IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 30th June 2012, 12:44
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

моя колежка е с надмускулни импланти вече 3та година и гърдите и не са увиснали изобщо. Подмускулният метод просто гарантира по-плавен преход, но ако са изцяло под мускула, имплантите често биват "избутвани" в страни.
Нека хирургът я посъветва кой е най-добрият вариант за нея. Аз преди да се оперирам, също мислех, че без импланти няма как да стане, но за щастие послушах доктора, който се обоснова много добре
Трябва да се снимам сега - две години след операцията и да постна снимки пак в албума си. Много съм доволна от решението си тогава
Отговори с цитат
  #62  
Стар 30th June 2012, 12:59
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз ще продължа да си въртя разваления грамофон, че надмускълното поставяне на импланти не е начин за коригиране на птоза, а точно обратното - провокира такава..
Не знам какво четете изобщо и какви снимки гледате...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 30th June 2012, 13:07
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Неллс, твоите гърди са супер, но ти нямаш много налична жлеза, нито си била с голяма птоза
Коригирането на птоза става с обиране на кожа и оформяне на наличната жлеза, а не поставяне на имплант - под или над мускула
Отговори с цитат
  #64  
Стар 30th June 2012, 18:39
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Пини, аз не казвам, че в нейния случай имплант е необходим. Напротив - щом е Ц чашка, по-добре не. Но момичето си настоява за имплант. Единственото, което я съветвам е ако се реши на имланти, да не ги поставя надмускулно.

И аз си имам жлеза - има няма 100-130 кубика..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #65  
Стар 30th June 2012, 19:15
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Според мен темата за двата основни начина за мамопластика е доста спорна. Моите импланти си ги напипвам ясно отдолу и отстрани, т. е са покрити с мускул само отгоре , макар че Стоянов нарича неговия прословут метод напълно подмускулно . Това е възможно при много малки импланти . Този мускул отгоре не съм убедена, че ще предпазва от увисване кой знае колко . Нелс каза нещо много важно - всичко е индивидуално и зависи от много фактори - кожа, жлеза и т.н . Имам приятелка с 350 сс надмускулно и за 5 години почти не са мръднали .
Отговори с цитат
  #66  
Стар 30th June 2012, 19:38
swing swing не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 25
По подразбиране

Да, съгласна съм с вас, зависи явно от много неща. Аз сега нося 80 С, но преди двете бременности носех 75 В, просто по време на кърменето гърдите ми станаха като футболни топки, много се наляха, кожата много се разтегна, а като спрях кърменето и свалих качените килограми до нормалното ми тегло, гърдите ми се поизпразниха и остана една увиснала кожа, която няма как да се събере от само себе си след такова голямо увеличение на размера на гърдата. Също така моята структура е такава, че въпреки, че изглеждам слаба, всъщност имам широк таз и гръден кош - подгръдна обиколка в момента е 82 см. Тази вечер ще си направя снимки и ще ги пусна, за да видите каква е ситуацията.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 30th June 2012, 21:08
swing swing не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 25
По подразбиране

Ето снимки - http://swing29.snimka.bg/tuning/12.686885.27693140 паролата на лични

Последно редактирано от swing : 2nd July 2012 на 12:15
Отговори с цитат
  #68  
Стар 1st July 2012, 09:41
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ами, имаш си жлеза. Сега малко ли е, много ли е, как ще стане само с повдигане хич не ми е ясно. Надявам се Пини да е видяла и да ти е писала на лични.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 1st July 2012, 11:08
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ще споделя лично мнение, и моля не ме нападайте за което.

Според мен само с повдигане, няма да постигнеш резултат, от който си щастлива.
Пини, преди да ми скочиш на бой, отбележи, че тя планува интервенцията в БГ! Тук нямат техника на вътрешен сутиен, няма как да й напълнят горния полюс само с повдигане. Освен това swing, имаш едър кокал, голяма подгръдна и като се изреже излишната кожа и се повдигне бюста по-високо, оптически доста ще се смали.

Тука станахме като ангелчето и дяволчето на двете й рамена..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 1st July 2012, 11:42
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Ще споделя лично мнение, и моля не ме нападайте за което.

Според мен само с повдигане, няма да постигнеш резултат, от който си щастлива.
Пини, преди да ми скочиш на бой, отбележи, че тя планува интервенцията в БГ! Тук нямат техника на вътрешен сутиен, няма как да й напълнят горния полюс само с повдигане. Освен това swing, имаш едър кокал, голяма подгръдна и като се изреже излишната кожа и се повдигне бюста по-високо, оптически доста ще се смали.

Тука станахме като ангелчето и дяволчето на двете й рамена..
И аз така мисля ама не посмях да се изкажа първа
Но пък,ако предпочита по-малък,но стегнат бюст...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повдиганенабюстасъсилибезпоставяненаимплант
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:24.