IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1101  
Стар 22nd March 2013, 06:59
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silveto123 Виж мнението
Здравейте,
на 19.03.2013 г. ми беше операцията при д-р Тонев за поставяне на силиконови импланти и мога да кажа, че останах с изключително добри впечатления както от професионализма на доктора, така и на целия му екип. Трябва да кажа също, че съм изумена от коректността и откровеността на доктора, която в днешни дни се среща изключително рядко. Това беше причината да му се доверя напълно и това което виждам засега резултата е изключителен. В другата тема ще пусна снимки след някой друг месец като добият форма гърдите ми, но ще сложа и изходната позиция, която беше доста зле според мен.
Честито!Със здраве да си ги носиш!Малко са доволните от него.И аз така говорих и тая тема аз я отворих,но за жалост бях доволна само един месец.Писала съм какви резили е направил във други теми.Пишат ми момичета на лични и реват от резултата.Дано и ти не си от тях в последствие.Успех и ще се радвам да си доволна!
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #1102  
Стар 22nd March 2013, 12:00
silveto123 silveto123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Благодаря Ви искрено, четох ви доста, докато се реша на тази операция. Днес бях на превръзка, всичко засега е ок, като че ли всеки ден се чувствам по-добре. Даже мисля в понеделник да съм на работа, дали е много смело? Имам още оттоци и са ми ограничени движенията. Още не мога да карам кола. Вие кога се качихте отново зад волана?
Валента, за какво са ти писали другите момичета, кажи ми моля те. Аз засега нямам проблем нито да открия доктора нито с прегледите. Засега гърдите ми изглеждат добре, нямам температура, бяха ми сложени достастъчно обезболяващи през двата дена престой в болницата, даже имаше сестра при мен за през нощта, през няколко часа минаваше или доктора, или анестезиолога или сестрата да ме видят как съм. Мога да кажа само, че съм силно впечатлена от това. Как беше при теб?
Отговори с цитат
  #1103  
Стар 22nd March 2013, 12:32
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silveto123 Виж мнението
Благодаря Ви искрено, четох ви доста, докато се реша на тази операция. Днес бях на превръзка, всичко засега е ок, като че ли всеки ден се чувствам по-добре. Даже мисля в понеделник да съм на работа, дали е много смело? Имам още оттоци и са ми ограничени движенията. Още не мога да карам кола. Вие кога се качихте отново зад волана?
Валента, за какво са ти писали другите момичета, кажи ми моля те. Аз засега нямам проблем нито да открия доктора нито с прегледите. Засега гърдите ми изглеждат добре, нямам температура, бяха ми сложени достастъчно обезболяващи през двата дена престой в болницата, даже имаше сестра при мен за през нощта, през няколко часа минаваше или доктора, или анестезиолога или сестрата да ме видят как съм. Мога да кажа само, че съм силно впечатлена от това. Как беше при теб?
Честито, Силве! Дано наистина нямаш проблеми, защото тогава ще се убедиш колко фалшива е "коректността" му! Аз съм крайно разочарована от професионализма и отношението му! Защо си стояла 2 дни? Не мога да повярвам, че той е минавал след операцията да те види! При мен дойде само като се събудих на обяд и от там нататък гадаехме със сестрата дали си е тръгнал! От екипа му и сестрата, която беше при мен съм очарована и аз, но съм крайно разочарована от доктора
Искрено ти желая безпроблемно носене на красивите ти придобивки
Аз почнах да шофирам от първата седмица, но не се чувствах много сигурна, а и ми беше трудно да превключвам скоростите и имах по-забавени движения с волана също.
Отговори с цитат
  #1104  
Стар 22nd March 2013, 14:21
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Защо нападате Силвето,че е доволна от д-р Тонев-АЗ СЪЩО СЪМ МНОГО ДОВОЛНА ОТ НЕГО.При втората ми операция ми се видя малко по смачкан,ако мога така да се изразя,но все така мил и заинтеруван.Екипа му е страхотен.Особено сестрата която стоя при мен през цялата първа нощ
Отговори с цитат
  #1105  
Стар 22nd March 2013, 15:14
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hera Виж мнението
Защо нападате Силвето,че е доволна от д-р Тонев-АЗ СЪЩО СЪМ МНОГО ДОВОЛНА ОТ НЕГО.При втората ми операция ми се видя малко по смачкан,ако мога така да се изразя,но все така мил и заинтеруван.Екипа му е страхотен.Особено сестрата която стоя при мен през цялата първа нощ
Извинявам се ако е прозвучало като нападка, наистина не съм целяла това!
Отговори с цитат
  #1106  
Стар 22nd March 2013, 15:35
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Мерилин, защо се извиняваш? И аз на твое място не бих го галила с перце Тонев. Честитила си на Силвето и със сигурност най-искрено и пожелаваш никога да не изпадне в твоето положение. Както и аз и го желая най-чистосърдечно.
Явно Тонев е внимателен с едни и небрежен с други, което е супер непрофесионално!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1107  
Стар 22nd March 2013, 15:40
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Азэ също не го хваля.Шокирана съм от това,което разказа Мерилин.Този форум е за да си казваме всичко.
Отговори с цитат
  #1108  
Стар 22nd March 2013, 15:42
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Честито на Силвето.


п.п. Аз не виждам някой да я е нападал (много е лесно да се създават измислени драми)
Отговори с цитат
  #1109  
Стар 22nd March 2013, 17:32
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Лекар и то добър се определя не по,,мазното,,отношение,а от РЕЗУЛТАТА след операцията.Всеки може да е любезен за да ти вземе парите,ама...кво правим после???Не ми се говори какво направи с мен и толкова много момичета.Единици са с хубави резу.лтати.Май само една е наистина доволна,но...жив и здрав.Не го нападам човека,но ме разочарова много и разочарова много момичета.Дори познавам една която след операция се събудила и видяла голяма лепенка на бедрото.Учудена попитала Тонев какво е това,а той май нищо не казал и си тръгнал.Повече не го видяла след операцията.Оказало се е огромно изгорено от коагулатора(не зная как се пише).Е,какво става тук в крайна сметка?
Но,дано има повече доволни,че мн.станаха недоволните.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #1110  
Стар 23rd March 2013, 18:31
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silveto123 Виж мнението
Благодаря Ви искрено, четох ви доста, докато се реша на тази операция. Днес бях на превръзка, всичко засега е ок, като че ли всеки ден се чувствам по-добре. Даже мисля в понеделник да съм на работа, дали е много смело? Имам още оттоци и са ми ограничени движенията. Още не мога да карам кола. Вие кога се качихте отново зад волана?
Силве ,мене ме посъветваха 1 м .да не си помислям дори и автоматик да карам.
Справих се ,въпреки че не е много удобно когато си свикнал с кола.

Последно редактирано от pimcidinci : 23rd March 2013 на 18:34
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаседоверялинадрТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:23.