IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #901  
Стар 13th June 2013, 13:25
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Дилиана много се радвам за теб че всичко е наред Аз ще ходя пак другия месец да видим как ще ме поправя доктора Колко ти струваше попълването на устните Само да ми оправи носа и по нататък мога да мисля за нещо друго
Отговори с цитат
  #902  
Стар 13th June 2013, 14:06
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Може ли някой да ми каже минава ли метрото до автогарата и има ли наблизо спирка става въпрос за Истанбул
Отговори с цитат
  #903  
Стар 13th June 2013, 21:53
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

Снимки от днес

Рими, устните ми струваха 400 евро, но казаха, че било много преференциално и само този път. Може би, защото майка ми ще си прави много неща при тях и решиха да ми направят отстъпка.
Attached Images
Тип файл: jpg IMAG2017.jpg (49,6 КБ, 320 views)
Тип файл: jpg IMAG2019.jpg (54,0 КБ, 279 views)
Тип файл: jpg IMAG2025.jpg (67,2 КБ, 264 views)
Тип файл: jpg IMAG2032.jpg (54,0 КБ, 276 views)
Отговори с цитат
  #904  
Стар 13th June 2013, 22:14
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Диляна, много си хубава! И носът е страхотен, наистина много ми харесва! Устните са супер също, много естетсвено стоят!

Поздравления за добрия резултат!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #905  
Стар 13th June 2013, 22:23
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

Благодаря Нели,
устните са правени с Teosyal и като цяло техниката беше - много бързо боцкане на 3 места и зверски масаж. Сега си обяснявам защо предния път ми станаха топчета, просто много ме болеше и се дърпах на масажа.
А носа е нещо, за което цял живот съм мечтала. Все още свиквам и инстинктивно извръщам глава да не ми се вижда профилът, когато разговарям с хора
Отговори с цитат
  #906  
Стар 14th June 2013, 08:59
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Може ли някой да ми каже минава ли метрото до автогарата и има ли наблизо спирка става въпрос за Истанбул
Рими, в по-старите постове бяха пускали карта на Истанбул, потърси из темата, от там помня, че имаше метростанция до автогарата, а също така и до една от болниците, вече не помня коя.

Не знам дали ще се отвори линкът, но от гугъл мапса се вижда, че метростанцията е във вътрешността на шестоъгълното (елипсовидното) трасе на главната автогара (Buyuk Otogar): https://maps.google.bg/maps?q=Google...en&sa=N&tab=wl

Тук са всички линии на метрото в Истанбул: http://www.turkeytravelplanner.com/g...nbulMetro.html

От главната автогара е М1, с червената линия, където на спирката пише Otogar: http://www.turkeytravelplanner.com/A...yli_Sistem.jpg

Последно редактирано от кукумицинка : 14th June 2013 на 09:25
Отговори с цитат
  #907  
Стар 14th June 2013, 09:02
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Диляна, много хубаво ти е станало нослето, честито! А устните преди това какви са ти били? Аз се чудя дали, ако съм с малко по-пълни устни, няма да ми изглежда носът малко по-тесен. Някой може ли да прави фотошоп на устни?
Отговори с цитат
  #908  
Стар 14th June 2013, 13:27
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Кукумицинка благодаря ти аз даже май се сещам за спирката Отогар когато съм пътувала за летището сега ще я намеря и на картата Аз от летището съм станала направо спец на град транспорт но този път ще пътувам с автобус и ще ми е за първи път поне ще тръгна от Бургас и пътя е по кратък
Отговори с цитат
  #909  
Стар 14th June 2013, 13:33
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Дилиана нослето е страхотно все едно цял живот си била с него Устните ми харесват но те преди това пак си бяха добре на предните снимки Но носа толкова е гладък и добре оформен за разлика от моя
Отговори с цитат
  #910  
Стар 14th June 2013, 13:49
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

Рими, не знам какво да ти кажа. Да не би да има значение дали е първа рино? Аз чаках 7 години, докато си избера лекар. Не знам защо в БГ никой не ми вдъхна доверие. Даже не знам какво толкова харесват в работата на Доц. Джамбазов. Ако бях отишла при него, със сигурност върхът ми щеше да е в устата. Не искам да изглежда все едно Авшар е дъ бест за мен, има много добри хирурзи разбира се. И даже е грешка да се мисли "щом на еди кой си му е сполучлива операцията, значи и моята ще бъде така". Затова никога не препоръчвам лекари на 100%. Дано да не ми се налага нова рино.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:17.