IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th May 2007, 20:02
Flora Flora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 30
По подразбиране Косъмчета между гърдите :(

Здравейте!

Имам следния проблем: имам косми между гърдите, на цвят са кафеникави, не са тъмни в никакъв случай, тънки са, но не им е мястото там

Моля ви, кажете ми какво да правя с тях. Чудя се дали да не ги изруся, защото са малко и като цяло са светли... Кола-маската ми се струва твърде грубо за тази област, да се дърпа кожата в тази нежна област

Мола ви, дайте ми съвет, момичета! Ако някоя ат вас има подобен проблем, как се справяте?

Благодаря ви и не се смейте на темата ми
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th May 2007, 20:17
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Никой няма да ти се смее! Щом не си намерила решение за проблема си във вече съществуващите теми, нормално е да пуснеш нова Ходила ли си на доктор (защо ги има тези косъмчета, да не е на хормонална основа??), консултирала ли си се с козметик поне? Чувала съм и от други момичета за такъв проблем, не си първата или последната, недей да се притесняваш...според мен не отстраняването на косъмчетата е от най-голямо значение, а причината за появата им..
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th May 2007, 21:22
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Здравей мило, тоя проблем и аз го имам.

Аз по-принцип хич не съм окосмена, ама по линията гърди-слабини имам една тъничка линийка от косми. Много момичета имат, сигурно е генетика, едва ли е нещо болестно. Ама да питаш чичо доктор няма да навреди.

Та по въпроса с махането им - по корема и пoсoка слабините ги махам толкова отдавна с коламаска или пинцeта, че вече почти не растат. Но м/у гърдите... като бях на 16-17 се измъчвах с тях. Мястото, ти и сама знаеш е много болезнено. За коламаска или епилатор и не мислeх, просто кожата там е толкова нежна, че това си е чист мазохизъм. Разни лазерни глупости хич не ти препоръчвам, най-много някоя беля да си докараш!

Остава само пинцета, и това е начинът които ти препоръчвам. Едва ли имаш много косъмчета, за 20-минути ги няма. Много внимавай обаче! На мен ми излизаха ситни пъпчици ико не бях изскубнала добре косъма.

От известно време обаче не ги пипам. Установих, че се забелязват, само като ги гледам отгоре. Като ги гледам в огледалото са толкова незабележими, че няма никакъв смисъл да ги пипам. А лятото на слънце изсветляват веднага, и тогава и с лупа не можеш да ги видиш.

Ако на теб чак толкова ти пречат - пинцета! И още веднъж много внимавай, с това място шега не бива. Успех!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th May 2007, 22:16
Flora Flora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 30
По подразбиране

Благодаря ви за отговорите

Може би ще ги махна с пинсета, но също се замислях над варианта да ги изсветля с крем Личия. Чудя се обаче дали няма да е вредно за зоната на гъърдите да се използва такъв продукт за изсветляване, все пак нали си е някакъв химикал... Как мислите вие?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th May 2007, 22:21
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Flora
Благодаря ви за отговорите

Може би ще ги махна с пинсета, но също се замислях над варианта да ги изсветля с крем Личия. Чудя се обаче дали няма да е вредно за зоната на гъърдите да се използва такъв продукт за изсветляване, все пак нали си е някакъв химикал... Как мислите вие?
Моля те, в накакъв случаи химия!!! Изсветляването никога не е добра идея, ама на това място си е направо опасно!

Нали ти написах че шега там не бива, и не е мястото за експерименти! Хвани си пинцетката, и лекичко и внимателно ги махни. За един месец поне ще ги забравиш!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th May 2007, 22:27
Flora Flora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 30
По подразбиране

Ok, Katie, убеди ме, тия дни ще ги махна с пинсета, дано да стане добре
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th May 2007, 22:30
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Flora
Ok, Katie, убеди ме, тия дни ще ги махна с пинсета, дано да стане добре
Няма страшно, всичко ще е наред!
А ще видиш, лятото до такава степен ще ти потъмнее кожата и изсветлеят косъмчетата, че до ноември няма и да мислиш за тях. Успех!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th May 2007, 12:26
Аватара на last night
last night last night не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: русе
Мнения: 255
По подразбиране

оо, и аз го имам този проблем и се чуватвам направо като някоя космата топка. имам много комплекси спрямо космите и за това ги махам навсякъде-ръце, крака и даже м/у гърдите и всичко с епилатор, само на слабините ходя на кола. а за зоната м/у гърдите-не боли чак толкова с епилатор.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th May 2007, 14:52
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от last night
.. а за зоната м/у гърдите-не боли чак толкова с епилатор.
зависи каква ти е кожата, моята там е толкова нежна, че ако имах косъмчета, не знам как бих изтърпяла да ги махам...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 3rd June 2007, 17:03
Lilu Lilu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Варна
Мнения: 69
По подразбиране

аз и аз да се включа с едно питане че смисъл от нова тема няма. Тези косъмчета които вече съм минала почват да ми растат нови ама са като ..... пъпчици хубаво ли е даги стискам ? Стиснах едно и то излезе цяло косъмче и го дръпнах да расте наново .... има ли някакъв препарат който да предовратява това или и аз незнам ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Косъмчетамеждугърдите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:06.