IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th May 2008, 18:38
Plam Plam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 20
По подразбиране Абдоминопластика

Здравейте момичета!
Тук има много информация за абдоминопластика но аз се притеснявам все повече... с наближаването на датата ми за операцичта. 30.05 и още повече от факта че не съм в България.Операцичта ми ще е комбинирана с херния (пъпна) доктора предполага че се е получила от секциото което правих преди 4г.Отказа ми повдигане на гърдите и слагане на протези (мамопластика) едновременно.Но обеща че ще ми ги оправи след 5 или 6 месеца.Ще бъде трудно защото имам и стрий над папа и не само че ще останат долу ниско но се притеснява да не се получат нови от самото опъване на кожата? Даже гледах поне 20 пластики в youtube ... и се притесних още повече... Незнам какво да кажа?Страх ме е и за това се оплаквам тук.... А толкова много исмах тази пластика... дайте съвет.Ами болката като секциото ли е?Мен много ме боля....
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th May 2008, 17:09
Liubka Liubka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Привет Plam,
Аз си правих преди два месеца. Незнам как е при секцио, защото съм раждала и двата пъти нормално, но според мен болката не е толкова голяма. Мен ме боля само първия и втория ден докато се раздвижа. След това болката беше по скоро неприятно дърпане при лягане и ставане, но е търпимо. Не се отказвай заради това. Операцията си заслужава. Аз съм ужасно доволна. За стрийте и аз имах и си имам ужасно много, но за съжаление няма как да ми ги отстранят. Нови няма да ти си появят. И аз исках мамопластиката да ми я направят заедно с пластиката на корема, но доктора каза, че не ми го препоръчва, защото въстановяването е ужасно болезнено после. И сега чакам с нетърпение есента да си сложа и силиконче.
Успех от мен!
Отивай смело, няма да съжаляваш
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th May 2008, 00:29
Plam Plam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Благодаря ти за отговора.Аз за отиване отивам че ми писна да ме питат дали сам бременна така ми се е издуло коремчето.Пък циците ми нека увиснат още малко ще изчакам някои месец.. те докторите си знаят.. стискай палци всичко да мине добре после ще пусна снимки (ако успея да разбера как става)
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th May 2008, 08:00
spirit2007 spirit2007 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Варна
Мнения: 132
По подразбиране

ей, успех и не се притеснявай, след това резултатите ще ти бъдат стимул да изтраеш някое и друго неудобство. чакаме те да разказваш, аз обмислям миниабдоминопластика и искам да разбера повече от някой прясно подложил се. УСПЕХ!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th May 2008, 14:32
Аватара на liliya
liliya liliya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Здравей Plam,
успех и не се шашкай.Ще чакам да се похвалиш.
При кой хирург ще си правиш пластиката?
Liubka поздрави.Твоя белег колко е голям?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st May 2008, 21:48
Liubka Liubka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Белега ми е от кокал д кокал.
Plam, чакам да се похвалиш
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd May 2008, 09:40
Аватара на liliya
liliya liliya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Liubka мерси за бързия отговор.
Ох като ви чета все повече искам и аз да се радвам на плоско коремче.
Колко време ти отне цялосното възстановяване и колко време не трябва да вдигаш тежко?Питам защото имам един бебок който трябва да го връча на някой да го гледа.
Също ме интересува след пластиката смъква ли се някое друго кило?
Май прекалих с въпросите
Plam стискам ти палци.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd May 2008, 15:54
Liubka Liubka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 8
По подразбиране

И аз съм с бебок. На четвъртия ден вече бях готова да се грижа за домакинството, но не можех едниствено да вдигам тежко. При сядане и ставане ме болеше, но е търпимо. Един месец баба беше вкъщи да се занимава с бебка.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd May 2008, 15:35
Аватара на liliya
liliya liliya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Liubka поздрави за бързото възстановяване и за в бъдеще да се радваш на добра форма.Би ли споделила при кой лекар си прави пластиката, ако не е тайна?
Plam как си?Кураж и ще чакаме снимки.
Хубав ден!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 24th May 2008, 15:13
Liubka Liubka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Д-р Динев, болница Вита
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Абдоминопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:38.