IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st August 2006, 09:23
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Съобщения от админа

Тук ще се публикуват новини от Админа за промените във форума, както и за някои негови решение.
  #2  
Стар 31st August 2006, 09:41
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Аз имам въпрос:

защо понякога триеш мнения, които не нарушават правилата...?
П.п. надявам се до КОЛЕДА да ми отговориш
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #3  
Стар 31st August 2006, 09:52
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Аз мнения за удоволствие не трия. Трият се само мнения, които:

-се отклоняват от темата (макар да не смогвам да почиствам всичко, все пак прекалено големите отклонения).

-които са на латиница

-които могат да обидят някого или да създадат конфликт

-които са очевидна реклама (това важи най-вече за новите и непознати потребители)

-които препоръчват вредни за здравето експерименти (тъй като не съм лекар е малко трудно да се определи със сигурност кои са точно тези неща, но все пак има такива, които са повече от ясни)
  #4  
Стар 31st August 2006, 10:13
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

А за похвали къде да пишем?
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
  #5  
Стар 31st August 2006, 11:52
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

Аз имам един въпрос/молба.
Възможно ли е да се активира функцията на форума за динамични аватари или поне да големината им да се увеличи до 30-40К ?
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
  #6  
Стар 31st August 2006, 12:00
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

liophy, защо не пуснеш тема в която да те насочваме чрез линкове кои постове според нас трябва да бъдат изтрити било то спам , реклами и тн. ?
  #7  
Стар 31st August 2006, 12:09
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BoXko
liophy, защо не пуснеш тема в която да те насочваме чрез линкове кои постове според нас трябва да бъдат изтрити било то спам , реклами и тн. ?
За сега се оправям и сам, успявам да преглеждам целия форум и трия каквото трябва. Понякога е с малко закъснение, просто защото не съм 24 часа онлайн, от което може да ви се струва, че не съм забелязал.Но след това нужното се изчиства. Ако все пак мислите, че съм пропуснал нещо важно - може на лични.

Цитирай:
Първоначално написано от HATE
Аз имам един въпрос/молба.
Възможно ли е да се активира функцията на форума за динамични аватари или поне да големината им да се увеличи до 30-40К ?
Външните аватари са забранени от съображение за сигурност. Засега няма изгледи да се разрешат. Големината също няма да се увеличава - става страшна шарения с прекалено големите аватари.
  #8  
Стар 31st August 2006, 12:12
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
-които могат да обидят някого или да създадат конфликт
добре де, аз не съм видяла досега някой да се карат в гадния смисъл, с обиди, псувни и т.н. С изключение на GOG и производните му, ама той е друга тема. А и все пак сме хора с различни мнения и разбирания, нормално е да се "счепкаме" за нещо. И това че някой е по-докачлив проблема си е негов. Не виждам защо трябва да триеш постовете, особено пък като тия от вчера на Лейкинс ли как й беше ника забравих. Кат се връзва да не влиза и готово
  #9  
Стар 31st August 2006, 12:14
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Нейните мнения тя сама си ги изтри. Ако беше забелязала тя така се и зарече, след което сложи точките. След това частта от този разговор стана безсмислена, заради което изчистих и всички свързани мнения.
  #10  
Стар 13th September 2006, 12:11
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Льофи, къде е темата ВЪПРОСИ ВСЯКАКВИ....? Тъкмо ми дойде наум един "никакъв" въпрос и сега к`во..?
__________________

Умният сам си създава щастие !
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съобщенияотадмина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:42.