IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 28th June 2012, 14:52
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Знам, че от спиране на кърменето трябва да минат поне 4 месеца, за да сложиш импланти.Защото остава някакво количество мляко по каналите, което може да способства за развиване на инфекция. Кажи на Тепавичарова кога си спряла да кърмиш. Определено тя е най-добър избор в реконструкциите.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 28th June 2012, 18:31
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

важно е и да поддържаш равномерно тегло.
Успя ли да си върнеш килограмите от преди бременността?
Аз затова чаках толова дълго преди да се оперирам.
Имаш ли жлеза? Защо реши, че ти трябва имплант?
Аз също се колебаех в началото, но док ми каза, че няма нужда от имплант. Сега има пълна чашка С и съм само с повдигане ( и намаляване на ареолите)
Отговори с цитат
  #43  
Стар 28th June 2012, 18:42
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Пини при кой доктор и с какво става запълването?мастна тъкан от корема ли?
Отговори с цитат
  #44  
Стар 28th June 2012, 18:45
swing swing не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 25
По подразбиране

Остават ми 5 кг. докато се върна на старото си тегло. След първата бременност ми отне 1 година да си върна теглото, сега са минали 6 месеца. Мисля, че нямам достатъчно тъкан, за да се мине без имплант, но докторът ще каже. Чудя се дали без имплант, а само с повдигане не е по-краткотраен ефектът - изпитвам ужас от мисълта, че за известно време гърдите ми ще бъдат ок, а после пак да увиснат. Аз лично не гоня размер, не искам големи гърди, нито изглед като на фолкпевица, моят срам е увисването на гърдите и големите ареоли, чувствам ги чужди на тялото ми

Гледах доста снимки на повдигане на гърдите без импланти в интернет и не ми харесват резултатите в интерес на истината. Но...да видим какво ще ми препоръчат докторите.

Последно редактирано от swing : 28th June 2012 на 19:38
Отговори с цитат
  #45  
Стар 29th June 2012, 08:14
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
Пини при кой доктор и с какво става запълването?мастна тъкан от корема ли?
Пини не е със запълване, тя има направено повдигане, но не в БГ и доколкото помня има направен нещо като вътрешен сутиен, който държи гърдите. А това със запълването на гърдите с нещо си (различно от имплант) за мен е голям риск, тоест не са достатъчно изпитани във времето тези методи.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 29th June 2012, 08:17
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ето това е резултатът от повдигане без имплант - бях с много голяма птоза.
Операцията ми беше преди повече от 2 години.
В момента като се гледам в гледалото не виждам особенa разлика - нито са виснали, нито ареолите ми са разтегнати.
Запълвам отлично чашка С- аз размери не гонех.
Но ако трябва да сме честни, един имплант само би ускорил ефекта на гравитацията

http://media.snimka.bg/7144/020542536.jpg?r=0
Отговори с цитат
  #47  
Стар 29th June 2012, 13:48
swing swing не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny Виж мнението
ето това е резултатът от повдигане без имплант - бях с много голяма птоза.
Операцията ми беше преди повече от 2 години.
В момента като се гледам в гледалото не виждам особенa разлика - нито са виснали, нито ареолите ми са разтегнати.
Запълвам отлично чашка С- аз размери не гонех.
Но ако трябва да сме честни, един имплант само би ускорил ефекта на гравитацията

http://media.snimka.bg/7144/020542536.jpg?r=0
Резултатът е страхотен наистина, но очевидно имаш доста собствена тъкан. При мен има голяма жлеза, но доста изтъняла, без имплант ще са ми доста малки и никакви гърдите, защото ще се махне излишната кожа само, ама пълнеж няма да има.
Днес разбрах, че има 2 вида птози - жлезна и кожна птоза. При жлезната има увисване на гърдата, но самата ареола и зърно остават над гънката на гърдата. Докато при кожната птоза ареолата и зърното падат доста по-надолу, така е при мен. Ако съм с жлезна птоза, той препоръчва само имплант, защото става добър резултат, но при кожна птоза като моята, когато зърното е под гънката, тогава си трябва и повдигане. Според доктора за хубав резултат при мен не може да се мине без тези процедури - повдигане, смаляване на ареолите и имплант. Липсата на всяка една от тях ще доведе до по-незадоволителен резултат. Аз в момента съм 166 см, 59 кг (с идеално за мен тегло 52-53 кг), нося сутиен 80 С, но горната част на чашката не я уплътнявам, поради опразването на гърдата. Въпреки това по-малък размер сутиен не мога да сложа, стягат ме. Предложи ми кръгли импланти, среден профил, по-широки за по-разляти гърди, т.к имам по-голяма основа на гърдата, 350 сс според него или 375 сс според мен, надмускулно, тъй като все пак имам достатъчно тъкан да покрие импланта, а същевременно моят случай е неподходящ за подмускулно, т.к съм от застрашените от дабъл бабъл.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 29th June 2012, 14:00
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ако не се направи качествено повдигане, имплантите само подсилват ефекта.
Може да прецениш колко жлеза имаш, като си потопиш гърдата в съд пълен до ръба с вода и измериш колко мл вода си изтласкала.
На мен след повдигането размерът ми се е промени от чашка Д на чашка С
Отговори с цитат
  #49  
Стар 29th June 2012, 14:30
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

не е ли по-добре с РиСк от дабъл бабъл отколкото с увиснала гърда мн скоро след операцията(имайки предвид надмускулното).
Отговори с цитат
  #50  
Стар 29th June 2012, 14:43
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
не е ли по-добре с РиСк от дабъл бабъл отколкото с увиснала гърда мн скоро след операцията(имайки предвид надмускулното).
Абсолютно!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повдиганенабюстасъсилибезпоставяненаимплант
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:58.