IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2101  
Стар 14th June 2011, 09:11
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

а мислила ли си да увеличиш кубиците за да се запълни мястото?
  #2102  
Стар 14th June 2011, 11:51
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rumenova Виж мнението
а мислила ли си да увеличиш кубиците за да се запълни мястото?
това дали може да се постигне резултат ебз обиране, само за сметка на увеличаване на кубатурата- тя и да го мисли- няма да го исзмисли, защото това ще реши този, който ще прави корекцията


муцка, много добре си те спомням, въпреки малкото ти мнения...., по простата причина,че тогава следях всички, оперрирани при д-р заякова....незнам, при положение,че си доволна, какво те кара да търсиш друг" коректор", решението си е твое, но внимавай наистина с избора.....


ани, добре се завърнала, бе човек ! как е бебка ?
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #2103  
Стар 14th June 2011, 14:29
Аватара на mucka_84
mucka_84 mucka_84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Targovishte
Мнения: 45
По подразбиране

Аз си мисля да си отида при нея пак, при условие, че съм доволна от работата и. Аз тогава исках да изглеждат естествени и наистина станаха така.
За увеличаване на кубици и дума да не става, тези са ми предостатъчно. Искам само да ми оберат излишната кожа, но се притеснявам от метода. Дали ще стане само през ареолата да ми я оберат, а и самата тя доста се е уголемила, ако стане да я намалят. Какви са основните методи за обиране на кожа, трябва ли да си сменям импланта или мога да остана със същия?
То по принцип трябва да изчакам още да се възстановя от раждането, но все пак да съм се подготвила.
__________________
400 cc-анатомични-Макган

Последно редактирано от mucka_84 : 14th June 2011 на 14:36
  #2104  
Стар 14th June 2011, 14:35
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda Виж мнението
ани, добре се завърнала, бе човек ! как е бебка ?
И моята като на mucka_84 Ама голям ДЗвер, трима я отглеждаме и И ходим по гайдата

Понадничам аз тук, че много съм изпуснала "новостите" - лекари, импланти... Не го знам тоя PIP кога ще ме предаде
  #2105  
Стар 14th June 2011, 21:30
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Тя е категорично против масажите.
LUCKY не препоръчва масажи само за анатомичните импланти заради риска от изместване(предполагам). Аз съм с кръгли и след 1 месец ми каза да правя масажи по 15мин на ден + 30мин упражнението.
Роси честито и от мен. И аз бях шокирана от размера в началото, но сега като поомекнаха си ги харесвам доста
  #2106  
Стар 15th June 2011, 08:13
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

ОК...а какво предсатвлява този 15-минутен масаж?
__________________
Ordnung muss sein!
  #2107  
Стар 15th June 2011, 16:05
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Обхващаш двете гърди в основата и въртиш имплантите един към друг, отгоре надолу.
Дано съм го обяснила добре. Мисля, че това е стандартния масаж, който препоръчват повечето доктори.
  #2108  
Стар 15th June 2011, 20:28
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Ама голям ДЗвер, трима я отглеждаме и И ходим по гайдата
... да ти е жива и здрава, а ти- по-често надничай
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #2109  
Стар 18th June 2011, 12:37
LollaS LollaS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 4
Question

Здравейте момичета Искам да ви попитам нещо относно имплантите със среден и висок профил. Скоро ми предстои операция при доктор Кънев и той ме посъветва да избера импланти с висок профил,не съм раждала, гърдите ми са стегнати..но ме притеснява факта, че бях на консултация и при Стоянов, който ми каза че при нераждали жени високият профил може да преизвика атрофия на жлезата...
  #2110  
Стар 18th June 2011, 23:11
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

От отдавна не сам влизала да пиша само мятам по едно око.
Със моите цицки ако сега не изпадна в пълна депресия ,то нада ли ще ми се случи друг път . Искам да ви попитам дали е нормално:преди около 15 дни лявата ми беше леко по-голяма и отусната отдолу.(3 м. след операцията-края на май),след около 10 дена и дясната се поотпусна,зарадвах се защото бяха вече еднакви.От вчера лявата е по-малка от дясната,която изглежда по кръгла.(три дни бях на плаж без горнище,по цял ден) има ли вероятност да е от това?
През колко още метаморфози ще мина според вас?По натък ще ви кача снимки с датите .До края на тези 6 м.май всеки ден ще се събуждам и оглеждам в огледалото с изненада...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:23.