IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd June 2008, 13:38
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране Аква аеробика Варна

Здравейте! Има ли някой тук, който ходи на аква аеробика в Ориндж фитнес във Варна? Намерих им сайта, но нищо не разбрах от описанието на картите за посещение. Ще съм благодарна на всеки, който посещава това място и ползва услугите им да ми разясни процедурите и цените. Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd June 2008, 15:10
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

Здравей maryana!
Аз ходя всеки ден да спортувам в ориндж.Искам да ти кажа че много добре си се насочила към аквааеробиката,страхотно е.
Жалко е че на мен ми се случи един два пъти да отида да си чакам и понеже съм ааз само и то няма занятие.Иначе това което мога да ти кажа е че в Понеделник имав 20 часа и в 11 часа,във вторник от 7.30
и 19 чса,сряда в 12 и 20 часа,четвъртък 7.30,петък 11 часа,събота 16,неделя 11 часа.Графика се сменя през месец горе долу.Дано съм била полезна.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd June 2008, 15:43
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

rogi, може ли да попитам като си купи карта за Ориндж, за всичко вътре ли важи? Можеш ли да ползваш басеина и фитнеса примерно? А ако искаш индивидуална тренировка по плуване, това дали се вкючва в цената? Бих ги попитала, но не искам да им пиша, за да ми затрупат пощата с реклами.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd June 2008, 15:44
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Мариянче, в този клуб не можеш да отидеш просто за едно посещение.
Има няколко вида карти, за които сигурно вече си прочела в сайта им.
Най краткосрочната е за 1 месец и струва 280 лева. ( можеш да я закупиш еднократно, след това ако решиш че желаеш да посещаваш , си закпуваш редовна )
После са 6 месечни и едногодишни.
Цените варират в зависимост от това дали е VIP, суха карта .......
От около 700 лева започват.

Това е инфото ми, от преди няколко месеца, когато откриваха залата.
Може и да има някой промени вече, не знам.

rogi дано даде повече информация.
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd June 2008, 17:23
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране Абонаментни карти

Благодаря, момичета!
Точно това не можах да разбера от сайта. ОК, 280 лв. за месец, но това какво включва? Колко посещения, на какво? Разбрах, че в цената е лекарски преглед и работа с инструктор, ами от там нататък? Мога ли да си ходя всеки ден и да си ползвам всичко? (не че имам време всеки ден, ама) И, ако случайно се събере група за аква аеробика, влизам, ако не... да не съм се натискала. помотавам се из фитнеса или се излежавам в сауната и... отивам на работа...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd June 2008, 11:32
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

Ами имаш ли карта ползваш всичко каквото искаш,колкото искаш.Персоналните тренировки се заплащат допълнително.Аз съм с едногодишна стандартна карта тя включва всичко-басейн,групови занимания,фитнес плюс два инструктажа във фитнеса което ще рече че два пъти за годината си тренираш с трениор.
Това което аз мисля е че не е никак изгодно да си вземеш месечна или друга карта-скъпо идва.На мен основния ми стимул да тренирам е че съм дала толкова пари,но да ви кажа всеки лев си заслужава.Луксозно е,чисто е,винаги ти обръщат внимание.
Ако нещо друго искате да питате,насреща съм.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd June 2008, 13:52
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Когато разделиш сумата на годишната карта по месеци, идва наистина изгодно - за това което предлагат като качество на обслужването.

Проблема е, че трябва да дадеш парите наведнъж, а и никога не бих могла да бъда сигурна дали след няколко месеца, ще имам време за фитнес, или дори дали ще бъда в този град.

Цитирай:
Жалко е че на мен ми се случи един два пъти да отида да си чакам и понеже съм ааз само и то няма занятие
Е това вече, не го одобрявам. Чисто неуважение си е да губиш времето на хората, щом има обявено занятие , дори с един клиент да е трябва да се осъществи. Особено в този басейн.
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd June 2008, 14:41
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

А знаеш ли колко се доплаща, ако искам треньор по плуване? Колко струва стандртната карта? А до колко часа работят? ...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 3rd June 2008, 14:50
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Къмто 1800 лева
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 3rd June 2008, 14:58
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Въх... 1800:12=150:12=12,5 лв за тренировка, ако се ходи по 3 пъти в седмицата....
Хмм. но пък , ако някой ми каже къде във Варна може да се ходи да се плува... евалрка.. Оня ден ходих до басеините и видях, че единствените свободни часове за плуване са от 7.30 до 9.00 сутринта!!! Няма други... Питах - може ли да си платя за частна тренировка - т.е. искам някой да ме научи да плувам правилно и отговорът беше - "не, вие да не сте луда? само за деца." Тва е. единственият басеин в морската столица.... Въх.
Дам. а сега плащам по 2,60 лв на тренировка ... но пък не е лукЗосно... ама , наистина, човек не може да е сигурен, какво ще му щукне за една година...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АквааеробикаВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:53.