IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 11th March 2009, 09:51
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Прочетете, за мезотерапия на б-ца "Вита" (не знам как се качва) такава мезо.ми прави
Отговори с цитат
  #72  
Стар 22nd June 2009, 15:17
GraZia GraZia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте на всички!..Виждам, че тук са все жени запознати с това, което ме интересува сега!..Аз съм на 19 години и имам голям комплекс от коремчето си, което не е много голямо, но го имам откакто се помня!...немога да го преживея!..опитвах се , но не става!...ходих и на аеробика, но ефекта идва след много време, а аз не мога да ходя постоянно!...научих за мезотерапията и мисля да пробвам, говорих с моята козметичка в монтана и ми каза, че има ефект и че при мен ще се проличи още след първата доза, защото коремчето ми не е много голямо!...дайте ми съвет!...да се подложа ли?
Отговори с цитат
  #73  
Стар 2nd July 2009, 08:12
swyti swyti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте,аз лично не съм доволна от мезотерапията на BTL правих си в Дермаелит,сега си правя ултразвукова и на 6 процедура ефекта е видим.В дермаелит цената беше 140лв. сега кадето ходя цената е 50лв. всичко зависи кой колко надценка слага.Успех на всички и проверявайте преди да си запишете часове и на други места.
Стига с тази реклама на BTL-ла,че малко се прекалява.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 8th July 2009, 14:31
borianaZ borianaZ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 8
По подразбиране

На btl МЕЗОТО е само една реклама и аз си правих и нищо от 6 процедури 2 см.като аз свалих 5 килограма с фитнес и правех LPG през ден.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 18th October 2009, 11:51
Siana Aleksandrova Siana Aleksandrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 2
По подразбиране безиглена мезотерапия

Здравейте
Не знам как е било при теб borianaZ ,но аз ходя в един салон в Пловдив - казва се DermaShape и определено при мен има ефект.Но при тях има още една машина и при мен комбинират и двете машини и ефектът е видим.Кожата си я чувствам много по стегната и жива. За 3 седмици успях да сваля 5см от талията и по 4см от бедрата.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 13th October 2011, 20:33
Аватара на jewelskin
jewelskin jewelskin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jujina Виж мнението
Здравейте!

Много съм заинтересована от мезотерапията и ще съм благодарна на всеки, който сподели опит и мнения. Аз имам голямо желание да си направя защото въпреки усилени тренировки и сравнително добър хранителен режим, не мога да се отърва от паласките и мазнините по корема.

Четох доста по чужди форуми, където се споеменава за нечовешки подувания, синини, болки и белези, които не минават година и повече. Но имам в предвид, че в Америка броя на салончетата извършващи процедурата е много голям и всеки си измисля безразборно коктейла от медикаменти, които се инжектират. Затова много искам да разбера как стоят нещата в България и дали някой си е нанесъл необратими вреди и травми с тази процедура. Също ще се радвам да споделите за положителни резултати и къде сте ги постигнали

Благодаря предварително!!!
Мезотерапия

Терапевтичен метод, при който директно в дермата достигат вещества, които способстват за максимален резултат при лечение на съответен проблем.
Създадена през 1952г. като лечебна процедура в неврологията и други области на медицината за повлияване на целулит, наднормено тегло, при оплешивяване при мъжете и жените. Прекрасни резултати – незабавни и дълготрайни се получават и при подмладяването на лицето (мезолифт).

Тяло
Oсновна съставна част на коктейлите при целулит и наднормено тегло е лецитинът от соя, който подпомага разграждането на холестерола и други вредни мастни киселини. Допълнително се добавят L-carnitin и хиалуронова киселина.
Аз съм много доволна от резултатите и компетентната позиция на специалистите в тази област . Ако искаш да се запознаеш по-подробно с процедурата можеш да намериш информация тук.
Успех!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МезотерапияЕфектиусложнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:48.