IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 21st August 2009, 18:24
zifson zifson не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Благодаря ти
Напълно наясно съм, че за да ме харесат другите трябва аз самата да се харесвам-от там идва проблема. Права си, че всичко е до психика-прекалено се лашках от храната е моя враг до храната ми е единственият приятел. За това и сега ми е трудно. А относно храненето - смятам, както и ти ми препоръча, да не съм на конкретна диета. И почти съм си измислила режима, по който да се водя за следващите минимум 2 г. (докато завърша). Ще се постарая и след това да спазвам нещата. Именно за това и той не е строг и се основава повече на идеята да не ям вредни неща....за сладкото само трябва да го доизмисля
__________________
Човекът е създаден не за да влачи вериги, а да лети над света, широко разперил криле.
Отговори с цитат
  #142  
Стар 21st August 2009, 20:57
Аватара на smart4ety
smart4ety smart4ety не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 75
По подразбиране

Споко, с всичко се свиква, просто трябва време, воля и упоритост. Аз обожавах сладките неща, всяко ядене завършваше с нещо сладко за десерт....просто един ден си казах, че това не може да продължава и вече месец не съм опитала нищо сладко, а и вече не ме блазни така като го видя. Така, че....и ти ще свикнеш
Отговори с цитат
  #143  
Стар 22nd August 2009, 09:37
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

zifson,
След този пост,пълен с много болка и горчивини от живота,
ми се иска да ти кажа: живота е прекрасен и е редно да му се
насладиш!Пожелавам ти от сърце успех!
Но...много ми се иска да ти кажа едно:Отслабни с хранене!
Не смятам,че ще постигнеш нещо,ако тръгнеш по онази твоя пътечка с
гладуването.
Знам,че си едно младо и интелегентно момиче и изгради своите
правилни хранителни навици така,че да можеш да се наслаждаваш на живота,а не да живееш в стрес!
Хубаво е,че си си поставила едни реални граници,
а не искаш отслабването да стане от днес за утре.
Успех!
Отговори с цитат
  #144  
Стар 22nd August 2009, 10:15
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

zifson, определно ме трогна поста ти... Имам чувство, че каквото и да кажа няма да е на място... Но, мила, както преди време си намерила на какво да се закрепиш и това са били сълзите на майка ти, намери и сега смисъл да продължиш да се бориш ....

Всеки е имал трудни моменти, всеки е изживявал депресивни състояния, едни малко по-леко от други, но това е животът - незнаш какво те чака зад ъгъла... Единственото нещо, което бих казал, след като прочетох поста ти е да станеш, да отвориш очи и да започнеш всичко наново... дундарина, е написала нещо чудесно, така, че горе главата Не се предавай, нали за това сме хора, за да се борим Успех!!!
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #145  
Стар 22nd August 2009, 11:42
zifson zifson не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Благодаря на всички за топлото посрещане- нямам думи
__________________
Човекът е създаден не за да влачи вериги, а да лети над света, широко разперил криле.
Отговори с цитат
  #146  
Стар 23rd August 2009, 11:28
ViLL__ ViLL__ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Здравеите и от мен...отдавна чета форума..и най -накрая реших да се регистрирам... научих доста полезна информация от тук..иначе не бих казала че имам килограми за сваляне..но все пак трябва да ги поддържам което също не е лесно..
Отговори с цитат
  #147  
Стар 24th August 2009, 10:35
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ViLL__
Здравеите и от мен...отдавна чета форума..и най -накрая реших да се регистрирам... научих доста полезна информация от тук..иначе не бих казала че имам килограми за сваляне..но все пак трябва да ги поддържам което също не е лесно..
Добре дошла
храни се здравословно и с мярка и всичко ще е наред
сподели повече за себе си ако искаш
Отговори с цитат
  #148  
Стар 24th August 2009, 11:36
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zifson
Благодаря на всички за топлото посрещане- нямам думи
Добре дошла!
Можеш да направиш списък с правилата, който ще спазваш и да го следваш. Мога дори да ти помогна. Ако искаш пиши. Успех!
Радвам се, че си трезвомислеща 17 годишна девойка :P
И искам да кажа, че със сигурност след като завършиш гимназията, хората няма да се отнасят с теб така.
Просто в гимназията и с тези тийнове в който кипят хормони, няма оправия. И аз имам лоши спомени, но сега ги слагам в малкият си джоб, защото всъщност аз се стремя към съвършенство, а те сега са дебели и не са направили нищо със себе си.
След като завършат, тези който са ти се подигравали, са просто НИКОЙ, разбери го
Отговори с цитат
  #149  
Стар 24th August 2009, 12:41
zifson zifson не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Хей, благодаря
А за режима още се въздържам да поискам мнението ви по 2 причини:
първата е, че съм го измислила в съответствие с училищното ежедневие и в следващите дни до 15септ. смятам просто да се храня здравословно, без обаче да имам възможност да си създам навици за хранене в определено време...като ставаш на обед така се получава
втората е, че изчаквам да разбера дали ще купим кростренажора, който съм си харесала (с мои пари ест.) и ако не да измисля какво ще правя със спортта....трябва друг удачен вариант....
И така, все пак мисля до няколко дни, след като разбера ще се хваля ли с нова покупка, да пиша в другата тема и да споделя режима, който се надявам да е добър......а ако не..ще го поправяме . Пак благодаря на всички. Наистина оценявам думите ви и желанието да помогнете. Страхотни сте.
__________________
Човекът е създаден не за да влачи вериги, а да лети над света, широко разперил криле.
Отговори с цитат
  #150  
Стар 24th August 2009, 15:47
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Ако не си купиш кростренажор, можеш да си купиш карта за фитнес. Плюс това не трябва да ядеш в точно определени часове, а просто да имаш време между храненията.
Прочети тази статийка, много ще ти е полезна: Тук
Пиши какво си измислила, с радост ще ти помогна
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТокущорегистриранаЗаповядайвъвфорума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:19.