IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1181  
Стар 14th April 2013, 20:15
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
За Джамбазов не съм съгласна, виждала съм вече 3 нослета направени от него на живо. Увиснала колумела не видях. Но и при трите са вторични ринопластики, може и това да си оказва някакво влияние, знам ли....
Аз пък на прима виста ти давам 3 носа веднага на доцента, чиито колумели висят! Само моя от тях е ревизия...
Ако бара върха, колумелата задължително висва! Късметлиите са тези, на които им е махал само гърбица...

Не спряхте да го хвалите Джамбазов!
Не е богопомазан - прави кофти носове като всички останали и като всички останали си има почерк..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1182  
Стар 14th April 2013, 20:29
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Нели, ако видеше на мен какъв нос ми беше направил, изобщо нямаше да се оплакваш от твоя.
Висящата колумела беше най-малкия проблем. И сега не ми е перфектен носа, мажеше да е една идея по-малък, сигурно ще кажете че и аз като Марисабела превъзнасям Йорданов, но е факт че само благодарение на него отново имам нормално изглеждаш нос и само благодарение на него пак дишам през него.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #1183  
Стар 14th April 2013, 20:38
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

[IMG][/IMG]

Ок, аз нямам от какво да се оплаквам. Джамбазов - прекрасна работа , колумела въобще не виси...
И да беше само колумелата, както ти викаш...

Да си мерим грозните резултати ли?

Фоги, радвам се, че си си решила проблема.
На мен ми предстой 4-та и честно ви казвам, ПИСНА МИ!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 15th April 2013 на 10:23
Отговори с цитат
  #1184  
Стар 14th April 2013, 20:55
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Изобщо не става въпрос да си ги мерим))) знам, че това не е успокоение за теб, но Джамбаза се е представял и по-зле.
И пре мене ще има още една опереция - не съм се отказала, след толкова мъки изкам най накрая малък фин нос. Най -вероятно третата ми ще е пак при Йорданов.
И на тебе ти от все сърце ти пожелавам страхотен резултат при турския доктор.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #1185  
Стар 14th April 2013, 20:58
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy Виж мнението
И на тебе ти от все сърце ти пожелавам страхотен резултат при турския доктор.
Мерси! И на теб ти пожелавам малкия и фин нос, който заслужаваш!

Просто ме е яд, че тук се нахвърляме една срещу друга, като забравяме, че всъщност сме от един отбор...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1186  
Стар 14th April 2013, 21:07
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Мерси! И на теб ти пожелавам малкия и фин нос, който заслужаваш!

Просто ме е яд, че тук се нахвърляме една срещу друга, като забравяме, че всъщност сме от един отбор...
Абсолютно си права - ние тук се плюем, вместо да се подкрепяме а на самите лекари им все едно какъв е резултата щото са си прибрали парите.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #1187  
Стар 14th April 2013, 21:09
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Нелка, къде видя че хваля Джамбазов? Напротив, даже му се ядосвам, че откакто стана професор, откакто започна да прави операции след 19 часа и въобще откакто мина работата си на конвейнр...сумати народ тук пропищя.
И аз се нуждая от друга операция, но като чета в бг за какво става въпрос предпочитам да си ходя с перфорацията...докато мога де...
Поне носът ми е нормален в момента, пък ако се подложа на следваща операция не се знае какво ще стане с него отвън
Отговори с цитат
  #1188  
Стар 14th April 2013, 21:16
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Нелка, къде видя че хваля Джамбазов? Напротив, даже му се ядосвам, че откакто стана професор, откакто започна да прави операции след 19 часа и въобще откакто мина работата си на конвейнр...сумати народ тук пропищя.
И аз се нуждая от друга операция, но като чета в бг за какво става въпрос предпочитам да си ходя с перфорацията...докато мога де...
Поне носът ми е нормален в момента, пък ако се подложа на следваща операция не се знае какво ще стане с него отвън
Не знам, бе човек.. Имам усещането, че всеки път като се оплача от него и ми се нахвърля някой негов фен... Може и да развивам фобии, знам ли..
Аз пак си казвам - като хирург УНГ съм чувала, че е брилянтен. Но естетиката му куца...

То май много се насочихме към чужбина...

Цитирай:
Абсолютно си права - ние тук се плюем, вместо да се подкрепяме а на самите лекари им все едно какъв е резултата щото са си прибрали парите.
Да, за това иде реч..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1189  
Стар 14th April 2013, 21:28
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Нели, кофти ти е резултатът наистина, но всъщност не виси колумелата, виси самият връх. Не че за теб има някакво значение кое виси де. Колумелата е това нещо, което разделя двете ноздри, то може да виси и при повдигнат връх, но принципно си е особеност на структурата на носа и май много-много не го пипат.
Отговори с цитат
  #1190  
Стар 14th April 2013, 21:42
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

[IMG][/IMG]

Не е върха, Сиби. Виж на от страни как ми се извива ноздрата, с просто око се вижда в носът ми какво има и какво няма.. Това е "ефект" на висналата колумела.

Знам още носове на Джамбазов с тази екстра. Върха визуално изглежда повдигнат, но колумелата пада...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 15th April 2013 на 10:23
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:23.