IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #801  
Стар 4th November 2011, 12:05
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline Виж мнението
Но момичетата, които наистина имат някакъв проблем- не се крият; това ми беше мисълта; просто търсят начин да си го разрешат. И едва ли оповестяването му ще доведе до нещо наистина ценно и важно като съвет, решение...



И ако някой има проблем не означава задължително, че е недоволен от хирурга си. А и всеки случай е сам за себе си. Аз правя лоши белези, да обвиня ли Заякова, че е виновна за това?! Видяла съм перфекти нейни резултати на намалени ареоли. Моите не са перфекти, но това не означава, че тя не е добра. Сигурна съм, че при който и друг да бях отишла по-добър резултат едва ли щях да имам.
Отговори с цитат
  #802  
Стар 4th November 2011, 14:32
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Съмнявам се, че това поведение е реално. Хайде да призовем Яничка да си излее душата - искрено и лично.

По-странното ми е, че Мария, която е отявлено недоволна, не е казала още една лоша дума за хирурга.
Да бе, ще си излее душата- какво мислиш прави до сега?

За доктор Кънев не знам какво да кажа. Чакам си да минат трите месеца от операцията, според пластичните хирурзи тогава се вижда вече 80% от крайната визия на гърдите. Тогава просто ще отида на консултация при поне трима хирурзи, че и при него и ако се наложи корекция ще я направя.
Отговори с цитат
  #803  
Стар 9th November 2011, 14:56
multiple multiple не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от poli_il4eva Виж мнението
искам да попитам сега последно кой е доволен и кой не ..... защотото мисля да си правя циците при него ... ?
Аз съм доволна.
Поне засега /чукам на дърво, страх ме е от евентуални усложнения до време, но никой от нас не е застрахован/.
Повече инфо на лични.
Отговори с цитат
  #804  
Стар 18th November 2011, 08:55
Аватара на sisitoo
sisitoo sisitoo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 93
По подразбиране хи

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Момичета колко струва консултацията при Кънев? И може ли веднага след като направя консултацията още същия ден да си направя изследванията направо там ?
кукло ела при мен да ти пусна изследванията ахахах
Отговори с цитат
  #805  
Стар 18th November 2011, 11:35
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от mariq78 Виж мнението
Да бе, ще си излее душата- какво мислиш прави до сега?

За доктор Кънев не знам какво да кажа. Чакам си да минат трите месеца от операцията, според пластичните хирурзи тогава се вижда вече 80% от крайната визия на гърдите. Тогава просто ще отида на консултация при поне трима хирурзи, че и при него и ако се наложи корекция ще я направя.

Това ми е познато!!!!
След 6 месеца ,след 3 м. е контролният преглед(ако всичко е ок)!!!! И аз се готвех за корекция,но сега и не мисля !!!
Жалко само ,че времето минава бавно когато искаме да нещата да стават по бързо,а лети така неусетно когато сме щастливи .....
Отговори с цитат
  #806  
Стар 27th November 2011, 14:09
Аватара на sisitoo
sisitoo sisitoo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 93
По подразбиране

Само ще кажа не се лъжете да ходите при този Живко Кънев той не може да оперира !!!!
Отговори с цитат
  #807  
Стар 28th November 2011, 00:50
Аватара на Alexa mallorca
Alexa mallorca Alexa mallorca не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Вижте какво, дайте малко по-сериозно. Не може да се дават препоръки по телефон за това как да бъдат поставени имплантите (под или над мускула)
LiLY въпросче както винаги към теб , минаха 46 дена от операцията ми , но едната ми гърда е малко по твърда от вътрешната страна т.е от към гръднния кош, и като натисна там леко ме боли все още , ходих при доктора точно преди да си тръгна за чужбина каза че всичко било наред да съм правила масажи с един крем дипрозон май беше, как мислиш възможно ли е сано едната да е по-твърда и то не цялата а само в една малка част ? Благодаря ти
Отговори с цитат
  #808  
Стар 30th November 2011, 20:33
grassyfield grassyfield не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisitoo Виж мнението
Само ще кажа не се лъжете да ходите при този Живко Кънев той не може да оперира !!!!
Мисля да си правя гърдите при него.
Тебе той ли те оперира? Има ли и други недоволни? Пишете, защото мисля другата седмица да ходя към София.
Отговори с цитат
  #809  
Стар 1st December 2011, 15:29
Аватара на sisitoo
sisitoo sisitoo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 93
По подразбиране

абе не се излагай да ходиш там аз се оперирах при доктор Заякова
Отговори с цитат
  #810  
Стар 1st December 2011, 17:00
grassyfield grassyfield не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Защо? Ти откъде знаеш какъв е? Била съм на консултация при него, останах доволна.
А Заякова в кой град е и какви са цените при нея?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:39.