IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th August 2010, 21:40
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране ЕСТЕСТВЕНО УГОЛЕМЯВАНЕ СЪС СТВОЛОВИ КЛЕТКИ?

Тук се говори само за силикон, но някой запознат ли е и с това чудо?!
Аз, докато бях във Виена за 6 месеца, попаднах в едно списание за този лекар /но методът се практикува и в САЩ и Русия/: http://www.ddrheinrich.com/ - сайтът е на немски, но най-отдолу вляво има опция за смяна на езика с английски, руски и някакъв друг.
Нещата звучат страхотно, доколкото съм запозната уголемяването е с един до 2 размера - не повече, но е естествено, без чужди тела в тялото, след "операцията" си отиваш вкъщи, няма упойки, разрези, болки, синини, отоци и т.н. Разбира се, по този естествен начин не могат да се постигнат бомбастичните резултати на силикона, но той пък си е едно голямо бреме след това...
Ако сред вас има такива, които са запознати или са опитали, нека споделят...Доклокото знам, този метод е поне двойно по-скъп от силикона. Аз лично съм доста заинтересована и даже му писах въпроси, пък ще видим...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th August 2010, 08:06
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Hinweis: Eigenfett zur Brustvergr
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th August 2010, 12:02
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

[quote=Piny]Hinweis: Eigenfett zur Brustvergr
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th August 2010, 14:34
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

това е мнение на хирурга, който ме оперира. Аз може и да съм пристрастна, но той е светило в областта на пластичната хирургия и то на световно ниво. Та щом той предупреждава от този метод, склонна съм да му повярвам. С две думи
единственият начин да се увеличи обема със собствена мастна тъкан е разработен от посочения от него доктор и се състои в инжектирането на стотици малки дози. Този метод е много скъп и въпреки това не може да се увеличи значетелно обема на бюста. При останалите методи се образуват мастни кисти, които трябва да се отстраняват оперативно
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th August 2010, 14:42
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Хм...то разбира се, те като конкуренти в една и съща област, ще си намерят кой какво да каже срещу другия, но....кой знае наистина.
Ти като живуща там, можеш ли да препоръчаш някои форуми, където се дискутират точно тези нови методи, на вече пробвали или искащи да опитат?
Понеже не съм много перфектна с немския, как точно да го разбирам това: "dass wegen der Мenge nicht anheilen kann"?
Колко ти излезе операцията при твоя доктор, ако не е тайна?
Виждаш ли сега проблеми със силикона, позите за спане, спортуване и т.н. и ще трябвали сред време ре-операция? Може и на лични, ако желаеш.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th August 2010, 15:32
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз не съм със силикон, а само с повдигане на бюста.
По отношение на изказването- моят доктор не го плюе, а казва че този човек ( в Америка ) е единствения който прави тази процедура. Това което ме питаш означава
когато ти присадят собствена мастна тъкан, тя не може да зарастне, защото количеството е гоямо и се събира във вид на киста. Тези кисти трябва да се отстранят оперативно от гърдите. Затова само този метод е възможен който ти инжектират голямо количство малки дозички собствена тъкан. Но това е много много скъпо и в Европа никой не го прави
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th August 2010, 14:50
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Piny,
vij kakvo mi otgovoriha:

"Brustvergr
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th August 2010, 15:15
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

те ти обясняват че имплантират по този начин, който моят доктор описва, но дали е така????? Първото по което може да се ориентираш е цената, а второто обема, който обещават че могат да ти имплантират
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th August 2010, 21:14
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Piny,
здравей пак!

Значи...уголемяването е от 1 до 2 размера /на чашките/, и в зависимост колко мастна тъкан са успели да ти източат.

Цената - започва от поне 7500 ЕВР, пак в зависимост на колко места са те дупчили за източване, дали източването е с микроканалчета без белези или стандартни каналчета с белези, какъв обем е постигнат и т.н....

Какво мислиш?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th August 2010, 07:24
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

а колко е трае ефекта от такъв вид уголемяване? Все пак мастната тъкан изчезва при отслабване и с възрастта. Операцията струва повече от стандартната оперция със силикониви импланти, значи би трябвало това да е методът, който описва моят доктор.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЕСТЕСТВЕНОУГОЛЕМЯВАНЕСЪССТВОЛОВИКЛЕТКИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:57.