IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 19th May 2007, 06:35
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

И моята цена е пловдивска . Слънцето повече ме притесняваше . Убедила съм се от личен опит , че пласт.хирурги работят със същата база материали , но труда им е доста по-високо оценен и затова се получава фрапантната разлика . Иначе май и " моята " дерматоложка си има самочувствие .
Отговори с цитат
  #62  
Стар 23rd May 2007, 17:38
Аватара на dododod
dododod dododod не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Пловдив
Мнения: 472
По подразбиране

днес ми направиха микродермабразио-кожата ми е много гладка,на места с червени корички...след 2 седмици пак ще ходя за по-видим резултат.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 23rd May 2007, 17:58
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desi82
Здравейте! А какво ще кажете за продукта Youthfull essence, който го рекламират по ТВ. Действа като микродермабразио. Някой ползвал ли го е и дали има наистина такъв невероятен ефект?
Не съм го ползвала, но съм ползвала на Л`Ореал комплекта за микродермабразио. Много е нежен, но съответно и ефекта е такъв... Петната намаляват, но не изчезват напълно, кожата се обновява, ама малко се чуствах като след пилинг маска просто... Правех го два пъти седмично и след три дни общо взето кожата ми се чувстваше така, сякаш не е третирана.
Остатъка от тубичките съм прибрала за есента.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #64  
Стар 24th May 2007, 09:19
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Според мен всички тези методи с разяждане с киселини или механично отнемане на слой кожа са прекалено рисковани. Да не говорим за това,че наистина зависиш от това кой работи върху лицето ти,но предполагам,че и самата кожа (на лицето особено) не е еднакво дебела на всички места,слоевете,от които се състои също.А и всеки пациент има различно дебела кожа,как не остават белези не знам?!
Ами ,доколкото знам наистина има значение местата по кожата -примерно около нослето и над устната се прави по-слабо бразио ,защото кожата при всички е по-тъничка
А ако е добър дерматолога -козметика -може да прецени дебелината на кожата и съответно силата и скоростта при процедурата !
Така мисля де ....
Но то си е чист късмет в чии ръце ще попаднеш ,но погледнато реално при всички процедури рискуваш да те окепазят
__________________
Има толкова секс за правене ,а ние се занимаваме с глупости !
Отговори с цитат
  #65  
Стар 12th June 2007, 15:35
mapa mapa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 3
По подразбиране за пловдив

момичета, здравейте, моля препоръчайте ми добър салон /тези, от които вие доволни/ в тр. пловдив. интересувам се от микродермабразио и пилинг /от всичко, което може да махне белези от акне/. моите белези не са мн дълбоки, приличат повече на разширени пори, но пък са доста
нека дамата, която беше ходила през м. май да сподели какъв е резултата
благодаря предварително
Отговори с цитат
  #66  
Стар 12th June 2007, 17:38
Аватара на dododod
dododod dododod не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Пловдив
Мнения: 472
По подразбиране

Здравей mapa,
Аз ходя при една дерматоложка в Пловдив,която е много внимателна.След първото микродермабразио,кожата ми значително се промени-стана гладка,тенът се избистри,но белегчетата не се махнаха.
2-рото микродермабразио-също подейства много добре,но белегчетата пак не се махнаха.
Мисля за по-драстични мерки-химичен пилинг или фото Spl,но ще изчакам до есента сега сезонът не е подходящ.
п.п Първият път,когато отидох при тази дерматоложка ми каза,че микродермабразиото е на степени-силно-слабо,и до такава степен може да се изжули кожата,че да пусне кръв.. да се заличали белезите,да обаче тя се оказа доста сдържана в прилагането на по-драстични мерки,като си мислеше че и с малко ще мине.Но при ме не мина..може би съм доста припряна и искам бързо да станат нещата..Но какво да кажа след като виждам един резултат-малко половинчат.
Не се наемам да ти давам съвети,след като се подложа на всичко необходимо-бих могла,за сега чети и събирай полезни знания.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 13th June 2007, 08:09
mapa mapa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 3
По подразбиране

благодяра за отговора, то засега наистина само ще събирам инфо, че врамето не е подходящо за тези процедури.
аз имам и друго питане - след като ти направиха процедурата, има ли разраняване на лицето, в смисъл, можеш ли да се покажеш навън, и колко време трябва да не излизаш?
от една страна ми се иска да няма големи корички/или белене от пилинга/, че да се огранича само с до 5 дни отсъствие от работа, от друга страна си давам сметка, че без излющване или махане на голям слой кожа няма да има резултат.
твоите белези дълбоки ли бяха? моите не са, но все пак си ги има и се виждат
сега събирам инфо за пилинг. но повечето салони, които ми излизат са в софия, чудя се струва ли си да се ходи няколко пъти до там, пък и възможно ли е - все пак веднага след процедурата няма да се крия у дома, а ще се налага да пътувам, т.е. поне още 2-3 часа да съм навън???

а и още въпроси - какъв вид химичен пилинг имаш предвид като по-драстична мярка. и какво е фото spl? правят ли го в п-в?
Отговори с цитат
  #68  
Стар 13th June 2007, 08:15
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

зависи на коя степен ти правят процедурата. както Траяна вече ти е казала има няколко степени и на по-слабите няма проблем следтова да си се разхождаш колкото искаш стига да се примириш, че ще се без грим
Отговори с цитат
  #69  
Стар 13th June 2007, 10:53
Аватара на dododod
dododod dododod не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Пловдив
Мнения: 472
По подразбиране

mapa,на единия въпрос Пупи ти е отговорила,
Моите белези също не са дълбоки,именно за това дерматоложката не ми направи силно микродермабразио,но все пак се виждат.
Аз също съм търсила салони в Пловдив за химичен пилинг,но за сега не съм открила такъв,пък и за химичен пилинг не можеш да се оставиш в ръцете на всеки.Ето затова форума е полезен,за да се събира информация...Аз мисля да се подложа на фото Spl-някаква нова техника-не ги разбирам много.Фото Spl апарата унищожава бактерията,която причинява акнето,засилва се хидрадацията на кожата,синтеза на колаген,който спомага за запълването на белгчетата.В Пловдив този апарат го има в салон Пепе,имам телефон,ако искаш ще ти пиша на лични.Ако искаш повече инфо за химичния пилинг има такава тема в този сайт-пусни търсачката и разгледай.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 13th June 2007, 12:52
mapa mapa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 3
По подразбиране

да, благодаря, изпрати ми на лични съобщения координати на този салон в п-в.
но казваш, че и след 2рото микродермабразио недълбоките белези пак си остават, което ме кара да питам по салоните и за др. методи.
то въобще знаете ли някой да се е избавил от белезите, но не само да е получил подобрение, а наистина - да не личи да е имал белези? че като чета отзиви из форумите, повечето казват - "да имаше подобрение от терапията, но белезите останаха"
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: чувалилистезапроцедуратаМикродермабразио
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:06.