IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #231  
Стар 2nd May 2010, 18:27
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

На 02.07 ще има среща с вносителите на ПИП и се очаква да дойдат с отговор на проблема или поне така са обещали. Да видим.
Отговори с цитат
  #232  
Стар 2nd May 2010, 19:14
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
На 02.07 ще има среща с вносителите на ПИП и се очаква да дойдат с отговор на проблема или поне така са обещали. Да видим.
Каква среща? Каде да дойдат ? Нищо не разбрах .....
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #233  
Стар 2nd May 2010, 19:18
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

[quote="diana1977"]
Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
аз си ги смених защото имах силно изразен риплинг,а доста увисване-поради надмускулното поставяне,сега са под и е по добре.
С какви кубици беше и при двете операции?Динев как се справи с операцията от над в подмускулно ? Може ли да видя снимки ? Мерси предварително .... Радвам се вече си доволна от резултата [/quo
Първите импланти бяха ПИП310сс кръгли,а сега съм с 385сс пак къръгли ултра висок профил.Снимки можеш да видиш в темата за корекции и реоперации на 13стр.-паролата е 5555.Можеш да ми отговориш
Мила ,никакви снимки не можех да видя...Кеде са тази тема за Корекции и операции?
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #234  
Стар 2nd May 2010, 20:09
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
На 02.07 ще има среща с вносителите на ПИП и се очаква да дойдат с отговор на проблема или поне така са обещали. Да видим.
Каква среща? Каде да дойдат ? Нищо не разбрах .....
На конференцията на Асоциацията по Пластична хирургия.
Това е инфо от доктор.
Отговори с цитат
  #235  
Стар 2nd May 2010, 20:12
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Не знам какво толкова сте се притеснили. Аз си чакам прегледа в края на май и после ще му мисля. Изобщо не мисля да предприемам смяна на имплантите ако няма проблем с тях, а за почти 4 години не съм имала проблем.
Отговори с цитат
  #236  
Стар 2nd May 2010, 21:47
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

боряна христова
имаш поща
Отговори с цитат
  #237  
Стар 3rd May 2010, 11:44
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

И аз за сега не чувствам нищо , но риплинга ми е отвратителен...искам да ги сменяяяя!!!
Отговори с цитат
  #238  
Стар 3rd May 2010, 13:46
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Цитирай:
Първоначално написано от elinor
Моля ви кажете ми дали някои е говорил с Динев и какво е казал той.Аз сега му писах мейл и аз ще пиша като ми отговори.Незнам какво да коментирам.АЗ си направих смяна мин година при него заради това че не ми седяха добре ,но пак съм с ПИП разбира се Всички сме в кюпа.
Според мен е малко прекалено да изпадаме в паника,защото не мисля че колкото и да е некомпактен този гел,в него ще сложат нещо което да е вредно за организма.Защото това ще си е чиста форма на "санидъм ".
Ако се налага сменям имплантите и това е .Към мен Динев винаги е бил коректен,за разлика от повечето кожудери .Не го обвинявам за това че е слагал такива импланти.Все пак никои не е знаел.Пишете ако някои е говорил с него по въпроса
Ти имаш ли отговор от Динев ???
Ама момичета, разбирам че сте притеснени, но не е чак толкова голяма темата, защо не четете?
Аз лично вече на 2 пъти писах какъв е отговорът на Динев, други момичета също писаха.
Отговори с цитат
  #239  
Стар 3rd May 2010, 19:54
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Цитирай:
Първоначално написано от elinor
Моля ви кажете ми дали някои е говорил с Динев и какво е казал той.Аз сега му писах мейл и аз ще пиша като ми отговори.Незнам какво да коментирам.АЗ си направих смяна мин година при него заради това че не ми седяха добре ,но пак съм с ПИП разбира се Всички сме в кюпа.
Според мен е малко прекалено да изпадаме в паника,защото не мисля че колкото и да е некомпактен този гел,в него ще сложат нещо което да е вредно за организма.Защото това ще си е чиста форма на "санидъм ".
Ако се налага сменям имплантите и това е .Към мен Динев винаги е бил коректен,за разлика от повечето кожудери .Не го обвинявам за това че е слагал такива импланти.Все пак никои не е знаел.Пишете ако някои е говорил с него по въпроса
Ти имаш ли отговор от Динев ???
Ама момичета, разбирам че сте притеснени, но не е чак толкова голяма темата, защо не четете?
Аз лично вече на 2 пъти писах какъв е отговорът на Динев, други момичета също писаха.
Мила ,не зная какво вече да очаквам от които и да е хирург.За това се интересувам от повече мнения по въпроса
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #240  
Стар 8th May 2010, 08:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

на кратко,платих 4000 евра на н.г да ми сложи едни импланти,които в други страни ги слагат безплатно през здравната каса на жени,пострадали от рак на гърдата

това са най-ефтините и некачествени импланти в европа,нямам думи да опиша безочието да се продават и имплантират на такава ЦЕНА!!!!!!!!!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:07.