Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 11th December 2009, 11:49
elegantna elegantna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Ако някой е ползвал Instant facelift моля да сподели.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11th December 2009, 19:23
Angella Angella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Burgas
Мнения: 7
По подразбиране

Instant Facelift е за по-зряла кожа. Не съм го ползвала, но предполагам че изглажда линии и бръчки.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd January 2010, 19:47
soledad86 soledad86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 41
По подразбиране

Angella,да те попитам за гамма хидрокси.как действа?от колко време го ползваш?кога започна да виждаш подобрение?защото аз имам разширени пори и леки белези от акне.дали ще се справи с тях?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th January 2010, 15:49
Angella Angella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Burgas
Мнения: 7
По подразбиране

Гамма Хидрокси се ползва предимно есен и зима и аз го започнах септември. Известно време само вечер, и след около месец и нещо и сутрин. С този крем понеже е с пилинг ефект, обновяването на кожата се усеща много бързо. Целта е да се активира механизма на естествено обновяване на кожата и да се запази и след ползването на крема. Кожата сама се обновява, а този крем само я подпомага. Така че би трябвало да действа и при разширени пори и петна по лицето.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 29th October 2010, 19:14
elegantna elegantna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Аз съм пробвала мостра от този gamma hydroxy и от него порите на лицето ми се свиха. Ефекта от него се вижда доста бързо, само за 2-3 мазания. Иначе все още си ползвам sd white и съм все така доволна от него! По лицето ми вече няма и помен от петна
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th March 2012, 21:40
tuffy tuffy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 5
По подразбиране

В момента ползвам gamma hydroxy и sd white на Skin Doctor. От gamma-та порите ми определено се свиха и се заличиха няколко белега, които ми бяха от акне. За жалост не мога да ползвам gamma целогодишно, препоръчаха ми за запазване на резултатите да ползвам sd white. За мен gamma hydroxy си е истинско попадения на крем, който свива порите!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12th June 2012, 18:04
laura_laurita laura_laurita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Ползвам козметиката и аз съм супер доволна. Есента ползвах Gamma Hydroxy и само след месец имаше видим ефект, сравним с ефекта на професионалните пилинги - неравностите по кожата се позаличиха, а порите ми драстично се свиха. Сега ползвам Supermoist SPF 30+ Accelerator, Antarctilyne Plump3 и Ingrow Go.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12th October 2012, 20:27
emalaine1 emalaine1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 1
По подразбиране gamma hidroxy

Здравейте! Прочетох добри отзиви за крема Gamma hydroxy и си закупих. Много се надявам да има положително въздействие върху кожата или поне да няма негативно. Първото, което отчитам, още преди да съм разопаковала крема е, че е произведен 2010, това според надписа на оригиналната опаковка. На стикера, който е залепен допълнително и е на български е обявен срок на годност до 2013г.?! Надявам се в това да няма нищо притеснително и да е в срок все още. Ако има благотворно влияние ще пиша.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th November 2013, 19:55
sugar_free sugar_free не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте и от мен! От години ползвам Ingrow Go на Skin Doctors и съм СУПЕР ДОВОЛНА! Това беше спасението за врастналите ми косми на тръгълника. Ефекта се вижда още след 2-3 мазания.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 15th November 2013, 11:49
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Супер, ще го потърся и аз този продукт. Благодаря ти за полезната информация!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: козметикаSKINDOCTORS
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:27.