обожавам бижутата, но тях поне си ги нося всичките като всеки ден слагам различни.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st August 2006, 10:24
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

аз пък имам невероятна слабост към обеци....просто като видя в някой магазин и почвам да си харесвам висящи, дълги, къси, с камъчета, без камъчета и изобщо за това нямам дупки на ушите, че ще се разоря....
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st August 2006, 11:57
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Бельоооо
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Малкислабости
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:06.