IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1221  
Стар 5th June 2013, 11:57
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bunny boiler Виж мнението
Съжалявам наистина, защото знам как всяка от нас се чуства, но за мен операцията не е сполучлива. Дано да има някакви положителни промени .
Охх, а да видиш моя! А най-лошото е, че близките ми ми казват много си ти е хубав носът не се вманиачавай, а на мен ми иде да им изкрещя: ГОСПОДИ, ХОРА, ВИЕ СЛЕПИ ЛИ СТЕ????
Отговори с цитат
  #1222  
Стар 5th June 2013, 12:04
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Е как да ти го кажат хората, нали ще те скофтят тотално Както и да е , изчакай да мине поне година и през това време събирай пари.
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1223  
Стар 5th June 2013, 12:34
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katerina27 Виж мнението
Охх, а да видиш моя! А най-лошото е, че близките ми ми казват много си ти е хубав носът не се вманиачавай, а на мен ми иде да им изкрещя: ГОСПОДИ, ХОРА, ВИЕ СЛЕПИ ЛИ СТЕ????
Katerina 27,ти какво не харесваш,защото чета назад и там пише че си го харесваш,какво се е променило...аз утре имам косултация при него,защото се надявам да оправи поразиите на Охеда с който се лъжем вече 6 месеца ...проблема при мен е че не са ми затворени костите отгоре и имам дупка,освен това на 6тия месец отново имам крив профил...много истерясах за тези 6 месеца,много искам и други момичета да пишат как са се развили нещата при тях,дали са доволни...Alaia;Wonders...
Отговори с цитат
  #1224  
Стар 5th June 2013, 13:16
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Мисля че ще направиш много голяма грешка, отивайки при този хирург и то ревизия ...
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1225  
Стар 5th June 2013, 13:50
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

И аз мисля като Бъни
Отговори с цитат
  #1226  
Стар 5th June 2013, 14:32
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Някой по-рано твърдеше, че Йорданов се справял много добре с връхчетата, но очевидно е точно обратното. Повечето от правените от него връхчета, които съм виждала, изглеждат меко казано странно и неестествено. Ревизия при него - абсурден избор според мен.
Отговори с цитат
  #1227  
Стар 5th June 2013, 15:08
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Здр,благодаря че се включихте,аз връхчето няма да пипам тъй като е изтънено,искам само да се пилне профила и да се направи остеотомия,за да се стесни носа и да се затвори гърба...
Отговори с цитат
  #1228  
Стар 5th June 2013, 15:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sunbun Виж мнението
Здр,благодаря че се включихте,аз връхчето няма да пипам тъй като е изтънено,искам само да се пилне профила и да се направи остеотомия,за да се стесни носа и да се затвори гърба...
Иди на консултация и сама прецени,тук повечето са врачки явно и знаят кой кога ще сгреши,което е меко казано несериозно Успех
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1229  
Стар 5th June 2013, 15:36
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Намерих 3 стари снимки преди Йорданов да ме оперира,помня че някой ме питаше,но не се сещам коя мацка точно беше.
Attached Images
Тип файл: jpg nose2008.jpg (11,8 КБ, 150 views)
Тип файл: jpg nose.jpg (34,3 КБ, 136 views)
Тип файл: jpg CIMG0138.jpg (76,2 КБ, 140 views)
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1230  
Стар 5th June 2013, 15:42
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Иди на консултация и сама прецени,тук повечето са врачки явно и знаят кой кога ще сгреши,което е меко казано несериозно Успех
Така мисля да направя,като се замисля,за БГ ми се струва най-удачно,и Тепавичарова,но за нея никой не пише...Мариса ти при него си правила ревизия нали и колко време след операцията беше сигурна че си доволна...защото при мен след спадане на отока профила се развали и връхчето падна надолу....и щръкна септума като рог,като по малка гърбица само че по надолу и пролича как е отрязана гурбицата,носа стои плосък и широк в средата...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:28.