IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 27th June 2013, 14:46
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Имплантът според мен стои изкуствено и твърдо,никога не бих си го причинила.Плюс това се мести,има ръбове и за мен никога не е било опция.
Липофилингът и Стволовите клетки са най=щадящи и дават естествен вид,колкото и да е бомбастичен резултата.На допир и вид са меки,защото това си е твой материал и сраства с теб.Чувстваш си ги свои,а не като чуждо тяло.И още куп приоритети за сексуалния живот,хихи
+ 1 ! така си е. Аз също не бих си турнала имплант особено в устата ха ха ха ха ха ха. Чух че стои гадно и твърдо
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 27th June 2013, 14:48
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
И още куп приоритети за сексуалния живот,хихи
Ха , това ще го имам на пред вид за
Отговори с цитат
  #33  
Стар 27th June 2013, 14:51
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Ха , това ще го имам на пред вид за
така, така хи хи..... то там нещата не са от джуките а от техниката хи хи хи ама как мръснишки звучи но е така наистина.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 27th June 2013, 14:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
така, така хи хи..... то там нещата не са от джуките а от техниката хи хи хи ама как мръснишки звучи но е така наистина.
И джуките играят огромна роля,откакто съм с тия големи сочни направо да не казвам кво се чува,хахаха.Мъжът знае как да го обясни
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #35  
Стар 27th June 2013, 14:57
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
И джуките играят огромна роля,откакто съм с тия големи сочни направо да не казвам кво се чува,хахаха.Мъжът знае как да го обясни
Не стига , че се запалих по твоите устни за липото , ми сега съвсем ми палиш фитилите
Отговори с цитат
  #36  
Стар 27th June 2013, 14:58
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Може, може! Има различни фетиши, но като цяло нещата опират до техника, а тя самата предоставя усещане,което все пак въпреки биологичното воайорство на силния пол пак опира до усещане, което ако има има визия но никва техника....е тогава нищо не оправя положението, дори уникалната визия. Факт!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 27th June 2013, 15:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

То тактиката е ясно,че е основна,ама без месести устни не се получава същия УАУ ефект върху оная му работа,устните или тялото му
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #38  
Стар 28th June 2013, 16:15
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Хубаво е да има няква червена точка на темата да знае, човек преди да влезне какво очаква, но вие не сте виновни, че са ми "слаби ангелите" , като ви чета сега тея мухабети и някви енергии се завихрят в мен . Аз се чудя как да намаля влиянието летните жеги, а като влезна в тоя форум и усещам направо сауна ефект, горещо горещо в тук
Отговори с цитат
  #39  
Стар 28th July 2013, 11:30
малко ангелче малко ангелче не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 17
По подразбиране

Уау Мариска просто не мога да не изразя колко секси са ти устните.Отдавна си мисля и аз за един липофилинг да си направя заедно с гърдите при Ильо.Но за съжаление сега нямам тази финансова възможност.Бих искала да те питам някой неща,защото ти вече си минала по този път и си запозната.Тези 600евро всеки път ли ги плащаш като си правиш липофилинга или еднократно.Извинявай за глупавият въпрос,но някъде преди бях чела че специално при Стоянов плащаш еднократно и ако е нужно второ попълване е безплатно.Незнам само дали е така.
Другото което също много ме интересува е попълването с стволови клетки.Като веднъж дадеш 900евро за да ти пратят мателиала и го обогатят,и 100 евро на година за съхранение...ако искаш след време пак да ползваш,даваш ли нови 900 евро или даваш само за работата на хирурга.Моите устни са с широка основа и доста плътни като цяло,но ми липсва малко от онази пухкавост която се придава с липофилинга...Извинявай,че те затрупах с толкова въпроси,но знам че това ще е полезно инфо и за другите мацки :*
Отговори с цитат
  #40  
Стар 28th July 2013, 16:59
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Благодаря ти много :*
Да,всяка процедура е 600 евро/тогава де,сега не знам дали е същата цена/.А еднократната цена,за която пишеш е достааааа по-висока.
Не,не мисля че се дават същите 990 евро,защото дефакто те вече имат твои клетки и ги съхраняват в банкатаДават се единствено за работата на хирурга,не знам колко е инжектирането.Питай Стоянов за подробности
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: RadiesилиЛипофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:41.