IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th August 2018, 11:07
nathalie86 nathalie86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2018
Мнения: 1
По подразбиране Искам да коригирам носа си, МОЛЯ ЗА СЪВЕТИ

Имам гърбица на носа и го мразя от много години. Ще опитам да кача и снимка. Кой хирург ще ми препоръчате? От година - две разузнавам и съм се насочила към Емре Илхан, но се притеснявам, че ми е скъпо -В ТОЗИ РЕД НА МИСЛИ -КОЛКО СТРУВА операция и престои /всички разходи/ при него?
Гледам тук Енчев и Джамбазов и са ми по джоба, но ме е страх да не ме орезилят и не ми харесва, че не правят ултразвукова ринопластика /мисля/.

Моля за съвети за всичко, което може да ми е от полза като информация. Майка съм с бебе и планирам да се оперирам след като спра да кърмя. Просто нямам много време да чета и събирам мнения, затова ви моля да ми дадете съвет. Иначе от години следя форума, но все още ми е неясно. Само четох, че всички пишат, че е по - добре да се направи корекция в Турция, а тук не са читави.

Всичко, което споделите ще ми е от полза. Най - вече ме интересуват парите, защото ми е водещо.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th August 2018, 15:18
Juju37 Juju37 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2018
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, по мое мнение ако е само за гърбица няма нужда да ходите в Турция и тук повечето хирурзи ще се справят. Но ако трябва и драстична корекция на върха тогава вече трябва да се информирате по обстойно. Ако изберете БГ 3000лв. се поемат от касата и 2-3000 ще стигнат за доплащане. За избор на хирург е хубаво сама да го направите на база на прочетеното от форумите, защото един хирург може да е добър за еднин а за друг не. Всичко е индивидуално.
Успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th August 2018, 02:38
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Премахването на гърбица на носа е козметична процедура и здравната каса не поема никакви пари по това. Друг е въпроса че някои хирурзи точат здравната каса. Трябва обаче тия лапачи да са и УНГ специалисти иначе номера не минава. Пишат ти че ще ти правят септопластика например, изправяне на носна преграда и касата плаща една малка част от парите. Но внимавай ако те окипази брутално да не си се оплакала някъде, че нали се сещаш, била си на септопластика. Не рискувай в България, премахването на една гърбица на носа няма да ти излезе златно в Турция, но ще си гарантираш доста повече успеха. Решила си се на важна стъпка, сега прочети целия форум и вземи някакво решение, тия хора не напразно са писали тук, ще научиш много.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИскамдакоригирамносасиМОЛЯЗАСЪВЕТИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:22.