IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 18th March 2011, 15:41
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

Нека си пишат каквото си поискат,аз моето мнение няма да си променя от това,което видях ,всички имаме свободата да казваме-това е ГРОЗНО,това е красиво,просто аз имах смелостта да го изкажа ,но предполагам че не всички резултати при Георгиев са като този при gwendoline,със сигурност има и жени,които са наистина красиви след интервенции при него,....ПРЕДПОЛГАМ
Отговори с цитат
  #62  
Стар 18th March 2011, 15:43
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Мариске, нали знаеш, че тук има потребителки от 2005 година.... представи си ся 6 години пероидично да се изтъпанва някой, който го мързи да чете, с подобна тема, да задава въпроси, на които вече е отговаряно стотици пъти, или пък още зле, въобще да не задава въпроси, а да седне да ти обяснява например как циците ти висели като вимета- май и ти не реагира мноо различно тогава,а очевидно тая мадама не е тук, за да се информира, а да накара кокошарника да настръхне и да гледа сеир.
Гуен, ти пък и да си помислиш че за теб става въпрос
Отговори с цитат
  #63  
Стар 18th March 2011, 15:44
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena79
но предполагам че не всички резултати при Георгиев са като този при gwendoline,със сигурност има и жени,които са наистина красиви след интервенции при него,....ПРЕДПОЛГАМ
казваш, че Гуен е грозна
Отговори с цитат
  #64  
Стар 18th March 2011, 15:49
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena79
Нека си пишат каквото си поискат,аз моето мнение няма да си променя от това,което видях ,всички имаме свободата да казваме-това е ГРОЗНО,това е красиво,просто аз имах смелостта да го изкажа ,но предполагам че не всички резултати при Георгиев са като този при gwendoline,със сигурност има и жени,които са наистина красиви след интервенции при него,....ПРЕДПОЛГАМ
Не знам ква смелост си мислиш, че имаш... аз виждам само дребен интригантски характер. Нещо май мълчиш по въпроса за твойта снимка, а И всъщност с ква цел се появи в тоя форум- хирург ли да търсиш или да ни обясниш, че устните на Гуен са грозни (според теб)... щото ако е за второто, нали се сещаш, че никой няма да го заболи ханша за твойто мнение
Отговори с цитат
  #65  
Стар 18th March 2011, 16:07
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Цитирай:
Първоначално написано от milena79
Нека си пишат каквото си поискат,аз моето мнение няма да си променя от това,което видях ,всички имаме свободата да казваме-това е ГРОЗНО,това е красиво,просто аз имах смелостта да го изкажа ,но предполагам че не всички резултати при Георгиев са като този при gwendoline,със сигурност има и жени,които са наистина красиви след интервенции при него,....ПРЕДПОЛГАМ
Не знам ква смелост си мислиш, че имаш... аз виждам само дребен интригантски характер. Нещо май мълчиш по въпроса за твойта снимка, а И всъщност с ква цел се появи в тоя форум- хирург ли да търсиш или да ни обясниш, че устните на Гуен са грозни (според теб)... щото ако е за второто, нали се сещаш, че никой няма да го заболи ханша за твойто мнение
Ами тук съм,за да видя резултати от посочените хирурзи-един такъв вече ВИДЯХ,а който смята,че е част от кокошарника-да настръхва,който иска да коментира работата на един от тези хирурзи-ще съм му благодарна
Отговори с цитат
  #66  
Стар 18th March 2011, 16:20
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

аз лично се пообърках в тази тема. гуен, ти като секретарка при георгиев ли работиш, че това изказване за устни се превърна в лично за теб? просто не разбирам как изведнъж от жена от персонала всички заговориха за гуен?
Отговори с цитат
  #67  
Стар 18th March 2011, 16:27
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Тя дори не е сигурна пациентка ли е видяла или жена от персонала
Но и аз се пообърках, как от тема за мамопластика тръгна да коментира устните на някой
Което определено ме навява на мисълта, че не е тук да търси каквато и да е информация, а да си каже просто, че Гуен била грозна. Аз пък ако бях на Гуен, вместо да й оказвам снимки, щях да я пратя да пасе
Отговори с цитат
  #68  
Стар 18th March 2011, 16:34
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

Повечето от нас знаят ,че Гвен(от гвендолин ли произлиза ника ти ?) работи при Николай Георгиев,също така и са я виждали на живо....именно за това е смешно твърдението,че нещо по нея е грозно и това не е въпрос на вкус(изключвам случаите в които за красиво се приема селската,вулгарна и долнопробна красота-ала околовръстното),просто не е хубаво на черното да се казва бяло. Съмнявам се обаче,че това се дължи на доктора,според мен при нея си го има,като начален старт . Също така мисля,че и от там(когато началния старт е..........) много момичета са сърдити след операциите си,я на доктор(не визирам Н.Г.),я на целия свят........ми то свинята лебед не става...............................
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
Отговори с цитат
  #69  
Стар 18th March 2011, 16:37
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Гуен може само да се радва, че толкова потребителки застават зад гърба и ( и мен ме бройте в това число ) . Това е много по-важно, отколкото дали някой смята устните и за красиви или грозни
Отговори с цитат
  #70  
Стар 18th March 2011, 16:50
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Мариске, нали знаеш, че тук има потребителки от 2005 година.... представи си ся 6 години пероидично да се изтъпанва някой, който го мързи да чете, с подобна тема, да задава въпроси, на които вече е отговаряно стотици пъти, или пък още зле, въобще да не задава въпроси, а да седне да ти обяснява например как циците ти висели като вимета- май и ти не реагира мноо различно тогава,а очевидно тая мадама не е тук, за да се информира, а да накара кокошарника да настръхне и да гледа сеир.
Гуен, ти пък и да си помислиш че за теб става въпрос
Не де,на мен ми става забавно в такива случаи,за мен не е важно дали ме харесват или не ккато и Гуен не я вълнува-НАПЪЛНО РАЗБИРАЕМО Е,ЖИВЕЕМ ЗА СЕБЕ СИ
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОГОДАИЗБЕРАЗАСВОЙХИРУРГГЕОРГИЕВСТОЯНОВЕНЧЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:44.