IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2011  
Стар 25th May 2011, 15:10
Аватара на tinata
tinata tinata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Благодаря ви, за отговорите! Предполагам, че и за солариума важи същото...и ми е много кофти, че трябва да се пека с горнище, ама няма как...
qna_T, не мисля, че ще е проблем, на мен точно около 20-тия ден док. ми каза да ходя както ми е удобно, вкл. и без сутиен.
  #2012  
Стар 26th May 2011, 08:53
Аватара на vesinka
vesinka vesinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 20
По подразбиране

Здравейте,аз имам ново питане,като ставам сутрин и ме придърпва единия шев и боли,дали имам разшит вътрешен?аз още сум с конците утре ми ги махат но съм в чужбина и тук са малко смотани та затожа реших да питам вас
  #2013  
Стар 26th May 2011, 10:28
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vesinka Виж мнението
Здравейте,аз имам ново питане,като ставам сутрин и ме придърпва единия шев и боли,дали имам разшит вътрешен?аз още сум с конците утре ми ги махат но съм в чужбина и тук са малко смотани та затожа реших да питам вас
ние едва ли можем да знаем какво става, но според мен е нормално да ти опъва и боли, особено пък сутрин, и не само шевовете. Не се шашкай, в реда на нещата е да имаш болки в такъв период след операцията. Пък и колкото да са "смотани" предполагам медицинско лице ще ти маха конците, нищо не пречи да попиташ за усещанията си. За абс.всичко , което те притеснява имаш право да получиш информация от доктора си.
  #2014  
Стар 26th May 2011, 21:52
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tinata Виж мнението
Предполагам, че и за солариума важи същото...и ми е много кофти, че трябва да се пека с горнище,
Аз пък понеже не искам да се пека с горнище, измислих един малко смешен, но ефективен начин да се пека.

Първият път си облепих белезите с лепенки, а после беше ужасно като ги свалях.
Вторият път вече си бях купила крем с фактор 50, но лепенките не искат да се залепят в/у него.
И днес, след дълбоки 3 минутни разсъждения, стигнах до гениална идея

Намазах си белезите дебело с крем и отгоре лепнах изрязани от страниците на списание 2 ленти и едно кръгче(на ареолата), паснаха екстра. Сигурно щото бяха от страниците с Николета в Плейбой
Дори мощният вентилатор в солариума не ги помръдна
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #2015  
Стар 27th May 2011, 07:39
Аватара на tinata
tinata tinata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Аз пък понеже не искам да се пека с горнище, измислих един малко смешен, но ефективен начин да се пека.

Първият път си облепих белезите с лепенки, а после беше ужасно като ги свалях.
Вторият път вече си бях купила крем с фактор 50, но лепенките не искат да се залепят в/у него.
И днес, след дълбоки 3 минутни разсъждения, стигнах до гениална идея

Намазах си белезите дебело с крем и отгоре лепнах изрязани от страниците на списание 2 ленти и едно кръгче(на ареолата), паснаха екстра. Сигурно щото бяха от страниците с Николета в Плейбой
Дори мощният вентилатор в солариума не ги помръдна
Браво, бе Мисче! И аз съм си мислила за варианта две кръгчета само на ареолите Ама ти с тез лепенки направо ме разби!
  #2016  
Стар 27th May 2011, 18:41
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Хора, кажете нещо за тея зърна, че откачам вече...! Първо се зарадвах че си ги усещам,но вече имам желание да ги изтръгна!От сутиена ли е, от какво е не ми е ясно, но...това не се търпи. Като го сваля всичко си е ок, но щом го сложа пак и хайде на ново.
  #2017  
Стар 28th May 2011, 15:37
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Мисссси идеята е страхотна...днес я пробвах....


Инфинити аз вчера вечерта са първи път бях сутиен с банел,но само за около един час.Така ме засърбяха ареолите ,че не е истина.Добре ,че си бях взела и спортното сутиенче във чантичката за да се преоблека. Аз само ,че неразбрах ти за спортното ли говореше или за банелки?
  #2018  
Стар 28th May 2011, 20:06
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Абе това да си слагаш изрезки от списнаие на ареолата и белезите и то преди това намазани с крем?...Нали се разтичат мастилата и те могат да раздразнят тези така чувствителни зони?

Инфинити, зърната ще са ти много чувствителни известно време. Свиквай
__________________
Ordnung muss sein!

Последно редактирано от ЛИСКУ : 28th May 2011 на 20:34
  #2019  
Стар 28th May 2011, 21:21
Аватара на vesinka
vesinka vesinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 20
По подразбиране

ох,махнаха ми конците и изобщо не боля,но дилемата е сега какво да правя може ли да се мокрят и кога да по4на с крема за зали4аване на белези:
подскажете моля,че утре чак ще се обадя на док.
  #2020  
Стар 28th May 2011, 21:28
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Доктора не ти ли каза? На мен ми казаха,че мога да се мокрят веднага. А за крема след 1 месец доколкото знам
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:56.