IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #881  
Стар 5th October 2012, 10:35
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
Wink

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Тепавичарова е много серт и явно хич не й пука, че с поведението си може да отблъсне клиент.. Млако хора й издържат..
Но е безспорен професионалист и в нейни ръце можеш да бъдеш сигурен откъм рисковете около такива операции.
+ 1 ! Не малко, а доста серт
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #882  
Стар 11th October 2012, 12:43
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Извинявайте,че се намесвам в темата за мамопластика,но тази доцентка сериозно ме интересува,а не открих в интернет това,което искам да разбира.Колко е добра при абдоминопластиката и евентуално колко излиза операцията при нея в Александровска?Колко дена е престоя в болницата?
Благодаря ви предварително!
Отговори с цитат
  #883  
Стар 31st October 2012, 21:27
marcipanka marcipanka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 9
По подразбиране ДОКТОР ТЕПАВИЧАРОВА

Искам да събера отзиви на хора,които са си правили операции на гърдите при д-р Тепавичарова,много ще съм ви благодарна ако се отзовете. Интересуват ме и цени.
Отговори с цитат
  #884  
Стар 31st October 2012, 21:57
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Привет! Има доста писано за Доцентката. Доста е дръпната и със странен характер, но е голям специалист.
За цени ще напиша нещата при мен.
Като общо цяло излезе 6600лв, като това включва: предв. изследвания, сутиен, упойка /допълн. поради случая ми /, фото преди и след, самата операция, избор на екип, инпланти, дренажи, престой в болницата. Наистина е доста серт, но пък за мен е най-добрата. Имам малко забележки относно инфото и визитациите и че за всяко нещо трябва да се пита с подробности, като все пак като си плаща човек е редно да му ги казват тия неща без да се налага да пита за всяко дребно нещо.
Това от мен.
Успех!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #885  
Стар 31st October 2012, 22:02
marcipanka marcipanka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Интересувам се за намаляване и повдигане на бюст-някой знае ли за точно тази операция колко пари иска? И ти каква по-точно си си правила за 6600 ?

Последно редактирано от marcipanka : 31st October 2012 на 22:29
Отговори с цитат
  #886  
Стар 31st October 2012, 23:03
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Аз правих увеличаване на бюст с импланти. За твоя случай не мога да дам отговор. това ще го установиш на консулта в предвид твоя случай. Той е различен от моя , като интервенция.
Успех!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #887  
Стар 1st November 2012, 15:58
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Здравей!
Преди месец бях про доцентката на консултация.За имплантите (смяна на ПИП) ,ми поиска 6,600 лв.За повдигането 3,300 или нещо подобно.Като крайна цена каза около 10 000.
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Отговори с цитат
  #888  
Стар 2nd November 2012, 07:01
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от marcipanka Виж мнението
Искам да събера отзиви на хора,които са си правили операции на гърдите при д-р Тепавичарова,много ще съм ви благодарна ако се отзовете. Интересуват ме и цени.
Аз съм доволна от работата и .В началото си мислех ,че нещата не отиват на добре,но за моя радост сега всичко си е супер.
Имаше моменти когато ми се ревеше и си и поплаках,но аз си мислех ,че след операцията 2-3 месеца и махай спортното сутиенче.Да ама не ,резултата си се надбюдава след напълното зарастване на тъкъните ,и е различо при всеки.
Въоръжи се с голямо търпение,аз едвам успях.


Благодарности на Доц.Тепавичарова и екипът и ! Обичам ви !
Отговори с цитат
  #889  
Стар 3rd November 2012, 12:51
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pimcidinci Виж мнението
Аз съм доволна от работата и .В началото си мислех ,че нещата не отиват на добре,но за моя радост сега всичко си е супер.
Имаше моменти когато ми се ревеше и си и поплаках,но аз си мислех ,че след операцията 2-3 месеца и махай спортното сутиенче.Да ама не ,резултата си се надбюдава след напълното зарастване на тъкъните ,и е различо при всеки.
Въоръжи се с голямо търпение,аз едвам успях.
Май всеки минава един такъв никакъв период след операцията ... важното е накрая всичко да е наред.
И все пак Пимчи, колко време носи спортния сутиен и (ще) продължаваш ли да го носиш? Питам, щото често тичам без спортен сутиен (ама то след или покрай детето, а не някаква си тренировка, т.е. дълго време) и това си ме дерзае. Пък от друга страна не мога винаги да съм със спортен сутиен ...
Отговори с цитат
  #890  
Стар 8th January 2013, 11:37
Karina2 Karina2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте момичета! Изчетох всичко за Тепавичарова във форума относно мамопластика, но никъде не видях резултат. Много ви моля, можете ли да ми изпратите снимки /преди и след/ на e-mail kriss_pavlova@abv.bg Бях на консултация при нея. Обясни ми доста неща, за кубици не сме говорили, трябвало допълнително да отида със сутиен и да пробваме импланти. Показа ми два резултата на снимки, от които обаче не бях очарована. Много Ви моля Lucky, Hausi, Shadow, pimcidinci, ако имате време да ми изпратите ваши снимки, нали си ги харесвате. Може и момичета, които не са доволни от резултата да ми пратят. Благодаря ви предварително.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцТепавичароваquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:17.