IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1241  
Стар 30th July 2010, 06:10
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Цитирай:
Първоначално написано от want
Няма нищо по състаеяващо от черна коса освен ако не целиш този ефект
След като нямаш бяла коса направо ти се чудя на акъла за къв искаш да се правиш черна .
Ами много просто,харесвам се с тъмна коса И не смятам че ме състарява засега.Може след години да съм на друг акъл,знам ли
тя няма предвид,че теб те състарява,а по принцип черната коса състарява.Убедена съм,че с по-светла коса като кестенява ще е доста по-свежо и младежко!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1242  
Стар 30th July 2010, 11:57
Аватара на Chiara
Chiara Chiara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Izviniavaite, che pisha na latinica, no niamam kirilica na kompiutura.

Bihte li mi kazali kakvo izpolzvate, za da izbegnete jultite ottenuci na rusata kosa i da poddurjate rusoto, koeto vi haresva bez da iztoshtavate kosata?
Отговори с цитат
  #1243  
Стар 30th July 2010, 11:59
Сахара Сахара не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 79
По подразбиране

Аз също много години не смеех да се боядисм черна, защото мислех че състарява. Обае сега го направих и не съжалявам, много се харесвам а и всичките ми познати казват, че така ми отива почвече от моя естестъвен светло кестеняв цвят. Така че за всеки си е индивидуално, иначе да има едно селско черно, което прави цвета грозен, но при мен не е така.
Отговори с цитат
  #1244  
Стар 4th August 2010, 13:24
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

охх...тези жълти отенъци

аз от минлата година си изсветлявам косата. и сега аха да постигна желания цвят и след няколко часа на морето във водата и под слънцето съм златното момиче ) мата пада за 2 измивания. да не говорим за сивкав отенък хихих
ужасна история.
Отговори с цитат
  #1245  
Стар 6th August 2010, 09:42
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Цитирай:
Първоначално написано от want
Няма нищо по състаеяващо от черна коса освен ако не целиш този ефект
След като нямаш бяла коса направо ти се чудя на акъла за къв искаш да се правиш черна .
Ами много просто,харесвам се с тъмна коса И не смятам че ме състарява засега.Може след години да съм на друг акъл,знам ли
тя няма предвид,че теб те състарява,а по принцип черната коса състарява.Убедена съм,че с по-светла коса като кестенява ще е доста по-свежо и младежко!


Единствените черни коси коита са ми харесвали са на жени с естествени черни коси Боядисаните никога не седят така лъскави и живи .
Отговори с цитат
  #1246  
Стар 6th August 2010, 09:58
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз съм с естествена черна коса и много ми се искаше да имам лешников цвят. За съжаление открих, че
1) много трудно се постига (първо обезцветяване и после нанасяне на боята
2) много трудно се поддържа - само за две седмици започва да оранжавее и освен това се подават черни корени
3) не ми отива
Та злополучният експеримент завърши с една къса подстрижка и сега поддържам естествения си цвят
Отговори с цитат
  #1247  
Стар 6th August 2010, 17:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

want направо ме четеш

Само естествените черни коси са красиви според мен.Другите.. някак си вещерско ми изглежда
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1248  
Стар 6th August 2010, 17:58
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
want направо ме четеш

Само естествените черни коси са красиви според мен.Другите.. някак си вещерско ми изглежда
Все си мисля 4е природата си знае работата и ни дарява с това което най ни отива
Ако нямах бяла коса не бих се боядисвала за нищо на света
Отговори с цитат
  #1249  
Стар 6th August 2010, 19:56
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Колкото и да искам да ми е черна,няма да се боядисам пък.Знам,че ще си скапя косата пак,не стига,че я чаках да ми израсте и да махна червената боя..ми сега пък и черна искам.Еми няма да се подам на изкушението
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1250  
Стар 16th August 2010, 15:41
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

Много съм доволна от Casting creme gloss на L`oreal ( безамонячна ). Страхотни цветове, дълготрайна и прави косата мека и блестяща. Аз се боядисвам с 316 - синя слива.
__________________
жия
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:37.