IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th September 2011, 13:28
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране Ревизия на белези около ареолата

Момичета, пуснах тази тема в раздел "Пластична хирургия", но там не беше посрещната с особен интерес.....така че си позволявам да я подхвана наново тук.
Имам направена вертикална мастопексия, като на Piny. При мен обаче белезите около ареолите се опорочиха (деформация и разширяване), вследствие на падане и удар. Някой чувал ли е или подлагал ли се е на ревизия на белези около ареолата и възможно ли е интрадермалният шев около ареолата да бъде направен повторно. Ще ви бъда благодарна за всяка информация и съвет, които ми дадете. Мога да кача и снимки, ако проявявате интерес.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th September 2011, 12:40
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Никой ли не е правил ревизия на белези???
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th September 2011, 12:45
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ти защо не се обадиш на докторката??? Кой ще знае по-добре от нея?
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th September 2011, 14:52
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
Unhappy

Ходих и се разбрахме да се видим след 2 месеца. Трябва да минат точно 6 месеца от отварянето на белега, за да види как ще зарастне, как ще еволюира, както и 1 година от операцията и след това ще видим какво ще правим.
ПАЗЕТЕ СЕ МНОГО СЛЕД ОПЕРАЦИЯ...НЕ СЕ НАТОВАРВАЙТЕ И НЕ ПРЕДПРИЕМАЙТЕ РИСКОВИ ПЪТУВАНИЯ ИЛИ НАЧИНАНИЯ, ЗА ДА НЕ СЪЖАЛЯВАТЕ СЛЕД ТОВА!
Дори ръцете не трябва да се вдигат над нивото на гръдния кош поне 3 месеца, когато има разрези около ареолите!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th September 2011, 14:54
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Просто сондирам мнения, в случай че има и други с подобен проблем тук...............
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th September 2011, 19:25
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

кога ти е направена операцията?
Аз не съм се пазила така както ти описваш - на третия ден бях сама с бебето си вкъщи и съм я вдигала ( около 10кг)
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th September 2011, 15:19
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Piny, сериозно ли? И аз останах изненадана колко чувствителни са шевовете при мене...може би е индивидуално....не искам да си мисля, че може да има връзка с техниката на операцията или използваните материали??? Но и аз много се натоварвах след операцията - вдигах малката също като теб, тя ме е удряла с ръчичка в областта на гърдите без да иска, а падането ми на летището в Милано просто беше върха....но ако не се лъжа, ти беше споменала някъде във форума, че ареолите ти са шити отвътре с някакъв специален материал....много искам да ревизирам ареолите.....наистина........по ъветвай ме!!!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th September 2011, 15:23
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Операцията е направена НА 21.10.2010 - отворих всички възможни цикатрикси, без вертикалния на дясната гърда.....ох направо лошо ми става, като говоря за това....и въпреки това не е грозно...те си зарастват, но става въпрос за това, че пластичният шев би следвало да е почти невидим.....
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd October 2011, 10:55
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

При мен са шити не само ареолите, но и сaмите тъкани отвътре са зашити ( нещо като вътрешен сутиен - и аз не знам как да го обясня)
Oт операцията ти е минала почти година, би трябвало да може да се направи корекция.
А формата на гърдите ти не се е променила нали?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd October 2011, 20:10
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

И при мен,личи основно около аеролите,този който е вертикален вече почти не се забелязва.............
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ревизиянабелезиоколоареолата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:12.