IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1991  
Стар 19th January 2010, 23:54
Аватара на Nevermore
Nevermore Nevermore не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 104
По подразбиране

Минавам да кажа само Лека нощ и отслабваща вечер на всички
Аз нямам с какво да се похваля, радвам се поне, че вие имате!
  #1992  
Стар 20th January 2010, 08:17
Аватара на kremu6ana
kremu6ana kremu6ana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 142
По подразбиране

Айде да се запиша и аз за добро утро! Толкова много сте писали, едвам ви изчетох. Ударил ви е хормона яко обаче
Точно така! Щ отслабваме с удоволствие, не само да се вайкаме.
Да си кажа честно, от всичките сладури , които видях тук най ми хареса сина на Даниски Еми така де, тези сини очи хич не ми вдъхват доверие. Аз от три, ако не и четири дни съм само на сирене Култура и пуешки кренвирши. Нещо хич нямам желание нито за готвене, нито за ядене. А и с тези изпити, дето съм ги натрупала така съм се нашашкала. Дано да се отрази на Кантарев, че и той да се стресне. Като стана дума за него - свършиха му батериите от теглене и сега не мога да му вземам мнението относно диетата ми . Мисля скоро да не си купувам батерии, Ей така -психоатака ще си правя!
Сега да си допия кафето, няма явно никой да ми прави компания и се отдавам изцяло на управлението на човешките ресурси
Целувки на всички, ама на всички , без изключение!!!!!!!!!
  #1993  
Стар 20th January 2010, 08:18
Аватара на kremu6ana
kremu6ana kremu6ana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 142
По подразбиране

Nevermore, ти от колко време си на диетата? Или не си си сменяла линийката?
  #1994  
Стар 20th January 2010, 08:19
Аватара на kremu6ana
kremu6ana kremu6ana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 142
По подразбиране

Потребители, разглеждащи този форум: daphne, swe3tynka

Дафне, добро утро миличка! Горещо ли е там?
  #1995  
Стар 20th January 2010, 08:58
Аватара на daphne
daphne daphne не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 178
По подразбиране

А добро да е Кремушанке Тъкмо си правя кафенце, че допреди него не ставам за човек......Иначе, ми не от вчера следобед едни бури се редуват, та малко охладиха атмосферата,.....лошото е, че тук като завали и нета изчезва,......имаме 3 доставчика и в момента само 1 се крепи едва-едва,........а за цените не ми се говори, просто луди пари искат, а връзката може само отбрана част от форума (по годинки отбрана де) да се сещат как беше едно време на dial-up .......1 филм 3 денонощия сваляме с попътен вятър,.......
  #1996  
Стар 20th January 2010, 09:13
Аватара на daphne
daphne daphne не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 178
По подразбиране

Даниски, бяхме за 4-5 дена до ЮАР . Фара е най-южната точка на Африка, където уж се сливали индийския и атлантическия океан. Ама да ви кажа, освен по табелата, по нищо друго не можеше да се познае,......А ти къде из щатско си? Ако знаеш как ми се ходи пак там,..........ама оттук вече много сложно стана, че околосветския билет солено излиза
Пък и още вчера исках да ти кажа, че много ти се изкефих на поста за връзката между килограми и ухажори - т.е., че то човек като си има излъчване, няма нужда да робува на килограми. Важното е да вижда ч усмивка в огледалото и да е доволен от себе си и да се чувства жив.
Аз май не си спомням да съм била баш слаба, ама откато дойдох тук за отрицателно време метнах едни 10кг отгоре, и то нито ти се спортува, нито ти е кеф да се накиприш, та ето затова почнах диетката. Пък мъжото си пада по тип 'анорексички', ама де блея като ме зема мене не го знам. Сега обаче ми е дал карт бланш с диетата за месец и половина и колкото-толкова, че аз съм с малко ниско кръвно и от жегата и липсата на захар вече веднъж ме видя как обелих очите и сега е доста скептичен, та затова се тегля. Като цяло май съм по-голям фен на активния живот и спортуването съчетани с умерено и здравословно хапване, ама те не действат така бързо и категорично,.....а и както казах, при 40 градуса или между гръмотевици хич не ти е до фитнеса........
отплеснах се, ама ето - като не съм си изпила кафенцето още глей на какви откровения ме изби,.........
  #1997  
Стар 20th January 2010, 10:19
Аватара на Nevermore
Nevermore Nevermore не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 104
По подразбиране

Добро утро!

kremu6ana: Щеше да е супер да не съм си актуализирала линийката Вече 16ти ден съм на диетата и това е резултата, но не се отчайвам, защото след 2-3 дни ще дойде МЦ и се надявам след това да имам 1-2кг. минус И на един съм доволна!
Тази година съм започнала един нов начин на хранене и смятам да си го продължа завинаги.
  #1998  
Стар 20th January 2010, 11:22
Аватара на Nevermore
Nevermore Nevermore не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 104
По подразбиране

Аз ще сложа едно кафе, а пък незнам дали ще дойде някой

  #1999  
Стар 20th January 2010, 11:41
Аватара на kremu6ana
kremu6ana kremu6ana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 142
По подразбиране

Айде и аз на кафенце!
То и без това с ученето нещо не се получава
  #2000  
Стар 20th January 2010, 11:42
Аватара на kremu6ana
kremu6ana kremu6ana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 142
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nevermore
Добро утро!

kremu6ana: Щеше да е супер да не съм си актуализирала линийката Вече 16ти ден съм на диетата и това е резултата, но не се отчайвам, защото след 2-3 дни ще дойде МЦ и се надявам след това да имам 1-2кг. минус И на един съм доволна!
Тази година съм започнала един нов начин на хранене и смятам да си го продължа завинаги.
На колко си години, май само ти не си пускала снимки?
Аз пък голям зор имам с тези снимки, ама на!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:25.