IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 18th March 2011, 23:04
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
Милена, жалка си


само да ти кажа - не забравяй,че ние сме тук от много време , и съответно доста точно можем да предположим колко хора оттук могат да ти бъдат съмишленици на лични, че и кои точно ! Бас ловя,че съмишленникът ти е само един....и ми е пределно ясно кой е ! И предполагам не само на мен...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #92  
Стар 18th March 2011, 23:05
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Милена, като пишеш, слагай тук-таме по някоя точка, че с тези изречения по 10 реда, ти се губи и без това загубената мисъл

Марисабело, брой мнения ли гониш ?
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #93  
Стар 18th March 2011, 23:06
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 077
Цитирай:
Първоначално написано от milena79
Аз имам право на лично мнение,което ще изразявам свободно,затова е този форум,когато съм пуснала първия си пост,изобщо не съм подозирала,коя може да бъде жената,чиято естетическа намеса меко казано НЕ МИ допадна,но дори и след като "кокошарникът"както се изрази една от потребителките,НАСТРЪХНА,а з нямам намерение да скривам какво мисля и ще го отразявам-а дали това ви харесва-ваш проблем-вие сте просто една групичка,но не всички във форума-ИЗВИНЕТЕ,ако това сте си въобразявали,между другото-получих доста лични съобщения на момичета,които също са ТУК и съвсем откровено се съгласиха с моето мнение.....няколко потребителки не правят форума SORRY
Разбрахме де !
Преиграваш вече !
Се едно си кой знае коя , та сто пъти каза, че това е твоето мнение. Нещо насериозно се взе.
И тия с личните съобщения, що не си кажат тук мнението ? Има ли изобщо такива или пак интрижка искаш да завъртиш ?
Има има,няма лъжа,няма измама-ама и ти се нервиш много,кротко-чак пяна ще ти излезе от устата
Отговори с цитат
  #94  
Стар 18th March 2011, 23:12
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena79
Има има,няма лъжа,няма измама-ама и ти се нервиш много,кротко-чак пяна ще ти излезе от устата
Не сменяй темата, дай да видим кои са ти "съмишленичките", че и аз само за една допускам, но не съм сигурна

За моите нерви не бери грижа, екстра съм, готините мацки не ми пречат, радвам им се.....за разлика от теб
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #95  
Стар 18th March 2011, 23:12
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

ниот ще е първата, нито последната, опитваща се да завърти интрига....досега не смятам,че някой е успял - прекалено добре знаем кой колко струва !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #96  
Стар 18th March 2011, 23:21
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 077
Цитирай:
Първоначално написано от milena79
Има има,няма лъжа,няма измама-ама и ти се нервиш много,кротко-чак пяна ще ти излезе от устата
Не сменяй темата, дай да видим кои са ти "съмишленичките", че и аз само за една допускам, но не съм сигурна

За моите нерви не бери грижа, екстра съм, готините мацки не ми пречат, радвам им се.....за разлика от теб
Аааа не ми пречите бе,как пък си го помисли,радвам ви се на всички в групата на Шаро.Без вас кво ше праим НИЕ С РАЗЛИЧНИТЕ МНЕНИЯ голям купон праите,ЧЕСТНО
Отговори с цитат
  #97  
Стар 18th March 2011, 23:23
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 077
Цитирай:
Първоначално написано от milena79
Има има,няма лъжа,няма измама-ама и ти се нервиш много,кротко-чак пяна ще ти излезе от устата
Не сменяй темата, дай да видим кои са ти "съмишленичките", че и аз само за една допускам, но не съм сигурна

За моите нерви не бери грижа, екстра съм, готините мацки не ми пречат, радвам им се.....за разлика от теб
Ееееееееее,няма как да си сигурна,тряааа да си признавам,ясно
Отговори с цитат
  #98  
Стар 18th March 2011, 23:25
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

И кой избра за свой хирург в крайна сметка - да сме по темата
Отговори с цитат
  #99  
Стар 18th March 2011, 23:27
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

БаФ, таа се е напила, нещо стана съвсем неадекватна
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #100  
Стар 18th March 2011, 23:30
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Форумната практика е показала, че такива като теб, дето влизат и почват да акат наляво и надясно, са обикновено пъпчиви пубери, недоклатени лелки или неосъществени ебачи. Тва може и временно да помага за по- добро самочувствие, ама те съветвам бъзо да си намериш алтернативно лечение, щото няма още дълго да изкараш тук с тоя стил
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОГОДАИЗБЕРАЗАСВОЙХИРУРГГЕОРГИЕВСТОЯНОВЕНЧЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:58.