IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 26th May 2008, 20:16
ilianna ilianna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nosferatus
Цитирай:
Първоначално написано от Артур Поничката
Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Най-силната комбинация (ЕСА) забързва метаболизма със 3%.
Какво е това?
Ефедрин + кофеин + аспирин.

Не ти препоръчвам.
А откъде си намираш ефедрина? Търсила съм и доста трудно се намира.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 27th May 2008, 06:05
kroexist kroexist не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nosferatus
Цитирай:
Първоначално написано от Артур Поничката
Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Най-силната комбинация (ЕСА) забързва метаболизма със 3%.
Какво е това?
Ефедрин + кофеин + аспирин.

Не ти препоръчвам.
Уоу... момичета от Кларинол Кла 1000 до тази комбинация по горе като последващи резултати, разликата е огромна. По отношение на CLA-а преди около година и половина като влязох в един специализиран магазин в Чикаго и поисках да видиа какво ще ми каже специалиста там за тази съставка, той не бе мн въодушевен и каза че е под въпрос ефекта от него. От тогава до сега доста вода изтече, но не съм чул на 100% позитивно мнение, че самата съставка работи както се предполага.

По отношение на комбинацията Ефедрин + кофеин + аспирин... Вижте сега, това не е шега работа. ДА, тази комбинация е АБСОЛЮТНИЯ фет бърнър и енергетик за всички времена, НО и спокойно ако не знаете с какво се захващате можете да си умрете. Това и е причината и поради която Ефедрина е забранен за продукциа, разпространение и дистрибуция на територията на EU. И не само.... Ефедрина се използва от наркомани като каталзатор при употребата и продукциа на мета-амфетамини. Общо взето сериозна работа.

Аз лично съм я ползвал тази комбинация и мога да говоря от личен опит. Ефедрин легално в БГ не може да се намери легално, а ако го придобиете по другиа начин то тогава може да ви затворят ако ви хванат с Ефедрин, все едно притежавате наркотик.

Таргувавам с хранителни добавки (очевидно от сигнатурата ми) и Ви гарантирам, че ще ви е трудно да се сдобиете с най-важната съставка, а и не ви препоръчвам!!
__________________
www.SILABg.com
онлайн каталог за спортни храни
(5% ОТСТЪПКА за членове на forum.tialoto.bg)
телефон: 0887 764 403
скайп: silabg.com
Отговори с цитат
  #83  
Стар 29th May 2008, 17:28
Aine Aine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: В Облаците
Мнения: 63
По подразбиране

Здравейте,
пия кларинол кла вече 2-ри месец. Резултати започнах да усещам чак сега, като по никакъв начин не съм променяла режима си на хранене. От доста време се опитвам да отслабна, но не смятам, че трябва и да съм крайна с гладувания и драстични диети. Към КЛА-то се насочих от резултатите на една позната, която след бременността си изглеждаше ужасно, но сега си е възвърнала предишната форма. Но явно при всеки е строго индивидуално, но определено за седмица или месец от който и да е продукт няма да има ефект. За всичко се изисква постоянство.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 27th March 2009, 09:48
Аватара на brumbrum
brumbrum brumbrum не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 185
По подразбиране

Като не можеш да пазиш диети ще си стоиш дебела. С хапчета не се отслабва. И аз имам гастрит, но пазя диета Едва ли здравословната храна ще ти навреди повече, отколкото сладките и тестени храни Не се обиждай, но отслабването изисква усилия - с хапчета не става
Отговори с цитат
  #85  
Стар 27th March 2009, 10:53
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от brumbrum
Като не можеш да пазиш диети ще си стоиш дебела. С хапчета не се отслабва. И аз имам гастрит, но пазя диета Едва ли здравословната храна ще ти навреди повече, отколкото сладките и тестени храни Не се обиждай, но отслабването изисква усилия - с хапчета не става


И на мен винаги ми е било много странно, когато някой каже: имам здравословни проблеми, не мога да пазя диети.

Не се сещам за болест, за която здравословното хранене да е противопоказно.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 27th March 2009, 10:53
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от a0209
...а диети не мога да пазя защото имам гастрит [/b][/color]
Заради гастрита е добре да се придържаш към здравословно и редовно хранене. И аз като brumbrum считам, че с хапчета не се отслабва качествено.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 3rd April 2009, 20:16
inflammable77 inflammable77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Вече 1 месец си направих програма за отслабване и за сега дава резултат.Четох някъде за една диета която включваше само месо,яйца,мляко и млечни продукти(кашкавал и сирене).Ядете го това за една седмица(без хляб).На следващата седмица ядете всичко това + зеленчуци но отново без хляб.Така продължавате до като свалите необходимите ви килограми.Там пишеше,че се сваля само през седмицата без зеленчуци,през тази със зеленчуците задържате килограмите.Аз от 1 месец тичам всяка сутрин около 6-7 км.Ядох си нормално само без хляб,сладко и газирано.Първите 3 седмици свалих по-кило на седмица(общо 3 кг.),четвъртата седмица приложих диетата с месото(описана по-горе) и започнах да пия кларинол кла1000.Ефекта е много добър за осем дена свалих 3 кг.Като ги сметна за 1 месц са 6кг.Много е важно след кроса да не ядете поне 1,5-2 часа.Това стана с мен.Дано да послужи на някой.Аз съм много доволен.УСПЕХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #88  
Стар 28th June 2009, 11:19
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Здравейте

Днес си купих Кларинол 1000, но чак сега се сетих да прочета мненията ви. Тъпо. От четири страници мнения станах разногледа. Един/а е доволна, друг/а - не. То вярно, че на всеки организъм ще действа по различен начин.
Друго ми направи впечатление. Никъде не цитирате от колко кг или см сте започнали. За ориентир на останалите. Всички сте млади и спортувате...наистина защо го пиете тогава.
Аз съм възрастна и го започвам от 69 кг. Не ме интересуват кг., а обиколките на корем и ханш.
Доста съм обързана от различните мнения, но тъй като дадох 37.28 за 60 капсули ще ги изпия пени се не пени се. Дано поне има някакъв ефект.
Ще пиша независимо от резултата.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #89  
Стар 18th October 2009, 12:33
Аватара на Svetlla
Svetlla Svetlla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 21
По подразбиране

Наскоро изпих една голяма опаковка Кларинол Кла 1000 и чустно казано мисля, че няма никакъв ефект, пиех по 3 на ден и интересното беше, че вместо да ми убива апетита, той се увеличаваше
Отговори с цитат
  #90  
Стар 19th October 2009, 21:35
tonubg tonubg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 94
По подразбиране

Това е мастна киселина която има реален ефект в много високи дозировки говорим за 10-13г на ден ! Реално е доста финансово не изгодна, задължително се изисква спорт с нея диета и т.н.
Аз съм много доволен от липотропните фетбърнери, забързват метаболизма подпомагат да се справя с излишните мазнини.. и още много бонуси:
Тук има един типично стандартен липотропен бърнс
http://www.healthstore.bg/NOW-Foods/...%BA%D0%B8.html
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КларинолКла1000
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:25.