IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #711  
Стар 11th April 2013, 21:03
ivonaaa ivonaaa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 31
По подразбиране

На някой от снимките момичетата имат доста прилични уши, които не са чак толкова зле и преди операцията даже. Моите са подобни на случай 4.
1000 евро горе-долу върви цената на метода с пиленето. С изрязване на хрущяла е по-евтино(така ми обясниха). Бих ги дала ако знам че ще си реша проблема веднъж завинаги. А на теб дали ще ти искат само 1/2 от цената, щом ще си оперираш само 1-то ухо?
Отговори с цитат
  #712  
Стар 11th April 2013, 21:11
aleta aleta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Град: Sofia
Мнения: 14
По подразбиране

Аз ще си оперирам и двете. Ако дясното беше като лявото, нямаше да ми е такъв проблем, но и лявото може да се прибере малко.
Моите се доближават до 1. След операциите тя изглежда друг човек. Не бих я познала.
В Александровска цената на операцията е 1750 лв, а ти каза, че е там е с рязане, разликата е малка.

Последно редактирано от aleta : 11th April 2013 на 21:13
Отговори с цитат
  #713  
Стар 11th April 2013, 21:24
ivonaaa ivonaaa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 31
По подразбиране

Моите са по-клепнали от случай 1. Н. Георгиев и д-р Заякова вземат към 2400-2500 лв за пилене.
Този месец нямам възможност да отсъствам от работа, за да ида до София за още някоя консултация. Но пък през май се надявам да успея и да реша кой ще е "моя" хирург.
А колко струва консултацията при И. Стоянов?
Отговори с цитат
  #714  
Стар 11th April 2013, 21:30
aleta aleta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Град: Sofia
Мнения: 14
По подразбиране

50 лв. Аз ще ти разкажа как е минала моята консултация.
Жалко, че е толкова късно, искаше ми се още утре да отида.
Отговори с цитат
  #715  
Стар 12th April 2013, 16:34
ivonaaa ivonaaa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 31
По подразбиране

Това че няма свободни часове по-рано всъщност е добър знак- има много пациентки и много опит с тях. Пък и честно казано за мен консултацията не е най-важното. Тогава човек може да се подведе. Стигнала съм до извода че приветливото отношение на хирурга и подробното обяснение на операцията НЕ значи че е добър специалист. За мен е важно да работи с изпиляване на хрущяла и да има повече направени такива корекции. Дори да не е приятен като човек.
Отговори с цитат
  #716  
Стар 17th April 2013, 12:18
aleta aleta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Град: Sofia
Мнения: 14
По подразбиране

Тук д-р Енчев обяснява операцията:

http://www.youtube.com/watch?v=cqJ1rtTCrC8

Последно редактирано от aleta : 17th April 2013 на 12:26
Отговори с цитат
  #717  
Стар 22nd April 2013, 20:41
ivonaaa ivonaaa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 31
По подразбиране

Интересното е, че в това клипче д-р Енчев каза, че хрущялът се "изрязва", не знам дали работи по този метод или просто го обяснява за по-лесно. И също така каза че има 24-часов престой в болницата, а това никъде го няма.
Aleta, ти пробвала ли си да носиш лента за коса през ушите? Аз съм носила преди години и започваха да ме болят ушите след 4-5 часа, а по-късно и главата ме заболява. Притеснява ме, че тази лента трябва да се носи денонощно след операцията и не знам дали ще я издържа.
Отговори с цитат
  #718  
Стар 1st May 2013, 08:10
aleta aleta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Град: Sofia
Мнения: 14
По подразбиране

24 часовият престой го има по принцип, но всеки пациент си решава кога да си тръгне и обикновено това е същия ден, тъй като операцията е средна по сложност и е с местна упойка. Аз ходих на 2 консултации вече. Единият хирург, който ми вдъхна повече доверие, ми каза, че летните месеци не са подходящи за операцията, тъй като кожата около ушите се поти и омазнява повече, зараства бавно, кърви повече, има опасност от възпаления. От октомври-ноември максимум до април (когато температурите не са летни като сега) е подходящото време. От лента и мен ме заболява, но ще издържа, като се налага . Ивона, ако искаш да ти разкажа подробно, можем да се чуем по скайп, че ще ми е трудно да изпиша толкова информация.
Отговори с цитат
  #719  
Стар 6th May 2013, 00:40
ivonaaa ivonaaa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 31
По подразбиране

ok. писах ти на скайп

Последно редактирано от ivonaaa : 6th May 2013 на 12:18
Отговори с цитат
  #720  
Стар 28th June 2013, 13:11
astrool astrool не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Здравейте , много ви моля за съвет , за отопластика , днес ходих при доц. Емил Георгиев от Нефритити и друг доктор Калин Георгиев от Пирогов , който си прави операциите в ВИАМЕДИК. Някой може ли да ми каже как стоят нещатата при тях доволни и недоволни ? И двамата ме убеждават ,че след 1 седмица след операцията се маха превръзката и няма следи от операция , до 1 месец краен реззултат. Възможно ли е това ? Много ви моля за отговор ,защото трябва до 1 , 2 дни да реша какво да правя и къде да се оперирам . Благодаря предварително
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:20.