IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 13th March 2009, 09:45
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране Току що регистрирана? Заповядай във форума:)))

Здравейте на всички нови,

тъй като и аз съм съвсем нова в сайта реших да създам тема за новобранци, които току що са се регистрирали. Тук всеки може да се представи и да каже няколко думи за себе си или просто да каже едно "здравей" Разбира се всички останали са добре дошли!

Аз ще започна първа:

регистрирах се в този сайт, защото темите във форумите ми се сториха много интересни. От дълго време се опитвам да отслабна- ТРАЙНО - но не успявам(( Надявам се тук да мога да обменя опит с други момичета със същия проблем и да намеря съмишленки))
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th March 2009, 09:54
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Добре дошла Тонита.
Съгражданка.
Скоро ще си видим и на кафе....
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th March 2009, 10:02
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tirra
Добре дошла Тонита.
Съгражданка.
Скоро ще си видим и на кафе....
Благодаря tirra

Приемам поканата за кафе !
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th March 2009, 10:25
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

И аз ще идвам някъде към Бургас скоро Мен ще ме вземете ли ?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th March 2009, 10:28
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
И аз ще идвам някъде към Бургас скоро Мен ще ме вземете ли ?
Engel иска ли питане))) Аз съм отново бургасзлийка след 8 години странство и се радвам на всеки нов контакт))
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th March 2009, 10:50
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Благодаря ти
Кажи сега за какво се бориш или ще си говорим в другата тема с предизвикателството, където съм ти отговорила за Л-карнитина?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th March 2009, 12:16
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Engel мерси много за инфото за Л-карнитина, смятам да пробвам- пък да видим...
Ами за в момента отчаяно се боря с килограмите- идва пролет....лято....знаеш как е, през зимата все ще се прикриеш под дебелите якета(( това е общо взето... надеждата ми е, че ако имам компания/ подкрепа в слабеенето може би ще се справя, знам ли?
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th March 2009, 12:20
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

здравей тонита и аз съм сравнително нова тук доскоро само четях форумите. хареса ми хората как се подкрепят и помагат за унищожението на килограмите и реших и аз да се опитам да стана част от тази 'компания'. имам проблем че нспрекъснато варирам в килограмите и вместо да отслабна напълнявам не много бавно но сигурно! надявам се с ваша помощ да се справя с този проблем.
успех пожелавам и на вас!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th March 2009, 12:42
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fruitty
здравей тонита и аз съм сравнително нова тук доскоро само четях форумите. хареса ми хората как се подкрепят и помагат за унищожението на килограмите и реших и аз да се опитам да стана част от тази 'компания'. имам проблем че нспрекъснато варирам в килограмите и вместо да отслабна напълнявам не много бавно но сигурно! надявам се с ваша помощ да се справя с този проблем.
успех пожелавам и на вас!
здравей fruitty а моят проблем е следният: започвам диета, първите 2-3 килограма ги свалям сравнително бързо (голяма радост, голямо нещо), след това изведнъж спирам да свалям, продължавам да се ограничавам спазвам си всично и нито грам не спадам повече! След което губя тотално търпение, отчайвам се, тегля една майна на диетите- решавам да се натъпча хувабо (така и така не мога да отслабна) и освен че качвам свалените килограми винаги има и 1-2 кг бонус (незнам да се смея ли, да плача ли) и така от както съм завършила гимназия (2000г) аз качих 12кг((
Много от познатите ми казват, че килограмите ми отиват... мразя това изречение!!! килограмите не отиват на никого!!!
та такива работи... надявам се със задружни усилия да постигнем успех момичета!
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th March 2009, 13:39
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

толкова ми е познато аз в гимназията бях 65/63 нещо такова после като завърши /2002/ поддържах 61/60 и така една голяма любов голяма раздяла разочарование и станах 51 след което се възстанових и започнах да поддържам 55 тежаха ми но си намерих гадже готвач и станах 59 лятото започнах дюкан и стигнах 51 но се разорих и ми се доядоха плодове и сега резултата е както каза ти старите 59+3 кила бонус. може би след раздялата понеже нищо не ядях и после всичко ми се лепеше предполагам знаеш как е. Интересното е че преди макар и над 60кила не съм имала целулит а сега съм неописуема !дано успеем да се справим
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТокущорегистриранаЗаповядайвъвфорума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:00.